LEGIONISCI
.COM
MENU
Aktualności
Drużyna
Terminarz
Tabela
Galerie
Koszykówka
LEGIONISCI
.COM
#
U18
32 artykułów
Koszykówka
Legia w półfinałach MP U-18!
11 mar 2019
Juniorzy koszykarskiej Legii od czwartku do niedzieli rozgrywali mecze w ramach turnieju barażowego U-18. Podopieczni Łukasza Łobody oraz Mateusza Wójcika, dzięki zwycięstwom odniesionym w trzech pierwszych spotkaniach (wszystkie w hali przy ul. Koncertowej 4), zapewnili sobie pierwsze miejsce w turnieju i bezpośredni awans do półfinałów mistrzostw Polski do lat 18. W niedzielę legioniści niespodziewanie przegrali w hali OSiR Bemowo z MOSiR-em Bielsk Podlaski, ale wynik tego spotkania nie miał już wpływu na końcową klasyfikację naszej drużyny. Wszystko za sprawą piątkowej wygranej Legii z Gim-em 92 Ursynów, którą udało się osiągnąć po dogrywce.
Koszykówka
Koszykówka: Legia nie awansowała do półfinałów MP U-18
8 kwi 2018
Koszykarscy juniorzy Legii do lat 18, nie zdołali wywalczyć awansu do turnieju półfinałowego mistrzostw Polski. Podopieczni Mateusza Wójcika podczas ćwierćfinałów w Zielonej Górze zanotowali jedną wygraną i dwie porażki, a to było za mało, by zapewnić sobie promocję do dalszych gier. Szkoda, bowiem w decydującym, sobotnim spotkaniu z gospodarzami turnieju, Legia jeszcze po trzech kwartach miała szanse na wygraną.
‹
1
2
Newsy
Terminarz
Tabela
Menu
MENU
Aktualności
Mecze
Drużyna
Historia
Klub
Multimedia
Kibice
Sporty
Redakcja
Polityka prywatności
Meczyki Lista Bukmacherów
Facebook
X / Twitter
Instagram
Telegram
TikTok
YouTube
RSS
Projekt i wykonanie:
24style.pl