LEGIONISCI
.COM
MENU
Aktualności
Drużyna
Terminarz
Tabela
Galerie
Koszykówka
LEGIONISCI
.COM
#
KONFERENCJA PRASOWA
2124 artykułów
Jozak: Winę muszę wziąć na siebie
14 kwi 2018
Romeo Jozak (trener Legii): Chcę pogratulować ekipie Zagłębia wygranej. Goście byli dziś lepsi, powiedzmy. Muszę powiedzieć, że dałem moim chłopakom kredyt zaufania. Gdy przyszedłem do Legii, nie widziałem tyle energii w szatni jak dziś. Takiej woli zwycięstwa. Gdy weszliśmy na boisko... Może mieliśmy za dużo tej energii, za bardzo chcieliśmy. Gdybyśmy zdobyli pierwsi bramkę, to kto wie, jak to by się wszystko potoczyło. A szans było kilka, ale nic nie chciało wpaść.
Lewandowski: Zasłużyliśmy na wygraną
14 kwi 2018
Mariusz Lewandowski (trener Zagłębia): Byliśmy świadkami emocjonującego meczu. Obie drużyny potrafiły grać otwartą piłką, czego owocem było sporo okazji bramkowych. Zagłębie zagrało dobre spotkanie. W pierwszej połowie prezentowaliśmy się mądrze, dobrze, wymienialiśmy podania po ziemi. Po zmianie stron Legia miała swoje sytuacje, ale nie potrafiła ich wykorzystać. Myślę, że z przebiegu całego spotkania zasłużyliśmy na zwycięstwo. Chcę podziękować moim chłopakom za wkład w dzisiejszą wygraną.
Jozak: Terminarz nie jest dla nas problemem
13 kwi 2018
- Mamy 1-2 wątpliwości dotyczące składu. W meczu z Zagłębiem nie zagrają Krzysztof Mączyński, Eduardo, Michał Kopczyński, Miroslav Radović - wszyscy leczą urazy - mówi przed sobotnim meczem z Zagłębiem Lubin trener Legii Warszawa Romeo Jozak.
AD · aktualnosci-inline-1
Jozak: Najważniejsze jeszcze przed nami
7 kwi 2018
Romeo Jozak (trener Legii): Patrząc na sam wynik, można uznać, że poszło nam łatwo, ale tak nie było. To był trudny mecz. Martwiła mnie pierwsza połowa. Widać było, że piłkarze są zmęczeni po ciężkim spotkaniu w Zabrzu. Dobrze, że nieco szczęśliwy gol Hamalainena pozwolił nam na spokojniejszą grę. Nie popadam w euforię po tym meczu. Cały czas przed nami siedem meczów i to teraz zaczyna się najważniejsza część sezonu.
Runjaić: Legia miała więcej szczęścia
7 kwi 2018
Kosta Runjaić (trener Pogoni): Gratuluję Legii wygranej 3-0. Wynik jednak nie do końca oddaje to, co działo się na boisku, W pierwszej połowie to my byliśmy drużyną lepszą i mieliśmy więcej okazji strzeleckich. Zabrakło nam trochę szczęścia, żeby strzelić gola na 1-1. W pierwszej połowie Legia miła trochę szczęścia więcej.
Vesović i Szymański przed meczem z Pogonią
6 kwi 2018
Sebastian Szymański: Myślę, że kryzys jest już za nami, choć osobiście uważam, że go nie było. Nadal jesteśmy na dobrej pozycji, wiadomo że musimy dominować. Atmosfera w zespole jest dobra i mam nadzieję, że w sobotę wygramy. Liga nie jest łatwa, chcemy jutro wygrać i się przełamać, a potem już pójdzie. Patrzymy do przodu, mam nadzieje, że będzie lepiej.
Jozak: Ten mecz pokaże, w którą stronę zmierzamy
6 kwi 2018
- Kilkanaście dni temu doświadczyliśmy kryzysu, ale sytuacja się z ustabilizowała. Mecz z Pogonią jest bardzo ważny, będzie takim "skrzyżowaniem", na którym zdecydujemy, w którą stronę pójdziemy - czy pozostaniemy na właściwej ścieżce, czy będziemy zbaczali z wyznaczonego celu. Kilka dni temu pokazaliśmy dobrą grę z Górnikiem i musimy to potwierdzić w sobotę z Pogonią - mówi przed meczem z Pogonią Romeo Jozak.
Brosz: Chcemy dostarczać ludziom radości
3 kwi 2018
Marcin Brosz (trener Górnika): W pierwszej kolejności rzuca się w oczy atmosfera. To był wielki mecz, święto futbolu. Tak było od pierwszej minuty. Cieszymy się, że takie spotkania mają miejsce w Zabrzu. Chcielibyśmy zawsze grać tak, jak końcówkę. To był dla nas ciężki mecz, bardzo trudny przeciwnik. Legia dobrze się przygotowała do tego spotkania.
AD · aktualnosci-inline-1
Jozak: Jedziemy do domu z dobrym rezultatem
3 kwi 2018
Romeo Jozak (trener Legii): Jak mówiłem przed meczem, to było coś więcej niż spotkanie dla nas. W sytuacji, w jakiej jesteśmy, potrzebowaliśmy dobrej gry i zobaczyć drużynę na boisku. Myślę, że możemy być zadowoleni, bo pokazaliśmy ducha zespołu, energię. Były ciężkie momenty, nadal je mamy. Jestem zadowolony z pozytywnej reakcji szatni, byliśmy dziś zespołem, cieszę się głównie z dobrego występu.
Ojrzyński: Nasz wysiłek się opłacił
31 mar 2018
Leszek Ojrzyński (trener Arki): Przede wszystkim gratulacje dla moich zawodników, bo widzieliśmy, ile nas kosztowało to zdrowia, ile wysiłku i jak harowaliśmy. To się opłaciło. Końcówka, a właściwie cała druga połowa były takie, że daliśmy się zepchnąć. Ratowaliśmy się zmianami w przednich formacjach, jedna z nich wymuszona była kontuzją.
Jozak: Jesteśmy w wielkim kryzysie
31 mar 2018
Romeo Jozak (trener Legii): Jak widzieliście, pierwszą połowę nie zagraliśmy tak, jak chcieliśmy. Arka narzuciła swój styl i nie udało nam się na niego odpowiednio odpowiedzieć. Oczekiwaliśmy od rywali agresji i takiego stylu gry. W przerwie mieliśmy otwartą i poważną rozmowę. W drugiej połowie wyglądało to lepiej - staraliśmy się bardzo i mogliśmy strzelić bramkę, ale nie wszytko poszło po naszej myśli. W końcówce było u nas widać panikę.
Jozak: Mieliśmy problemy, ale je rozwiązaliśmy
30 mar 2018
- Wiem, że w sobotę gospodarze będą mieli dodatkową motywację, ale musimy sobie z tym poradzić. To my chcemy dominować. Mamy dobrą motywację w szatni. Legia wstała na nogi i ktokolwiek chce nas pokonać, będzie musiał się mocno wysilić. Jestem dobrej myśli przed tym meczem - mówi trener Romeo Jozak.
Jozak: Wisła zasłużyła na zwycięstwo
18 mar 2018
Romeo Jozak (trener Legii): Gratuluję Wiśle i jej trenerowi zwycięstwa. Nie tylko zwycięstwa, ale także bycia lepszym. Zasłużyli na wygraną. Nie powiem, że chcieli bardziej, ale byli zespołem, który stwarzał zagrożenie. Nie mieliśmy dziś niezbędnej energii, agresji, pasji, a także pomysłu. Byliśmy dziś powolni nie tylko w ruchach, ale też w decyzjach. Mieliśmy wprawdzie kilka sytuacji, ale nie byliśmy nawet bliscy zdobycia gola. W drugiej połowie chcieliśmy dać z siebie więcej, ale nie wyszło. Martwi mnie ten brak energii.
AD · aktualnosci-inline-1
Carrillo: Wiedzieliśmy, czego się spodziewać po Legii
18 mar 2018
Joan Carrillo (trener Wisły): Jestem zadowolony z pracy, jaką wykonali dziś moi piłkarze. Graliśmy z zespołem z wielkim potencjałem, który ma zawodników prezentujących wysoką jakość. Przygotowaliśmy się do tego meczu, analizowaliśmy grę Legii, wiedzieliśmy, czego możemy się spodziewać. W pierwszej połowie byliśmy blisko realizacji swoich założeń, utrzymywaliśmy się przy piłce.
Jozak: Nie obawiamy się Wisły
16 mar 2018
- Kasper Hamalainen przez cały tydzień był chory. Zobaczymy, jak będzie się czuł. Na pewno nie będzie jednak w takiej dyspozycji, jakiej bym oczekiwał, więc na 99% nie zagra z Wisłą. Jeśli chodzi o Michała Kucharczyka, to on będzie do dyspozycji. Narzekał ostatnio na uraz, ale to nic poważnego - mówi przed meczem z Wisłą Kraków trener Legii Romeo Jozak.
Stokowiec: Legia nas wypunktowała
11 mar 2018
Piotr Stokowiec (trener Lechii): Te debiuty trenerskie mi nie wychodzą, jeszcze nigdy mi nie wyszedł. Wszystkie debiuty przegrałem, ale potem sytuacja się poprawia i tak będzie też teraz. Jestem bardzo zły po dzisiejszym meczu, ale nie dlatego, że przegraliśmy, bo przegrać zawsze można. Zostawiliśmy na boisku dużo zdrowia, były pewne założenia taktyczne, ale proste błędy zniweczyły ten wysiłek.
Jozak: W przerwie podniosłem głos
11 mar 2018
Romeo Jozak (trener Legii): Przeanalizowaliśmy dobrze grę Lechii. Jedyną rzeczą, która mogła nas dziś zaskoczyć była potencjalna energia związana z przyjściem nowego trenera. Wiadomo że sama zmiana trenera nie zmieni od razu zespołu - to by było za łatwe. Bardzo chcieliśmy ten mecz wygrać, potwierdzić dobrą dyspozycję po zwycięstwie nad Lechem. Nie był to może najpiękniejszy mecz do oglądania, ale najważniejsze są trzy punkty.
Jozak: Lechia nie zasługuje na tak niskie miejsce w tabeli
9 mar 2018
- Spodziewam się, że Lechia zagra dobrze, ale nie ze względu na nowego trenera, ale dlatego, że są silnym zespołem. Nie zasługują na tak niską pozycję w tabeli. Mają dobrych, znanych zawodników, reprezentantów Polski, byłych legionistów. Na pewno są pod dużą presją, że muszą walczyć o utrzymanie. To będzie bardzo trudne spotkanie - mówi przed meczem z Lechią Gdańsk trener Legii Romeo Jozak.
AD · aktualnosci-inline-1
Stokowiec: Najbardziej potrzebujemy punktów
9 mar 2018
- Niedzielne starcie zapowiada się bardzo ciekawie. Wyjdziemy na Legię bez kompleksów, ale nie chcę składać żadnych deklaracji, bo to jest sport. Ci co przyjdą na stadion na pewno nie pożałują. Zdaję sobie sprawę z tego, że oczekiwania w Gdańsku są duże. Przygotowujemy się na to, by je udźwignąć - powiedział na przedmeczowej konferencji prasowej Piotr Stokowiec, który kilka dni temu objął posadę trenera Lechii Gdańsk.
Jozak: Ekstremalnie trudny mecz
4 mar 2018
Romeo Jozak (trener Legii): Za nami intensywna i dobra potyczka. Cieszę się z wygranej, bo pół roku temu przeżyłem najgorszy poniedziałek w Polsce. Jutro będzie jeden z najlepszych. Mecz mógł się podobać. Było dużo emocji i fajerwerków. Wygrana jest tym ważniejsza, że pamiętamy nasz fatalny mecz z poprzedniego wtorku. Ty bardziej cieszę się z postawy moich piłkarzy. To był ekstremalnie trudny mecz.
Bjelica: Dobry mecz, ale i tak jestem wściekły
4 mar 2018
Nenad Bjelica (trener Lecha): Gratuluję Legii. To był bardzo ciekawy mecz dla kibiców. Moi piłkarze zagrali dobrze. Szkoda, że na koniec nie mamy nawet jednego punktu. Bo dziś zasłużyliśmy na zdobycz punktową. Ale taka jest piłka. Patrzymy teraz na to, co przed nami. Nie ukrywam jednak faktu, że jesteśmy wściekli, że z Warszawy wyjeżdżamy bez punktów.
Hamalainen: Potrzebujemy wrócić do serii zwycięstw
2 mar 2018
- Spotkania z Lechem zawsze będą dla mnie wyjątkowe, ale to co stało się w poprzednich meczach to już przeszłość. Teraz piszemy nową historię. Mam nadzieję, że wrócimy do serii zwycięstw, bo tego potrzebujemy - mówi przed niedzielnym starciem Kasper Hamalainen.
Jozak: W niedzielę pokażemy charakter i nasze serca
2 mar 2018
- Plan jest taki, by wrócić do zwycięstw na naszym stadionie. Wszyscy jesteśmy świadomi tego, że we wtorek zagraliśmy bardzo zły mecz. Zbyt wiele rzeczy nie poszło po naszej myśli, a do tego Jagiellonia zagrała znakomite zawody. W ostatnich dniach pracowaliśmy nad tym, by w niedzielę pokazać charakter, spokój, dobrą organizację i nasze serca - mówi przed niedzielnym meczem Romeo Jozak.
Bjelica: Jagiellonia wskazała nam drogę do wygranej z Legią
2 mar 2018
- Trudno analizować mecz Legii z Jagiellonią, bo po 15 minutach Legia miała jednego zawodnika mniej na boisku. Jagiellonia od początku grała wysokim pressingiem i to może być dla nas wskazówka jak zagrać. My mamy jednak swoje umiejętności, które musimy wykorzystać. To co pokazała Jagiellonia, to droga do wygranej z Legią - mówi przed niedzielnym spotkaniem trener Lecha Poznań Nenad Bjelica.
Dilaver: Cała Europa mówi o takich meczach
2 mar 2018
- Sytuacja po ostatnim meczu zmieniła się. Wygrane spotkanie wskazało na kierunek, w którym mamy iść, jeśli chodzi o spotkanie w Warszawie. Chcemy zwyciężyć w najbliższym starciu z Legią. Z pewnością będzie nam trudno, ale nie jedziemy po remis tylko po trzy punkty. Nie trzeba nikomu mówić, jaka jest sytuacja w tabeli - mówi Emir Dilaver.
Jozak: Byliśmy jak przebity balon
27 lut 2018
Romeo Jozak (trener Legii): Za dużo rzeczy poszło źle od samego początku meczu, żeby myśleć o pozytywach. Oczywiście, czerwona kartka zmieniła losy meczu, ale nawet bez niej widziałem, że byliśmy jak przebity balon. Brakowało nam energii na boisku. Dlaczego? Jeszcze nie wiem, ale się dowiem. Myślę, że gdybyśmy mieli jeden dzień więcej pomiędzy meczami, mogłoby to coś zmienić.
Mamrot: Martwi mnie nieskuteczność
27 lut 2018
Ireneusz Mamrot (trener Jagiellonii): Jestem bardzo zadowolony z występu mojej drużyny pod względem taktycznym. Od początku chcieliśmy grać wysokim pressingiem, nie dać się zdominować Legii. To funkcjonowało dobrze. Bardzo ważnym momentem tego meczu była sytuacja z 15. minuty, kiedy była czerwona kartka dla piłkarza Legii. To miało wpływ na przebieg meczu. Martwi mnie nieco nieskuteczność w pierwszej połowie. Do tego bardzo dobrze bronił Arek Malarz.
Jozak: Temperatura będzie jednakowa dla obydwu zespołów
26 lut 2018
- Do meczu w takiej temperaturze trzeba się przygotować inaczej. Spokój daje mi jednak fakt, że takie same warunki będą dla obu zespołów. Jeśli będzie -20, to i dla nas, i dla nich. Gra w takiej temperaturze na pewno nie będzie łatwa, a murawy są zmrożone. Zresztą cała Europa znajduje się aktualnie pod śniegiem i lodem. Nie narzekamy jednak. W Krakowie zagraliśmy, nawet mimo słabszych warunków pogodowych. W weekend w Chorwacji odwołano cztery mecze z powodu pogody, a było i tak lepiej niż w Krakowie - mówi trener Legii Romeo Jozak.
Pazdan: Takie mecze to przyjemność
26 lut 2018
- Dwa dni temu z Cracovią graliśmy w podobnych warunkach. Jesteśmy przygotowani na zimno. Kiedy jest dzień meczowy, to nie lubimy wtedy dowiadywać się, że spotkanie będzie przełożone. Możemy nastawić się na rozegraniu meczu, a potem się okazuje, że go nie ma... Trzeba się się przygotować i zagrać w takich warunkach, jakie będą - powiedział na konferencji prasowej przed starciem z Jagiellonią Michał Pazdan.
Probierz: Nie jestem winny, że jest taka pogoda
24 lut 2018
Michał Probierz (trener Cracovii): W pierwszej minucie wróciliśmy z dalekiej podróży. Mogliśmy stracić bramkę po błędzie, to była niebezpieczna sytuacja. Podobną Legia wykorzystała w meczu ze Śląskiem. Największym problemem były kontry po stałych fragmentach. Pesković dwa razy wybronił bardzo dobrze i chwała mu za to. Jak się z Legią nie wykorzystuje takich sytuacji, jak mieliśmy, to się nie wygrywa.
‹
1
…
45
46
47
…
71
›
Newsy
Terminarz
Tabela
Menu
MENU
Aktualności
Mecze
Drużyna
Historia
Klub
Multimedia
Kibice
Sporty
Redakcja
Polityka prywatności
Meczyki Lista Bukmacherów
Facebook
X / Twitter
Instagram
Telegram
TikTok
YouTube
RSS
Projekt i wykonanie:
24style.pl