LEGIONISCI
.COM
MENU
Aktualności
Drużyna
Terminarz
Tabela
Galerie
Koszykówka
LEGIONISCI
.COM
#
KONFERENCJA PRASOWA
2124 artykułów
Sá Pinto: Jestem dumny z zespołu
1 gru 2018
Ricardo Sá Pinto (trener Legii): Mecz był ciężki ze względu na warunki atmosferyczne, ale obie ekipy próbowały stworzyć dobre widowisko. Kontrolowaliśmy spotkanie, mieliśmy więcej okazji od rywali, żeby wygrać. Przyznam, że jestem bardzo dumny z postawy zespołu. Zagraliśmy zgodnie z założeniami taktycznymi. Nie zgodzę się, że w tym meczu najbardziej agresywni w obecnym sezonie. W wielu spotkaniach byliśmy równie agresywni, może poza potyczką z Pogonią. Moi zawodnicy zawsze starają się walczyć.
Lettieri: Podejmowaliśmy złe decyzje
1 gru 2018
Gino Lettieri (trener Korony): Legia wygrała zasłużenie. Straciliśmy dwie niepotrzebne bramki. W obu sytuacjach nie zachowaliśmy się mądrze, zawodnicy podejmowali złe decyzje. Owszem, mieliśmy sytuację na 1-1, ale Radosław Majecki popisał się dobrą interwencję. Na dodatek szybko musieliśmy dokonać zmiany, ponieważ Żubrowski grał już na pograniczu czerwonej kartki. To wymusiło pewne korekty taktyczne po naszej stronie.
Nerwowa konferencja
Sa Pinto poirytowany pytaniami o Mączyńskiego: Czy ktoś pana nasłał?
30 lis 2018
Podczas piątkowej konferencji prasowej, po serii pytań dotyczących meczu z Koroną, jeden z dziennikarzy zapytał szkoleniowca Legii o sytuację Krzysztofa Mączyńskiego. W połowie września z powodów sportowych pomocnik został przesunięty do rezerw.
AD · aktualnosci-inline-1
Sa Pinto: Granie w zimę późnym wieczorem nie jest dobre dla piłkarzy
30 lis 2018
- Michał Pazdan i Jarosław Niezgoda rozpoczęli już treningi z zespołem, ale nie są gotowi na 100%. W meczu z Koroną nie zagra leczący kontuzję Domagoj Antolić. Jeśli chodzi o pogodę, to faktycznie z Zagłębiem zagraliśmy o godzinie 15:30, więc nie było tak zimno. Teraz przed nami mecze wieczorne, kiedy jest zimniej, i to na pewno nie jest dobre dla piłkarzy, a także dla murawy, która z pewnością będzie ciężka. Przez ostatnie dwa tygodnie nie trenowaliśmy na głównym boisku, żeby oszczędzić murawę - mówi przed meczem z Koroną Kielce trener Legii Ricardo Sa Pinto.
van Dael: Oczekiwałem po tym meczu więcej
25 lis 2018
Ben van Dael (trener Zagłębia Lubin): Mieliśmy trochę więcej czasu, żeby przygotować się do tego meczu, więc oczekiwałem po nim więcej. W pierwszej połowie często byliśmy przy piłce, ale było to tylko posiadanie piłki. Potem był rzut rożny i znowu straciliśmy bramkę. Legia miała jednak w tej sytuacji trochę szczęścia.
Sá Pinto: Nie zagraliśmy na swoim poziomie
25 lis 2018
Ricardo Sá Pinto (trener Legii): Pierwsza połowa nie była w naszym wykonaniu na najlepszym poziomie i nie prezentowaliśmy takiej jakości, jakiej oczekiwałem. Mimo że zdobyliśmy bramkę, nie realizowaliśmy tego, co zakładaliśmy na ten mecz. Możemy prezentować się lepiej. W drugiej połowie także nie było świetnie, ale mieliśmy więcej posiadania piłki, więcej jakości i sytuacji bramkowych. Powinniśmy zdobyć więcej goli, ale i tak zasłużyliśmy na zwycięstwo. Najważniejsze są 3 punkty i oczywiście praca, jaką wykonali na boisku piłkarze.
Konferencja trenera
Sa Pinto: Musimy być ostrożni i szanować rywala
23 lis 2018
- Mamy dwóch zawodników, którzy nie będą mogli zagrać w meczu z Zagłębiem Lubin. Chodzi o Michała Pazdana i Domagoja Antolicia, którzy leczą urazy. Niepewna jest natomiast sytuacja Artura Jędrzejczyka i Pawła Stolarskiego. Wszystko wyjaśni się jutro. Arkadiusz Malarz z kolei od dwóch dni jest chory i nie wiadomo, czy znajdzie się w kadrze meczowej - mówi przed meczem z Zagłębiem Lubin trener Legii Ricardo Sa Pinto.
Runjaić: To dla nas super piątek
9 lis 2018
Kosta Runjaić (trener Pogoni): To był bardzo dobry mecz w naszym wykonaniu, wszyscy zawodnicy spisali się świetnie. Można powiedzieć, że to był dla nas super piątek. Wiemy, że Kolzulj ma bardzo dobre uderzenie, pokazuje to na treningach. Żartowaliśmy sobie nawet na ten temat, bo na treningach równie często trafia do bramki, jak pudłuje. To była taka faza meczu, że moi zawodnicy dużo biegali i nieco się zagubili, ale nie ma sensu teraz tego analizować. Co było kluczem do zwycięstwa? Przede wszystkim koncentracja.
AD · aktualnosci-inline-1
Sá Pinto: Remis byłby wynikiem akceptowalnym
9 lis 2018
Ricardo Sá Pinto (trener Legii): Brak stabilizacji? Nie można mówić o braku stabilności w naszej grze. Mieliśmy 10 meczów bez porażki, graliśmy świetne mecze. Czy pan sobie ze mnie żartuje? Proszę na mnie spojrzeć. Dlaczego pan nie szanuje mnie i nie szanuje drużyny. To pana opinia, ale nie jest ona poważna. Dzisiaj przegraliśmy, to prawda. Za nami trudne mecze, z wymagającymi rywalami... O czym my rozmawiamy - o wszystkim tylko nie o meczu. Co próbuje pan znaleźć? Nie rozumiem co pan chce udowodnić albo kto pana nasłał.
Konferencja trenera
Sa Pinto: Czeka nas trudny mecz
8 lis 2018
- Atmosfera w drużynie jest cały czas bardzo dobra. Trenujemy ciężko, jesteśmy skupieni i wszyscy w klubie pracują na sukces pierwszej drużyny. Mamy teraz ważny mecz przeciwko Pogoni, która jest mocną drużyną - dużo biega i walczy. Na pewno będą zrobić wszystko by osiągnąć dobry rezultat. Będzie to trudny mecz - mówi Ricardo Sa Pinto.
Sá Pinto: Kolejny świetny mecz mojej drużyny
3 lis 2018
Ricardo Sá Pinto (trener Legii): To był kolejny bardzo dobry mecz w wykonaniu mojej drużyny. Kontrolowaliśmy grę, stwarzaliśmy sytuacje, ustaliliśmy wynik już w pierwszej połowie. Piłkarze cieszyli się grą, nie pozwalali na wiele przeciwnikowi. Jestem dumny z nich. Nie zawsze będzie nam się udawało osiągać takie wyniki, jak dzisiaj. To zależy też od przeciwników - czasem są słabsi, czasem silniejsi. Rozwijamy się jako zespół i mam nadzieję, że będziemy to kontynuować. Zagraliśmy świetnie od do 90 minuty.
Brosz: Boisko nas zweryfikowało
3 lis 2018
Marcin Brosz (trener Górnika): Szczególnie po ostatnim meczu, przyjeżdżaliśmy tu z pewnymi oczekiwaniami, ale boisko nas dzisiaj zweryfikowało, i to pod każdym względem. Nie udało nam się dzisiaj pokazać naszych dobrych stron. Legia była przygotowana. Patrząc na liczbę strzałów, stworzonych sytuacji, prowadzenie akcji, mieliśmy zbyt mało argumentów, żeby nawiązać równorzędną walkę. W sytuacjach 1 na 1 przegrywaliśmy, chcieliśmy zneutralizować akcje Legii i wychodzić do szybkich kontrataków.
Konferencja trenera
Sa Pinto: Liczymy na wsparcie kibiców
2 lis 2018
- Zapraszam kibiców, by przyszli i dali wsparcie zawodnikom, którzy mocno pracują i chcą wygrywać każdy mecz. Potrzebujemy wsparcia, ponieważ z wami jesteśmy silniejsi, tak jak pomogliście nam w ostatnim meczu u siebie - zaprasza na sobotę na przedmeczowej konferencji Ricardo Sa Pinto.
AD · aktualnosci-inline-1
Fornalik: Mieliśmy swoje okazje
30 paź 2018
Waldemar Fornalik (trener Piasta): Było dużo emocji, wiele sytuacji z obu stron. Postawiliśmy się Legii. Można dyskutować, czy zwycięstwo Legii było zasłużone, czy nie. Mieliśmy swoje okazje, doprowadziliśmy do wyrównania. Dokonałem dziś kilku zmian kadrowych. Legia ma lepszy kalendarz niż my, gramy następny mecz już w piątek.
Sá Pinto: Zasługiwaliśmy na wygraną po 90 minutach
30 paź 2018
Ricardo Sá Pinto (trener Legii): To było wielkie zwycięstwo. Zasługiwaliśmy na wygraną już po 90 minutach, a potem po dogrywce, ale zwycięzcę wyłoniły dopiero rzuty karne. Naszym celem na dzisiaj był awans i tego dokonaliśmy. Jestem zaskoczony decyzjami sędziego. To nie jest jedyna taka sytuacja, tak się dzieje od jakiegoś czasu. To nie jest normalne. Powinien być odgwizdany rzut karny dla nas, a także prawidłowo zdobyliśmy gola, którego sędzia nie uznał.
Mamrot: Czujemy niedosyt
26 paź 2018
Ireneusz Mamrot (trener Jagiellonii): Czujemy duży niedosyt, bo bramkę straciliśmy w samej końcówce spotkania. Nie ma co ukrywać, ale to była duża kontrowersja, bo w tej sytuacji na pewno nie było faulu, a straciliśmy bramkę. Legia miała wcześniej znakomitą sytuację Szymańskiego, ale my też mieliśmy swoje.
Sá Pinto: Zasłużyliśmy na trzy punkty
26 paź 2018
Ricardo Sá Pinto (trener Legii): Nie zgadzam się z opinią, że byliśmy słabsi w pierwszej połowie. Mieliśmy 70% posiadania piłki, więcej strzałów, więcej sytuacji i kontrolowaliśmy grę. Jagiellonia ograniczyła się do wykorzystywania naszych błędów przerywania naszych akcji. Ogólnie są jednak bardzo dobrym zespołem i ciężko nam się z nimi gra. Szybko stracona bramka wstrząsnęła moim zespołem. Byliśmy dziś lepsi i zasłużyliśmy na 3 punkty.
Konferencja
Sa Pinto: Na boisku musimy być jak żołnierze
25 paź 2018
- Wolimy grać gdy nasi kibice są na stadionie i nas dopingują. Nie do końca wiem dlaczego Jagiellonia to robi - to dla mnie nieznany temat. Nasi fani są zawsze z nami i chcielibyśmy grać przy ich obecności. Jeżeli nie będzie to możliwe, to będziemy smutni z tego powodu. Mam nadzieję, że zdobędziemy trzy punkty i ta wygrana będzie dedykowana naszym kibicom - mówi przed starciem z Jagiellonią Ricardo Sa Pinto.
AD · aktualnosci-inline-1
Sá Pinto: Rywala trzeba dobić
21 paź 2018
Ricardo Sá Pinto (trener Legii): Pierwsza połowa świetna w naszym wykonaniu. Rywale nie mieli w ogóle nic do powiedzenia. Powinniśmy wówczas strzelić więcej bramek. Drugą połowę zaczynamy od trzech okazji. W tym momencie powinniśmy zakończyć ten mecz. Nie rozumiem dlaczego tak się nie stało. A później piłka pokazała swoją prawdziwą twarz. Jak nie dobijesz przeciwnika, to sam możesz zostać pokonany. Pocieszeniem jest fakt, że mimo to nie przegraliśmy.
Stolarczyk: Mecz musiał się podobać
21 paź 2018
Maciej Stolarczyk (trener Wisły): Mam nadzieję, że kibice są dziś zadowoleni. Dużo bramek i wiele akcji pod obiema bramkami. Czujemy trochę niedosyt po remisie. Ale byłby, hipokrytą, gdybym nie docenił postawy Legii w pierwszej połowie. Wprowadziłem kilka korekt i po przerwie to już my byliśmy lepsi. Wolałbym oczywiście wygrać, ale ten mecz musiał się podobać.
Andre Martins: W Ekstraklasie każdy mecz jest trudny
19 paź 2018
- Liga jest bardzo konkurencyjną ligą. Każdy mecz jest trudny, każdy może wygrać - nawet ostatnia drużyna z pierwszą. Jestem zadowolony z tego, że w Warszawie odzyskałem formę. Mamy świetne warunki do treningu, dobry zespół i sztab szkoleniowy - można skupić się tylko na trenowaniu i graniu w piłkę - mówi Andre Martins.
Konferencja trenera
Sa Pinto: Przez dwa tygodnie ciężko pracowaliśmy
19 paź 2018
- Pracowaliśmy ciężko przez te dwa tygodnie. Kilku zawodników z nami nie było ze względu na mecze reprezentacji - jesteśmy dumni z tego, że grają barwach narodowych. Oczywiście najlepiej pracuje się ze wszystkimi, bo to taki dobry okres, by popracować nad kilkoma ważnymi elementami drużynowymi i indywidualnymi. Najważniejsze jednak, by ci zawodnicy odpoczęli i byli odpowiednio przygotowani na mecz. Wszyscy będą gotowi do gry z Wisłą - mówi przed niedzielnym starciem Ricardo Sa Pinto.
Kowalczyk: Pokazaliśmy, że możemy być nieobliczalni
8 paź 2018
- Na pewno to był bardzo ciężki mecz, po pierwsze początek sezonu, po drugie graliśmy na wyjeździe z dobrym rywalem. Pokazaliśmy w drugiej połowie serce i walkę. Nie było łatwo, ale pokazaliśmy, że możemy być nieobliczalni. Cieszymy się bardzo, bo to sukces, na który pracowaliśmy wszyscy - sztab, zawodnicy i wszyscy związani z Legią. Nie można jednak popaść w hurra optymizm, trzeba spokojnie i ciężko trenować, a wyniki same przyjdą - powiedział po meczu ze Startem kapitan Legii Sebastian Kowalczyk.
Trenerzy o meczu Start - Legia
8 paź 2018
Tane Spasev (trener Legii): To był bardzo dobry mecz w naszym wykonaniu. Walczyliśmy. 10 minut graliśmy słabiej, ale 30 minut walczyliśmy naprawdę bardzo dobrze. Gratulacje dla chłopaków, a drużynie z Lublina życzę powodzenia.
Pawłowski: Legia nas zdominowała
6 paź 2018
Tadeusz Pawłowski (trener Śląska): Nie tak sobie wyobrażałem to spotkanie. Myślałem, że będzie lepsze w naszym wykonaniu. Legia od początku nas zdominowała, szczególnie w środku pola, mieliśmy problemy z rozegraniem piłki, mieliśmy dużo strat. Przy bramce piłka odbiła się od słupka, dwóch moich zawodników powinno do niej doskoczyć. Takich bramek nie powinno się tracić, można było jej zapobiec.
Sá Pinto: Kontrolowaliśmy to spotkanie
6 paź 2018
Ricardo Sá Pinto (trener Legii): Jestem dumny z mojej drużyny. Graliśmy dziś z zespołem, który wygrał trzy ostatnie mecze, w tym z Jagiellonią i Piastem. Wiedzieliśmy, że będzie to ciężkie spotkanie, bo Śląsk był zmotywowany i chciał wygrać. Nie pozwoliliśmy im myśleć, że mogą wygrać, nie pozwoliliśmy im na stworzenie sobie choćby jednej sytuacji. Kontrolowaliśmy to spotkanie, pierwsza połowa była świetna w naszym wykonaniu. Bardzo dobrze graliśmy kombinacyjnie, wysokim pressingiem, dobrze wymienialiśmy podania i poruszaliśmy się na boisku. Jedyne czego zabrakło, to "zakończenia" tego meczu szybciej.
Konferencja
Sa Pinto: Nie możemy dać się zaskoczyć
4 paź 2018
- Fakt, że mamy tylko punkty straty do lidera jest dla nas motywujący. Startowaliśmy ze stratą bodajże 5 punktów. Chcemy kontynuować naszą dobrą grę i awansować na pierwsze miejsce w tabeli. Wiele zespołów chce tego samego, więc łatwo nie będzie. Śląsk miał ostatnio dobre wyniki, wygrał z Jagiellonią 4-0. Są zmotywowani, to na pewno będzie ciężki mecz - mówi przed spotkaniem ze Śląskiem Wrocław trener Legii Ricardo Sa Pinto.
Sá Pinto: Staraliśmy się zareagować
28 wrz 2018
Ricardo Sá Pinto (trener Legii): Szkoda, że zaczęliśmy pierwszą połowę od szybkiej straty bramki. To pokrzyżowało nam plany na te spotkanie. Arka była bardziej wypoczęta, zaś my mieliśmy za sobą 1200 kilometrów podróży. Dla nas to był trzeci meczach w ostatnich dniach. Byliśmy źli po stracie i staraliśmy się zareagować na ten fakt, próbowaliśmy odwrócić losy.
Smółka: Szanujemy ten remis
28 wrz 2018
Zbigniew Smółka (trener Arki): Oglądałem mecz Legii z Lechem na żywo, który gospodarze wygrali wolą walki. Wiedzieliśmy, że gospodarze łapią gaz. Tym bardziej słowa uznania dla moich piłkarzy, którzy pokazali agresję, siłę. Dopóki na boisku był Adam Deja, nasza gra była całkiem niezła. Co prawda Adam Danch dał dobrą zmianę, ale ma nieco inne cechy od swojego kolegi.
Konferencja trenera
Sa Pinto: Nie tylko Arka będzie naszym rywalem
27 wrz 2018
- Jestem zadowolony z ostatnich wyników. Zwycięstwa wpisane są w nasz klub i pracę. Każdy mecz jest wojną i jest trudny. Przeciwko Arce przegraliśmy dwa ostatnie mecze o Superpuchar, więc w piątek musimy dobrze zareagować - to jest odpowiedni czas by wygrać - zapowiada trener Legii.
‹
1
…
41
42
43
…
71
›
Newsy
Terminarz
Tabela
Menu
MENU
Aktualności
Mecze
Drużyna
Historia
Klub
Multimedia
Kibice
Sporty
Redakcja
Polityka prywatności
Meczyki Lista Bukmacherów
Facebook
X / Twitter
Instagram
Telegram
TikTok
YouTube
RSS
Projekt i wykonanie:
24style.pl