LEGIONISCI
.COM
MENU
Aktualności
Drużyna
Terminarz
Tabela
Galerie
Koszykówka
LEGIONISCI
.COM
#
KONFERENCJA PRASOWA
2124 artykułów
Jozak: Warunki były bardzo trudne
24 lut 2018
Romeo Jozak (trener Legii): Oczekiwaliśmy takiego meczu, byliśmy na niego przygotowani. W pierwszej połowie nie zaadaptowaliśmy się do warunków. Można powiedzieć, że w niektórych sytuacjach mieliśmy szczęście. Mimo że byliśmy na to przygotowani, warunki były bardzo trudne. Wiedzieliśmy jak zagra Cracovia. W pierwszej połowie nasza gra nie wyglądała tak, jak powinna.
Probierz: Zrobimy wszystko, by walczyć o pierwszą ósemkę
23 lut 2018
- Czeka nas bardzo trudne spotkanie. Nie ma co ukrywać, że Legia po okresie przygotowawczym, gdy była krytykowana, zagrała dwa dobre spotkania. Ich pewność siebie na pewno jest na wysokim poziomie. Zdobyte bramki pokazują, że są bardzo groźni, bo wykorzystują swoje sytuacje praktycznie w stu procentach - rzadko mylą się w ofensywie - mówi przed sobotnim meczem trener Cracovii Michał Probierz.
Jozak: Koncentrujemy się tylko na Cracovii
23 lut 2018
- Chris Philipps nie wystąpi z Cracovią. W meczu ze Śląskiem grał nie do końca zdrowy. W przerwie pytałem go jak się czuje. Mówił, że dobrze, ale nie chcieliśmy ryzykować. Na pewno będzie gotowy na mecz z Jagiellonią. Antolić zajmie miejsce Philippsa w środku boiska, to mogę powiedzieć. Mam kilka niepewności co do składu, ale przed nami jeszcze trening i po nim zadecydujemy, kto zagra - mówi trener Legii Romeo Jozak.
AD · aktualnosci-inline-1
Antolić: Walkę za drużynę mam we krwi
23 lut 2018
W Krakowie Domagoj Antolić zagra na pozycji Chrisa Philippsa, który nie wystąpi z powodu kontuzji. - Grałem już w przeszłości sporo na tej pozycji. W związku z występem na środku pomocy nie mam więc żadnego problemu - zapowiedział Chorwat, który dał się poznać jako bardzo charakterny zawodnik.
Jozak: Wyciągamy wnioski z naszych błędów
16 lut 2018
Romeo Jozak (trener Legii): To był ważny mecz. Staramy się cały czas wyciągać wnioski z naszych błędów. Byliśmy mocno skoncentrowani na tym, żeby dziś było ich jak najmniej. Ten tydzień zacząłem od analizy poprzedniego meczu na Łazienkowskiej, gdy przegraliśmy z Wisłą Płock. Dziś nie mogło być o tym mowy. A gdy już prowadzisz 3-0 i masz mecz pod kontrolą, możesz trochę zwolnić.
Urban: Ten mecz szybko się skończył
16 lut 2018
Jan Urban (trener Śląska): Szybko skończył się ten mecz, bo szybko było 3-0. Niby my trochę się odgryźliśmy, ale Legia kontrolowała mecz. Nie za bardzo mieliśmy, jak jej odpowiedzieć. Z pozytywów – cieszę się, że zagrało u mnie czterech młodych zawodników. To dla nich duże doświadczenie zagrać przy takiej widowni.
Niezgoda: Zmieniłem się przez ostatni rok
15 lut 2018
- W meczu z Zagłębiem sytuacja boiskowa sprawiła, że miałem moment, aby uderzyć zza pola karnego. Zrobiłem to i wyszło całkiem dobrze. Od Eduardo można się naprawdę wiele nauczyć. Widać, że grał na wysokim poziomie i mam nadzieję, że w kolejnych spotkaniach również to pokaże - powiedział na konferencji prasowej Jarosław Niezgoda.
Jozak: Ponownie zagramy systemem 4-3-3
15 lut 2018
- Występ Sebastiana Szymańskiego jest wykluczony. Mocno ucierpiał w meczu z Zagłębiem. Najpierw jego sytuacja nie wyglądała źle, ale potem było nieco gorzej. Ostatecznie jest ok i moglibyśmy go na siłę posadzić go na ławce rezerwowych, jednak nie mamy takiej potrzeby. Z kolei Marko Vesović usiądzie jutro na ławce - powiedział Romeo Jozak o sytuacji kadrowej przed starciem ze Śląskiem.
AD · aktualnosci-inline-1
Śląsk zagra bez Piecha. Urban: Każdy zespół jest do ugryzienia
15 lut 2018
W piątkowym meczu przy Łazienkowskiej nie zagra napastnik Śląska Arkadiusz Piech. Napastnik wrocławian, który w tym sezonie strzelił 8 goli, w ostatniej kolejce otrzymał czwartą żółtą kartkę. - Arek uważa, że kartka mu się nie należała. Miał pretensje do sędziego, ale to już jest historia - mówi trener Śląska Jan Urban.
Lewandowski: Legia była bardzo skuteczna
9 lut 2018
Mariusz Lewandowski (trener Zagłębia): Pierwsza połowa w naszym wykonaniu, a szczególnie początkowe 20 minut było bardzo nerwowe. Nie wiem dlaczego zawodnicy wyszli na boisko tak zdenerwowani. Legia to wykorzystała, grała lepiej w środku pola, defensywni pomocnicy łatwo rozgrywali akcje i mieli przewagę.
Jozak: Moi piłkarze pokazali charakter
9 lut 2018
Romeo Jozak (trener Legii): Myślę, że nawet bez moich słów komentarza i tej konferencji macie wystarczająco dużo materiału na następne 5 dni. Jestem bardzo zadowolony z trzech punktów i nawet gdybyśmy wygrali dziś 10-0, byłbym mniej zadowolony niż teraz.
Jozak: Zaczniemy systemem 4-3-3
8 lut 2018
- Mam jedną niewiadomą dotyczącą składu na mecz z Zagłębiem Lubin. Wszystko wyklaruje się po dzisiejszym treningu. Jestem pewien swojej decyzji na 99%, ale może się jeszcze wydarzyć coś nieprzewidywalnego. Gdybyśmy mieli mecz za godzinę, to byłbym pewny składu - mówi przed meczem z Zagłębiem Lubin Romeo Jozak.
Radović: Dam drużynie jeszcze wiele radości
8 lut 2018
- Cieszę się, że znowu mogę trenować z drużyną i być tutaj na konferencji prasowej. Jestem coraz bliżej zespołu, czuję się coraz lepiej. Powiedziałem trenerowi, że jestem do jego dyspozycji. Wszystko idzie w dobrym kierunku, żebym był gotowy do gry już w najbliższym meczu - powiedział na konferencji prasowej Miroslav Radović.
AD · aktualnosci-inline-1
ZIMA 2018
Jozak: Najbardziej martwią kontuzje
13 sty 2018
Romeo Jozak (trener Legii): Biorąc udział w tym turnieju, wiedzieliśmy, z czym to się wiąże. Dopiero wczoraj tak naprawdę odbyliśmy pierwsze zajęcia z piłką, a dziś graliśmy mecz, ale zaakceptowaliśmy to ryzyko. Oczywiście nie jestem zadowolony, straciliśmy aż trzy gole.
Brzęczek: Szczęście nam dopisywało
16 gru 2017
Jerzy Brzęczek (trener Wisły): Jestem bardzo szczęśliwy, że wygraliśmy z Legią w Warszawie, szczególnie patrząc na dotychczasowe statystyki. Z 9 meczów Legia wygrała 8. Duże podziękowania i chwała mojemu zespołowi. O wygranej zadecydowało zaangażowanie, ambicja, serce, pasja, a także szczęście, które nam dopisywało w odpowiednich momentach. Duża też zasługa bardzo dobrych interwencji Seweryna Kiełpina. Na pewno te święta będą przyjemniejsze.
Jozak: Może kiedyś będziemy wdzięczni za ten mecz
16 gru 2017
Romeo Jozak (trener Legii): Na początku gratuluję Wiśle Płock wygranej. Po obejrzeniu dzisiejszego meczu, można powiedzieć, że byli lepszym zespołem. Zasłużyli na wygraną. Wykorzystali szanse, które im stworzyliśmy, my swoich nie. Czasami mecze tak się kończą. Wczoraj byłem bardzo zdenerwowany, bo obawiałem się tego meczu. Jak się okazało, słusznie.
Trener Legii o Vesoviciu i Malarzu
15 gru 2017
Podczas spotkania z dziennikarzami szkoleniowiec Legii odniósł się do informacji o zainteresowaniu skrzydłowym z Czarnogóry - Marko Vesoviciem. - Na razie to tylko plotki. Znam go bardzo dobrze. Jeżeli będzie taka potrzeba, to podam wam nawet jego grupę krwi, ale póki co, to plotka. Nie mogę nic w tym temacie tego potwierdzić - powiedział Jozak.
Jozak: Ten mecz to wielka pułapka
15 gru 2017
- Z Wisłą nie zagramy trójką z tyłu. Miałem kilka dylematów i pomysłów, ale zagrają Jakub Czerwiński i Inaki Astiz. Jest pewne ryzyko, ponieważ Czerwiński nie grał na poważnym poziomie od pewnego czasu. Rozmawiałem z nim dziś - czuje się pewnie, jest ambitny, chce pokazać i udowodnić swoją przydatność - mówi przed starciem z "Nafciarzami" Romeo Jozak.
AD · aktualnosci-inline-1
Fornalik: Mam wątpliwości co do rzutu karnego
12 gru 2017
Waldemar Fornalik (trener Piasta): Możemy żałować, że nie mogliśmy rozegrać tego spotkania 11 na 11. Grać przeciwko Legii w 10 to bardzo trudne zadanie, ale drużyna zaprezentowała się z dobrej strony. W pierwszej połowie nie potrafiliśmy zagrozić Legii, chociaż mieliśmy sytuację po stałym fragmencie.
Jozak: O drugiej połowie chciałbym zapomnieć
12 gru 2017
Romeo Jozak (trener Legii): To były ciężkie trzy punkty. Zwycięstwo przyszło nam ciężej niż powinno. To jedno ze zmartwień, z którymi wrócimy do domu. Mecze z zespołami, które walczą o przetrwanie mogą być ciężkie, ale było trudniej niż powinno.
Jozak: Lider na święta? Porozmawiam ze Świętym Mikołajem
11 gru 2017
- Lider, komplet punktów, dobrze grający Pasquato i Hamalainen... Co macie w worku z prezentami dla kibiców Legii? - takim pytaniem rozpoczęła się poniedziałkowa konferencja trenera Legii przed meczem z Piastem Gliwice. - Te życzenia nie są takie nierealistyczne. Pasquato i Hamalaienen faktycznie wyglądają coraz lepiej. Szczególnie Fin, oceniając w dłuższej perspektywie, prezentuje wysoki poziom - powiedział Romeo Jozak.
Dąbrowski: W obronie wyglądamy coraz lepiej
11 gru 2017
- Widać, że nasza gra obronna wygląda coraz lepiej. Zaczęliśmy tracić mniej bramek ze stałych fragmentów gry. Jeśli w Gliwicach zagramy skoncentrowani na 100%, tak jak do tej pory, to o wynik z Piastem jestem spokojny - mówi przed wtorkowym meczem Maciej Dąbrowski.
Jozak: Potrzebowaliśmy takiego zwycięstwa
9 gru 2017
Romeo Jozak (trener Legii): Chociaż może tego po mnie nie widać, to jestem bardzo szczęśliwy ze zwycięstwa. W ostatnich meczach mogliśmy ugrać więcej i czuliśmy niedosyt. Teraz potrzebowaliśmy więc takiej wygranej. Szczególnie, że graliśmy na swoim stadionie przed naszymi kibicami.
Bartoszek: Zagraliśmy dobrą pierwszą połowę
9 gru 2017
Maciej Bartoszek (trener Termaliki): Zagraliśmy dobre spotkanie. Fajnie wyglądaliśmy szczególnie w pierwszej połowie. Co jednak z tego, skoro w kolejnym meczu tracimy takie bramki... Jeżeli nie wykorzystuje się takich szans jakie mieliśmy, to trudno oczekiwać dobrego rezultatu na Łazienkowskiej.
Jozak: Odejście Guilherme to strata
8 gru 2017
- Oczywiście, jestem smutny, że Guilherme odchodzi, ale chciałbym, żebyście zapamiętali jedno zdanie: "to nie jest czas na płacz, a czas na walkę" i tak będziemy robić. Z Guilherme czy bez niego musimy być pełni optymizmu, życzymy mu wszystkiego najlepszego w nowym klubie - powiedział trener Legii przed meczem z Termaliką.
Spasev: W kolejnym meczu będzie lepiej
4 gru 2017
- Gratulacje dla Stelmetu za wygraną. Na parkiecie mierzył się zespół mistrza Polski z beniaminkiem, który zajmuje ostatnie miejsce w tabeli. Rywale mają mentalność mistrzów, są zdecydowanie silniejsi fizycznie, to bardzo doświadczeni zawodnicy, którzy są profesjonalistami. Moi zawodnicy można powiedzieć byli lekko zszokowani siłą i charakterem drużyny przeciwnej. Starali się podołać zadaniu, chcieli też zapewne pokazać się jak najlepiej przede mną, w pierwszym oficjalnym meczu - powiedział po meczu Tane Spasev.
Mroczkowski: Żałujemy straty punktów
2 gru 2017
Radosław Mroczkowski (trener Sandecji): W wielu fragmentach tego spotkania graliśmy fajnie. Pokazaliśmy dobrą dyscyplinę taktyczną. Tego nam brakowało w ostatnim spotkaniu. Na boisku był porządek i dobrze funkcjonowaliśmy w defensywie. Szkoda, że strzelając dwie bramki Legii, nie potrafiliśmy tego wyniku utrzymać. Dwa razy prowadziliśmy i rywal grał w dziesiątkę, więc żałujemy straty punktów.
Jozak: Zabrakło koncentracji i skupienia
2 gru 2017
Romeo Jozak (trener Legii): Powinienem być zadowolony z tego remisu. Mieliśmy wszelkie warunki, żeby wygrać, ale tak się nie stało. Patrząc na wydarzenia na boisku i to, że strzeliliśmy gola w końcówce spotkania, powinienem być zadowolony z remisu, ale nie jestem.
Z Sandecją bez Pazdana i Jodłowca
1 gru 2017
- Na pewno nie zagra Michał Pazdan. Jego kontuzja nie jest skomplikowana, ale nie jest jeszcze gotowy w stu procentach. Tomasz Jodłowiec ma gorączkę i też nie pojedzie do Niecieczy. Jeszcze dwóch zawodników ma drobne problemy, ale nie podam nazwisk, bo mam nadzieję, że będą gotowi. Niestety, o tej porze roku boiska, na których gramy i trenujemy, powodują takie różne urazy. Musimy być pod tym względem ostrożni - mówi przed meczem z Sandecją Romeo Jozak.
Jozak: Dwie zupełnie inne połowy
28 lis 2017
Romeo Jozak (trener Legii): To były dwie zupełnie inne połowy. Oczekiwałem pewnej niestabilności w grze, ale nie aż takiej. Kiedy wystawia się do gry tak wielu nowych zawodników, takie wahania formy mogą wystąpić. To 1/4 finału Pucharu Polski, niezależnie od wyniku pierwszego meczu, jest presja. W przerwie rozmawiałem z zawodnikami i widzieliście już zupełnie inną drugą połowę.
‹
1
…
46
47
48
…
71
›
Newsy
Terminarz
Tabela
Menu
MENU
Aktualności
Mecze
Drużyna
Historia
Klub
Multimedia
Kibice
Sporty
Redakcja
Polityka prywatności
Meczyki Lista Bukmacherów
Facebook
X / Twitter
Instagram
Telegram
TikTok
YouTube
RSS
Projekt i wykonanie:
24style.pl