LEGIONISCI
.COM
MENU
Aktualności
Drużyna
Terminarz
Tabela
Galerie
Koszykówka
LEGIONISCI
.COM
#
KONFERENCJA PRASOWA
2124 artykułów
Cecherz: Zagraliśmy bardzo dobrze
25 wrz 2018
Przemysław Cecherz (trener Chojniczanki): Chłopaki zagrali bardzo dobre spotkanie, można być z nich dumnym. Dążyliśmy do zwycięstwa i z takim nastawieniem wyszliśmy na boisko. Stwarzaliśmy sobie sytuacje, które z takim zespołem, jak Legia trzeba po prostu wykorzystać, żeby wygrać. Zagraliśmy bardzo dobrze. To co trenowaliśmy w ataku pozycyjnym i rozegraniu od bramki, przyniosło efekty. Druga połowa w naszym wykonaniu była kapitalna, lekko zdominowaliśmy Legię.
Sá Pinto: Najważniejsze jest zwycięstwo
25 wrz 2018
Ricardo Sá Pinto (trener Legii): Gratuluję zawodnikom zwycięstwa. To ważna wygrana na trudnym terenie. Mimo że graliśmy z zespołem z pierwszej ligi, zaprezentowali się dobrze, mają świetny zespół. Walczyliśmy dzisiaj, kontrolowaliśmy grę w pierwszej połowie i przez 15-20 minut drugiej połowy. Jeśli byśmy strzelili drugą bramkę, na pewno byłoby łatwiej dokończyć to spotkanie, ale w meczach pucharowych bywa różnie.
Sá Pinto: Zasłużone zwycięstwo
22 wrz 2018
Ricardo Sá Pinto (trener Legii): Dobrze weszliśmy w mecz. Wiedzieliśmy, że przeciwnik jest silny na własnym boisku, gra z pewnością siebie i chce kontrolować spotkanie. Po pierwszej bramce straciliśmy kontrolę nad tym meczem, nie byliśmy jeszcze przygotowani tak, jak bym chciał. Musimy kontynuować naszą ofensywną grę. Nie byliśmy skoncentrowani, straciliśmy pozycje na boisku. Wiemy, że Forsell może strzelić bramkę zarówno lewą, jak i prawą nogą, chcieliśmy mu przeszkodzić, ale nie udało się.
AD · aktualnosci-inline-1
Nowak: To smutny wieczór
22 wrz 2018
Dominik Nowak (trener Miedzi): Patrząc przez pryzmat wyniku, mamy smutny wieczór w Legnicy. Chcieliśmy wygrać, taki był cel. Graliśmy z mistrzem Polski, zespołem, który ma duży indywidualny potencjał. Warto szczegółowo przeanalizować ten mecz. Jeśli chodzi o naszą grę, zachowanie i realizowanie założeń taktycznych, pierwsza połowa była bardzo dobra. Kontrolowaliśmy większą jej część, odcinaliśmy silne punkty Legii, jakimi byli napastnicy Carlitos i Szymański, a do tego sami kreowaliśmy sytuacje.
Nowak: Legię trzeba szanować, ale bez przesady
21 wrz 2018
- Gdybyśmy mieli porównywać dwa kluby pod względem budżetów musielibyśmy klęknąć, pocałować panią Legię w rękę i jest po zabawie. Natomiast okazuje się, że w piłce pieniądze nie grają – powiedział przed sobotnim meczem z Legią Warszawa trener Miedzi Dominik Nowak.
Konferencja trenera
Sá Pinto: Miedź ma pomysł na grę i chce dominować
20 wrz 2018
- Analizowaliśmy przeciwnika i poznaliśmy go dobrze. Miedź gra pozytywny futbol z pomysłem. Często zawodnicy wymieniają pozycje, chcą dominować nad przeciwnikiem. Zakładam, że w tym spotkaniu gospodarze będą chcieli przejąć inicjatywę, ale my musimy być na to przygotowani - mówi przed sobotnim meczem Ricardo Sá Pinto.
Djurdjević: Okropny smak porażki
16 wrz 2018
Ivan Djurdjević (trener Lecha): Przegrywamy i jest to okropne uczucie. Zagraliśmy dziś bardzo słaby mecz. Wiedzieliśmy, że Legia nastawi się na kontrataki, bo obie drużyny chcą wygrać. Mieliśmy dwie dobre okazje w pierwszej połowie, ale nie dały nam one goli. Legia wykorzystała nasz błąd i bramkę zdobyła.
Sá Pinto: Kompletny mecz
16 wrz 2018
Ricardo Sá Pinto (trener Legii): Myślę, że zagraliśmy kompletny mecz. Ważne, że nie straciliśmy żadnego gola. To dla nas bardzo istotne. Kontrolowaliśmy przebieg spotkania. Co prawda Lech miał ze 2-3 okazje, ale to my byliśmy zdecydowanie groźniejsi. Graliśmy inteligentnie i wygrana się nam należała. Jestem dumny z drużyny i tego co pokazała na boisku.
AD · aktualnosci-inline-1
Djurdjević: Chcemy zagrać dobry mecz i wygrać
14 wrz 2018
– Od momentu kiedy rozpoczął się sezon, mieliśmy różne momenty, graliśmy lepiej lub gorzej, ale na dziś mamy lepszy obraz gry niż Legia. Dużo warunkowała też zmiana szkoleniowca u przeciwników. Jednak to są derby, nie ma znaczenia kto jest wyżej lub niżej w tabeli, kto lepiej czy gorzej gra. To jest moment. Trzeba wyjść na boisko i zagrać dobrze – mówi przed meczem szkoleniowiec Lecha Ivan Djurdjević.
Trener przed meczem
Sa Pinto: Potrzebujemy wsparcia kibiców
14 wrz 2018
- Nie mogę obiecać, że w meczu z Lechem zagramy już tak, jak oczekuję, ale na pewno wykonamy ciężką pracę. To ma być naszym znakiem rozpoznawczym. Przez ostatnie dwa tygodnie ciężko pracowaliśmy nad organizacją, a także udoskonaleniem zarówno gry defensywnej, jak i ofensywnej - mówi przed meczem z Lechem Poznań trener Legii Ricardo Sa Pinto.
Sá Pinto: Szczęście nie jest teraz przy nas
2 wrz 2018
Ricardo Sá Pinto (trener Legii): Początek spotkania nam nie pomógł, nie pomogła nam też czerwona kartka. Graliśmy w 10 już od 10-12 minuty i to na pewno wpłynęło na naszą grę. To był ciężki stadion, trudny mecz. Przyjechaliśmy tutaj po złym wyniku z poprzedniego meczu, więc chcieliśmy osiągnąć inny rezultat. Dzisiaj moja drużyna wyglądała dobrze pod względem organizacji, dobrze się broniliśmy, nie pozwoliliśmy Cracovii na zbyt wiele.
Kurdziel: Piłka meczowa była po naszej stronie
2 wrz 2018
Grzegorz Kurdziel (trener Cracovii): Przede wszystkim końcówka meczu sprawiła, że inaczej patrzymy na wynik, bo Legia stworzyła sobie dwie doskonałe sytuacje. Tak naprawdę jednak piłka meczowa była po naszej stronie. Po czerwonej kartce graliśmy nieco zbyt nerwowo, chcieliśmy pierwszym podaniem dostać się w pole karne przeciwnika zamiast cierpliwie budować ataki.
Konferencja trenera
Sá Pinto: Spodziewamy się wojny i jesteśmy na nią gotowi
31 sie 2018
- Mam nadzieję, że kibice nie zobaczą takiego meczu jak z Wisłą Płock, był on bardzo słaby w naszym wykonaniu. Ostatni tydzień ciężko pracowaliśmy, ale potrzebujemy czasu. W scenariuszu idealnym wyniki powinny przyjść od razu - mam nadzieję, że przyjdą jak najszybciej. Wraz z drużyną musimy lepiej się poznać, zbudować dobrą relację. Teraz nie jest najważniejszy styl, a wygrywanie i zdobywanie punktów. Dobra gra przyjdzie z czasem - powiedział na konferencji przed spotkaniem z Cracovią Ricardo Sá Pinto.
AD · aktualnosci-inline-1
Sá Pinto: Odpowiadam za tę porażkę
26 sie 2018
Ricardo Sá Pinto (trener Legii): Ciężko pracowaliśmy przez cały tydzień przed meczem. Spodziewałem się, że dziś zagramy dobre spotkanie. Tak się jednak nie stało. Pierwsza połowa zadecydowała o porażce. Musimy grać lepiej, bardziej agresywnie i być lepiej zorganizowani. Rywale nie byli dziś zdecydowanie lepsi od nas i nie zasłużyli na tak wysoką wygraną. Ale w piłce twoje błędy będą zawsze wykorzystane. Może, gdyby nie padł gol na 2-0, byłoby inaczej.
Dźwigała: Szkoda straconej bramki
26 sie 2018
Dariusz Dźwigała (trener Wisły): Kluczem do sukcesu była dobra organizacja gry w defensywie. Wiedzieliśmy, że siłą Legii jest środek. Dlatego zniwelowaliśmy atuty Legii. Cieszy mnie konsekwentna gra mojej drużyny. Najważniejsze, że dobrze zagraliśmy w defensywie. O swoją ofensywę byłem bowiem spokojny.
Kante: Dla mnie to będzie szczególny mecz
24 sie 2018
- Pierwsze dwa miesiące w Legii oceniam bardzo fajne, choć mogły być lepsze jeżeli chodzi o europuchary, bo każdy z nas oczekiwał zdecydowanie więcej. Szybko zaaklimatyzowałem się przy Łazienkowskiej, jestem tutaj szczęśliwy i teraz skupiamy się na meczach w Ekstraklasie - powiedział przed meczem z Płockiem José Kanté, były napastnik tego klubu.
Konferencja
Sá Pinto: Skończyły się czasy, że sam herb wygrywał mecze
24 sie 2018
- Musimy wbić sobie do głów, że skończyły się czasy, gdy siła i wyższość herbu Legii wygrywała mecze. Obecnie w futbolu jest tak, że jeżeli nie pracujesz ciężko, jeżeli nie dasz z siebie wszystkiego na boisku i nie będziesz lepszy od przeciwnika, to nie wygrasz tylko jakością. Taki futbol już się skończył - powiedział na przedmeczowej konferencji Ricardo Sá Pinto.
Sá Pinto: Na zmiany potrzeba czasu
19 sie 2018
Ricardo Sá Pinto (trener Legii): To był trudny mecz. W czwartek graliśmy przecież w Luksemburgu i za nami podróż. Widać było, że gracze są zmęczeni. Brakuje nam czasu na treningi i wprowadzanie zmian. Brakuje nam też świeżości, żeby grać szybciej. Mimo to zagraliśmy niezłe spotkanie. Zależało nam na wygranej, tym bardziej, że dawno Legia nie zdobyła trzech punktów przy Łazienkowskiej.
AD · aktualnosci-inline-1
Dudek: Chcieliśmy wykorzystać słabość Legii
19 sie 2018
Dariusz Dudek (trener Zagłębia Sosnowiec): Podzielę się dziś moją uwagą – w czasie tego meczu widzieliśmy, ze Legia ma swoje problemy i myślami jest wciąż przy mecz w Luksemburgu. Mentalnie to nadal nie jest mocny zespół. Chcieliśmy to wykorzystać. Nie mam do moich piłkarzy pretensji, że to się nam nie udało.
Dudek: Podchodzimy do rywala z pokorą i szacunkiem
18 sie 2018
- Ostatnio graliśmy spotkanie z Lechem Poznań. Uważam, że wynik jaki osiągnęliśmy w Poznaniu nie odzwierciedlał tego co działo się na murawie. Wiemy, że zawiodła nasza skuteczność. Mam nadzieję, że poprawimy bramkostrzelność w meczu z Legią. Nie będzie to łatwe, bo drużyna z Łazienkowskiej prezentuje podobny poziom do Lecha. Oczywiście, dla kibiców jest to mecz przyjaźni, mam jednak nadzieję, że nie będzie tak na boisku - mówi przed niedzielnym spotkaniem trener Zagłębia Sosnowiec Dariusz Dudek.
Sá Pinto: Sędzia nie pozwolił nam wygrać
16 sie 2018
- Mogliśmy i powinniśmy wygrać to spotkanie, ale w pierwszej połowie nie zrobiliśmy tego, co zakładaliśmy. Próbowaliśmy, ale w dwóch pierwszych sytuacjach przeciwnik strzelił gole. Potem było bardzo trudno, jednak drużyna zareagowała. Zrobiliśmy kilka zmian i uwierzyliśmy, że możemy coś ugrać. W drugiej połowie zasłużyliśmy na wygraną. Nie wygraliśmy, bo sędzia nam na to nie pozwolił. Uważam, że arbiter przepchnął Dudelange do kolejnej rundy. Mieliśmy oczywistego karnego na początku drugiej połowy - widział to każdy obecny na stadionie. Wówczas mielibyśmy więcej czasu, by wygrać i wszystko mogłoby się wydarzyć - powiedział po meczu Ricardo Sa Pinto.
Mioduski: Dziś naprawiam swój błąd
13 sie 2018
- Nie muszę nikomu mówić, że znaleźliśmy się w trudnej sytuacji. Gdyby ktoś powiedział mi miesiąc temu, że będziemy się dzisiaj tu znajdować, to bym go wyśmiał. Wydawało się, że to co zrobiliśmy w okienku transferowym i że nie osłabiliśmy drużyny, powinno spowodować, że inaczej wejdziemy w sezon. Przegraliśmy jednak u siebie dwa mecze, których nie powinniśmy przegrać, a sposób, w jaki się zaprezentowaliśmy, jest oczywistym potwierdzeniem, że krytyka, która na nas spadła jest uzasadniona - powiedział Dariusz Mioduski.
Vuković: Chciałem odejść z pozytywnym wynikiem
12 sie 2018
Aleksandar Vuković (trener Legii): Wszyscy wiemy, jak wygląda sytuacja Legii, nawet panowie z Gliwic. To był dla nas ważny mecz, ale w czwartek zespół czeka kluczowe dla klubu spotkanie. Do dzisiejszej rywalizacji podszedłem myśląc właśnie o tym, stąd kilka decyzji personalnych, dzięki którym niektórzy piłkarze mogli odpocząć i będą w lepszej dyspozycji w czwartek, a inni otrzymali ważne minuty na boisku.
Fornalik: Strzelaliśmy ślepakami
12 sie 2018
Waldemar Fornalik (trener Piasta): Wszyscy ostrzyliśmy sobie apetyty na zwycięstwo z Legią i przebieg pierwszej połowy wskazywał, że jesteśmy w stanie to uczynić. Błąd przy stałym fragmencie gry kosztował nas jednak utratę bramki. Mieliśmy swoje sytuacje, ale ich nie wykorzystaliśmy. Później była nieszczęsna czerwona kartka.
Trener przed Piastem
Vuković: Problem jest złożony
10 sie 2018
- Mało dziś spałem, nie miałem też dużo czasu, żeby wszystko w głowie poukładać. Niewiele pojawiło się nowego od wczoraj. Na pewno gramy dużo poniżej naszych możliwości piłkarskich i jeśli chodzi o agresywność gry, doskok do rywali. Co gorsza, dzieje się to na naszym boisku - mówi przed meczem z Piastem Gliwice Aleksandar Vuković.
Vuković: Obraz gry nas nie broni
9 sie 2018
Aleksandar Vuković (trener Legii): Na pewno nie o takie spotkanie nam chodziło. Niestety, trzeba to zaakceptować, przyjąć na klatę i pomyśleć o ligowym meczu, a także o rewanżu. W drużynie jest wystarczająco ambicji, charakteru, żeby ten dwumeczu uznać za zakończony. To jak się prezentowaliśmy... Na gorąco, mogę wskazać tylko na aspekt mentalny.
Toppmoller: Zrobiliśmy pierwszy krok
9 sie 2018
Dino Toppmoller (trener Dudelange): Właściwie przygotowaliśmy się do meczu i uważam, że zrobiliśmy to dobrze. Zespół dobrze wszedł w mecz, stwarzał sobie okazje. Gospodarze, w zasadzie zagrażali tylko po naszych rażących błędach. Dla nas, jako drużyny, jest wielką sprawą wygrać z Legią, na ta okazałym stadionie. Jednak jak na razie zrobiliśmy dopiero pierwszy krok. Za tydzień czeka nas ciężki rewanż.
Mocne słowa trenera
Vuković: Są osoby, które chcą stworzyć mur między nami a naszymi kibicami
8 sie 2018
- Zamieszanie wokół posady trenera nie przeszkadza mi, mamy większe problemy. Nie wiem ile razy będę jeszcze na konferencji, więc muszę to powiedzieć teraz. Wraz z drużyną chciałem podziękować, z naszym fanom za kibicowanie przez 90 minut, pomimo nagonki i hejtu po spotkaniu ze Spartakiem. Twittera już nie mam, ale pewne rzeczy widzę. Dobrze wiem, że są osoby, które podniecają i cieszą nasze problemy. Nie pozwolę żeby kibice i dziennikarze z Białegostoku wypowiadali się o atmosferze w naszej szatni, oni chcą nas zmieszać z błotem i stworzyć mur między nami a naszymi kibicami. Takie osoby nie pamiętają, że Legia zawsze wychodzi z problemów - powiedział na konferencji Aleksandar Vuković.
Vuković: Chcieliśmy zdominować Lechię
4 sie 2018
Aleksandar Vuković (trener Legii): Na pewno Legia grająca u siebie, ma zamiar wygrywać i tak było dzisiaj. Od początku byliśmy ofensywnie ustawieni z dwójką napastników, licząc na to, że chcemy zdominować Lechię. Jednak prawda jest taka, że przez pierwsze 30 minut to się w ogóle nie udawało. To rywale mieli więcej z gry. Nie do końca realizowaliśmy założenia taktyczne.
Stokowiec: Zasłużony punkt
4 sie 2018
Piotr Stokowiec (trener Lechii): Myślę, że pokazaliśmy ciekawą piłkę i zasłużenie wywalczyliśmy punkt. Oczywiście apetyty były większe, niemniej cieszy mnie to, że mieliśmy pomysł na grę. Pierwsza połowa była lepsza w naszym wykonaniu. Po zmianie stron Legia zaczęła dochodzić do głosu i to gospodarze przejęli inicjatywę. Zaczęło brakować nam sił, nie wszystko dobrze funkcjonowało. Aczkolwiek dzięki temu dodatkowo wiemy nad czym mamy pracować. To co mnie cieszy, to fakt, że młodzież, która weszła z ławki zaprezentowała się z dobrej strony.
‹
1
…
42
43
44
…
71
›
Newsy
Terminarz
Tabela
Menu
MENU
Aktualności
Mecze
Drużyna
Historia
Klub
Multimedia
Kibice
Sporty
Redakcja
Polityka prywatności
Meczyki Lista Bukmacherów
Facebook
X / Twitter
Instagram
Telegram
TikTok
YouTube
RSS
Projekt i wykonanie:
24style.pl