LEGIONISCI
.COM
MENU
Aktualności
Drużyna
Terminarz
Tabela
Galerie
Koszykówka
LEGIONISCI
.COM
#
OPRAWY
794 artykułów
Kibicowski
Na stadionach: W Siewierzu przewidzieli zachmurzenie
22 kwi 2014
Wyjątkowo w tym roku w przedświąteczny weekend ekstraklasa nie grała, ale odbyły się mecze niższych klas rozgrywkowych. Co nieco działo się także na żużlu. Na uwagę zasługuje prosta, ale pomysłowa prezentacja Warty Zawiercie z hasłem "Przewidujemy zachmurzenie". Ultrasi z Zawiercia nie pomylili się w prognozach, bowiem odpalili czarne świece dymne oraz race i zadymili boisko.
Kibicowski
Na stadionach: Ludzie z pasją doprowadzają do tych zdarzeń
15 kwi 2014
Fatalna frekwencja na meczach Zawiszy i Wisły spowodowana jest bojkotem meczów ze strony fanatyków. Na razie w obu przypadkach na pojednanie się nie zanosi. Wiślacy napisali list otwarty do Bogusława Cupiała, w którym czytamy m.in.: "Nikt z nas nie jest przeciwko swojemu klubowi, a każdy mecz przy Reymonta bez naszego udziału to katusze dla serca każdego z nas, jednakże nie mogliśmy postąpić inaczej.
Kibicowski
Na stadionach: Kolejorz w końcu odpalił
8 kwi 2014
W ostatniej kolejce ekstraklasy działo się niewiele. Na czterech stadionach zabrakło przyjezdnych, a Korona pojechała do Chorzowa tylko dzięki uprzejmości gospodarzy. Lech na spotkaniu z Jagiellonią w końcu "odpalił" - prezentując choreografię z dobrym hasłem, no i oczywiście z wykorzystaniem pirotechniki.
AD · aktualnosci-inline-1
Kibicowski
Na stadionach: Łamiemy przepisy
1 kwi 2014
Korona w rundzie wiosennej prezentuje niezłą formę pod względem opraw meczowych. Już po raz czwarty kielczanie pokazali choreo na swoim stadionie i tym razem ich prezentacja była zdecydowanie najlepsza z dotychczas przygotowanych. Dwuznaczne hasło "Łamiemy przepisy" Koroniarze przerobili na kulinarne ultra-show.
Przed meczem z Lechem zbiórka na oprawy
28 mar 2014
Przed jutrzejszym meczem z Lechem Poznań przy wejściach na stadion przeprowadzona zostanie zbiórka na oprawy. "Nieznani Sprawcy" zaczynają już myśleć o choreografiach na najważniejsze mecze sezonu, o czym poinformowali za pośrednictwem swojego fanpage'a.
Kibicowski
Na stadionach: Cacek drogą Bednarza i Osucha?
25 mar 2014
W ostatnich dniach tylko dwa mecze polskiej ekstraklasy rozegrane zostały z kibicami drużyn przyjezdnych. Co ciekawe, na obu stadionach była najlepsza frekwencja, a także pirotechnika. Jakby mało było ostatnio walk pomiędzy działaczami i kibicami, wiele wskazuje na to, że podobnie będzie w przypadku Widzewa.
Kibicowski
Na stadionach: Osuch Pinokio
18 mar 2014
Zamknięty stadion Legii na mecz z Wisłą, zakaz wyjazdowy dla Jagiellonii, bojkot wyjazdu do Kielc ze strony Zawiszy, ograniczenie liczby miejsc dla widzewiaków w Gdańsku, zamknięty "blaszok" w Katowicach - tak w skrócie wyglądała ostatnia ligowa kolejka. Nie można przy tym pominąć otwartej wojny pomiędzy kibicami Wisły a działaczami klubu.
Kibicowski
Na stadionach: Race przyfrunęły zza stadionu
11 mar 2014
Mecze rozgrywane z udziałem kibiców przyjezdnych powoli odchodzą do lamusa. Ostatnie 6-miesięczne zakazy wyjazdowe dla Legii i Jagiellonii, do tego zamknięte sektory dla przyjezdnych na stadionach Górnika, Widzewa, Jagiellonii, Podbeskidzia i Legii sprawiają, że coraz mniej spotkań odbywać się będzie z udziałem fanów drużyny gości.
AD · aktualnosci-inline-1
Kibicowski
Na stadionach: Żołnierze Wyklęci
4 mar 2014
W ostatniej kolejce aż roiło się od meczów przyjaźni - Ruch grał z Widzewem, Zagłębie Lubin z Zawiszą, a Lechia z Wisłą. Ponadto na meczu Cracovia - Śląsk w sektorze gości pojawili się wiślacy. Dwa mecze - w Zabrzu i Bielsku - rozegrano bez udziału publiczności, jednak wszystko przyćmiły wydarzenia ze spotkania Legii z Jagiellonią.
Kibicowski
Na stadionach: Przemyśl swoje grzechy
25 lut 2014
Za nami druga tegoroczna kolejka Ekstraklasy i od razu trzy mecze z licznym udziałem kibiców gości. Ruch w niespełna 2400 osób zawitał do Wrocławia, Cracovia wykorzystała pulę 2 tysięcy biletów na derby z Wisłą, a Lech pojechał do Szczecina w 1020 osób. Niestety aż na czterech stadionach sektory gości pozostały puste.
Kibicowski
Na stadionach: Piłkarze wkładami do koszulek
18 lut 2014
Za nami pierwsza kolejka ligowa w obecnym roku i już na trybunach było ciekawie. Fani Legii zaprezentowali efektowną oprawę z dobrym hasłem, która jednak nie przypadła do gustu Komisji Ligi. Legioniści niedawno świętowali odejście z klubu znienawidzonego ITI. Teraz na wojnę z właścicielem klubu zanosi się w Bydgoszczy.
Kibicowski
Ultrasworld: Legia numerem 1 w 2013 roku
31 gru 2013
Według serwisu UltrasWorld, ultrasi Legii prezentowali się najlepiej na świecie w 2013 roku. Klasyfikacja obejmowała całokształt działalności, nie tylko pojedyncze choreografie. W niemal godzinnym materiale video podsumowującym rok 2013 w wykonaniu ultrasów na całym świecie wyróżnione zostały legijne prezentacje (od 48:13):
Koszykówka
Doping i oprawy na meczach na Kole w III lidze
30 gru 2013
Już za 13 dni koszykarze Legii zagrają pierwsze w historii spotkanie w największej warszawskiej hali, na Torwarze. Ostatnio przypominaliśmy Wam atmosferę, jaka towarzyszyła zeszłorocznemu meczowi z Wisłą w hali Koło. Na Kole legioniści zagrali także trzy mecze rok wcześniej, jeszcze w rozgrywkach III ligi.
AD · aktualnosci-inline-1
Kibicowski
Na stadionach: Zawisza ma na pieńku z prezesem
17 gru 2013
Za nami ostatnia tegoroczna kolejna ekstraklasy. Na trybunach nie działo się zbyt wiele. Opraw było jak na lekarstwo, za to właściwie na każdym stadionie pamiętano o rocznicy wprowadzenia stanu wojennego, prezentując albo transparenty nawiązujące do 13 grudnia, bądź też skandując odpowiednie hasła. Zaostrza się sytuacja w Bydgoszczy, gdzie kibice Zawiszy mają pretensje do prezesa klubu.
Kibicowski
Na stadionach: Ochrona zniszczyła oprawę
3 gru 2013
Policja wnioskowała o zamknięcie sektorów gości na wszystkie mecze polskiej ekstraklasy do końca roku. To nie pierwsza tego typu inicjatywa. Na szczęście Zbigniew Boniek postawił sprawę jasno - nie można kibicom zabronić podróżowania po kraju za swoimi ukochanymi klubami i wniosku policji nie poparł. Jak wyrzucać pieniądze podatników w błoto pokazano ostatnio w Gliwicach, gdzie do zabezpieczenia meczu Piasta z Górnikiem, który obejrzało 9 tysięcy fanów, oddelegowano 3 tysiące policjantów!
Kibicowski
Na stadionach: Zamaskowane twarze chronią nas przed zakazem
26 lis 2013
Za nami bardzo dobry kibicowsko tydzień, obfitujący w konkretne choreografie. Na temat prezentacji Legii, a dokładniej próby przeniesienia fotografii z twarzą Kazimierza Deyny na kartoniki, trwa zażarta dyskusja. Jedno nie ulega wątpliwości - skala trudności była bardzo duża i żadna z polskich ekip nie pokusiłaby się o takie przedsięwzięcie.
Kibicowski
Na stadionach: Sekszop
19 lis 2013
Przerwa na mecze reprezentacji sprawiła, że drużyny ekstraklasy pauzowały. Kibice niektórych z nich zebrali się na meczach niższych lig. I tak Korona Kielce wystawiła młyn i zaprezentowała oprawę na spotkaniu derbowym swoich rezerw z KSZO, a Jagiellonia (190) pojechała z Warmią Grajewo do Łomży.
Kibicowski
Na stadionach: Dobre chłopaki o złych intencjach
12 lis 2013
Na ostatnich meczach ligowych fani prezentowali płótna z godłem narodowym i zapraszali do licznego uczestnictwa w marszu Niepodległości, który miał miejsce w Warszawie. Tylko cztery ekipy z ekstraklasy mogły legalnie pojechać na wyjazdowy mecz swojego klubu. Ruch licznie pojawił się w Poznaniu, a Cracovia także w dobrej liczbie w Gliwicach.
AD · aktualnosci-inline-1
Kibicowski
Na stadionach: CHwała Wszystkim Dobrym Piłkarzom
22 paź 2013
W ostatnim tygodniu najgłośniej było po nałożeniu na piłkarza Ostrovii Ostrów Mazowiecka grzywny za pokazanie na stadionie Polonii "eLki". Tej samej, którą na każdym meczu pokazują piłkarze z Łazienkowskiej. Fani Siarki na meczu z Garbarnią zaprezentowali transparent "CHwała Wszystkim Dobrym Piłkarzom".
Kibicowski
Na stadionach: Prekursorzy kibolstwa
15 paź 2013
Z powodu przerwy na mecze reprezentacji, w minionym tygodniu nie grano meczów ekstraklasy. Nic jednak nie stanęło na przeszkodzie wojewodom, by pozamykać część stadionów. Wojewoda dolnośląski zamknął na dwa mecze trybunę za bramką we Wrocławiu, na której znajduje się młyn Śląska, a na drugie ze spotkań dodatkowo sektor gości.
Kibicowski
Choreo września: Kolejna wygrana Legii
14 paź 2013
Oprawa Legii z meczu ze Śląskiem - "Warsaw. The city that survived its own death" - zwyciężyła w plebiscycie na najlepszą choreografię września, zaprezentowaną na polskich stadionach. Przypomnijmy, że wspomniana oprawa, składająca się z dwóch malowanych sektorówek oraz biało-czerwonego transparentu, pierwotnie miała zostać zaprezentowana na meczu LE z Apollonem.
Kibicowski
Choreo lipca i sierpnia: Legia zwycięża
12 paź 2013
Oprawa kibiców Legii z meczu ze Steauą Bukareszt - "UEFA - Ultra Extreme Fanatical Atmosphere", została uznana przez polskich ultrasów, najlepszą choreografią zaprezentowaną na naszych stadionach w lipcu i sierpniu. Legioniści zwyciężyli bezapelacyjnie - druga w klasyfikacji oprawa Pogoni (z meczu z Legią) "Bądź spokojny, wilk nie wychodzi z formy", zdobyła o połowę mniej głosów.
Kibicowski
Na stadionach: Powrót do przyszłości
8 paź 2013
Dwa liczne wyjazdy przy okazji meczów derbowych (Ruch i Zagłębie), dwa kolejne do 200 osób oraz cztery spotkania bez przyjezdnych - to bilans ostatniej kolejki ekstraklasy. Zdecydowanie lepiej było pod względem ultras. Na wyróżnienie zasłużył Widzew, który przebudził się po dłuższej przerwie. Pomysłowo wypadli także wiślacy na meczu z Legią.
Kibicowski
Na stadionach: Za młodzi by umierać, za starzy by się zmieniać
1 paź 2013
W minionym tygodniu rozegrano dwie kolejki ekstraklasy. W środku tygodnia tylko dwa mecze odbyły się bez udziału kibiców gości, choć liczby wyjazdowe do najlepszych nie należały. Dość powiedzieć, że żadna z ekip nie wykorzystała przyznanej im puli biletów. Na trzech meczach przyjaźni frekwencja kibiców gości także nie była najlepsza.
Kibicowski
Na stadionach: Ultra Scary
24 wrz 2013
Derby Krakowa miały być najciekawszym widowiskiem minionego tygodnia. Czy tak było? Nie do końca. Wiślacy otrzymali tylko 750 biletów i na stadion lokalnego rywala wybrali się pochodem. Na trybunach jedną, dwuczęściową oprawę zaprezentowała Cracovia. To trochę za mało, by to spotkanie zapadło w pamięci.
Kibicowski
Choreo rundy wiosennej: Habemus Campione na drugim miejscu
23 wrz 2013
Oprawa Wisły Kraków - "Alfabet mafii", została uznana przez polskich ultrasów najlepszą choreografią zaprezentowaną na stadionach w rundzie wiosennej sezonu 2012/13. Zwycięstwo Wisły trzeba uznać za sporą niespodziankę. Wydawało się bowiem, że oprawa Legii "Habemus Campione" zaprezentowana na meczu ze Śląskiem Wrocław, ze względu na pomysł, różnorodność użytych atrybutów, skalę (cały stadion) i wykonanie, nie będzie miała sobie równych...
Kibicowski
Zbiórka na oprawy przed meczem z Górnikiem
21 wrz 2013
Na jutrzejszym meczu z Górnikiem Zabrze, przeprowadzona zostanie zbiórka pieniędzy na oprawy meczowe. Pieniądze do puszek będzie można wrzucać na wszystkich trybunach naszego stadionu. "Pamiętajcie, że to od Was zależy jak pokażemy się na europejskiej scenie. Dlatego liczymy na Waszą hojność. Nie przechodźcie obojętnie obok puszek!" - apelują Nieznani Sprawcy.
Kibicowski
Na stadionach: Fanatycy Cracovii nie mogą być dumni
17 wrz 2013
Mimo że wojewodowie coraz ostrzej reagują na odpalanie przez kibiców pirotechniki i inne niewielkie przewinienia, ultrasi wielu ekip nie zamierzają się poddawać. Tak choćby postąpili fani Zawiszy na meczu z Cracovią, którzy na dodatek, na przekór wojewodzie, wpuścili kibiców gości na swoje sektory.
Kibicowski
Wyjazdowe choreo rundy: Coraz bliżej mistrza
16 wrz 2013
Ultrasi z całego kraju wybrali najlepsze choreografie wyjazdowe, zaprezentowane na polskich stadionach w rundzie wiosennej poprzedniego sezonu. Z olbrzymią przewagą nad resztą stawki zwyciężyła trójstronna kartoniada Legii "Coraz bliżej Mistrza", pokazana na stadionie Wisły Kraków.
Kibicowski
Na stadionach: Piłka nożna bez policji
10 wrz 2013
W minionym tygodniu pauzowała piłkarska ekstraklasa, a spotkania rozgrywali jedynie piłkarze niższych klas rozgrywkowych oraz reprezentacja Polski. Na meczu Polaków z Czarnogórą na stadionie Narodowym znów zagościł zorganizowany doping. Ogarniało go kilka kibicowskich ekip z niższych lig. Mimo to nadal nie doszło do porozumienia OZSK z PZPN-em.
‹
1
…
15
16
17
…
21
›
Newsy
Terminarz
Tabela
Menu
MENU
Aktualności
Mecze
Drużyna
Historia
Klub
Multimedia
Kibice
Sporty
Redakcja
Polityka prywatności
Meczyki Lista Bukmacherów
Facebook
X / Twitter
Instagram
Telegram
TikTok
YouTube
RSS
Projekt i wykonanie:
24style.pl