LEGIONISCI
.COM
MENU
Aktualności
Drużyna
Terminarz
Tabela
Galerie
Koszykówka
LEGIONISCI
.COM
#
KONFERENCJA PRASOWA
2124 artykułów
Konferencja trenera
Vuković: Atromitos zagra bardziej ofensywnie
13 sie 2019
- Wszyscy napastnicy są z nami w Grecji i mają szansę zagrać. Decyzja co do obsady tej pozycji nie została jeszcze podjęta. W moim odczuciu Domagoj Antolić zagrał bardzo dobry mecz w Warszawie. Nie jest to dla nas korzystne, że nie ma go z nami. Takie rzeczy się jednak zdarzają. Do składu wrócił Cafu, który zaliczył przetarcie w meczu drugiej drużyny. Prawdopodobnie to on dostanie swoją szansę i będziemy widzieli na boisku taką samą jakość - powiedział trener Aleksandar Vuković przed środowym meczem z Atromitosem.
Konferencja pomeczowa
Vuković: W Atenach będzie trudniej
9 sie 2019
Aleksandar Vuković (trener Legii): Obserwowaliśmy Atromitos w dwóch meczach z Dunajską Stredą, gdzie grali defensywnie i czekali na kontrataki. Zwracaliśmy na to uwagę podczas przygotowań do meczu, że kontrataki są ich najmocniejszą bronią i temu dziś bardzo skutecznie zapobiegaliśmy. Nie pozwoliliśmy im w tym elemencie na zbyt wiele, a w poprzednich meczach tak właśnie grali i tak też strzelali swoje bramki.
Konferencja pomeczowa
Anastasiou: Legia postawiła ciężkie warunki
8 sie 2019
Ioannis Anastasiou (trener Atromitosu): To był trudny mecz. Legia postawiła ciężkie warunki, grała wysokim pressingiem. Mają też wspaniałych kibiców, którzy bardzo ich wspierali. Gra toczyła się w szybkim tempie. Gratuluję swoim zawodnikom, bo zagrali dziś dobrze. Było sporo sytuacji, które mogły zakończyć się bramką, ale moi piłkarze dobrze i skutecznie się bronili. Zagrali na odpowiednim poziomie.
AD · aktualnosci-inline-1
Konferencja
Vuković: Nie trzeba już wielu zmian
7 sie 2019
- Nie nazywałbym meczu z Atromitosem najważniejszym, bo takie samo miano mogły mieć dwie poprzednie rundy. Delikatna różnica jest taka, że drużyny z Grecji nie można nazwać klubem z niższej półki. Atromitos jest na wyższym poziomie niż Spartak Trnawa, Dudelange czy Sheriff Tyraspol z którymi odpadaliśmy w ostatnich latach - powiedział na środkowej konferencji prasowej Aleksandar Vuković.
Konferencja pomeczowa
Vuković: Nie zagraliśmy źle
4 sie 2019
Aleksandar Vuković (trener Legii): Czujemy niedosyt, ponieważ uważam, że byliśmy lepszym zespołem. Mieliśmy bardzo dobre fragmenty w tym starciu. Pamiętajmy, że graliśmy z drużyną, która wygrała dwa pierwsze mecze. Momentami broniła całą jedenastką, więc dochodzenie do sytuacji strzeleckich nie było łatwe, ale nam się to udawało. Generalnie mecz, który pokazał wiele dobrego z naszej strony.
Konferencja pomeczowa
Lavička: Zdobyliśmy ważny punkt
4 sie 2019
Vitezslav Lavička (trener Śląska): Dla jest to ważny punkt. Dwie drużyny mocno walczyły w środku pola. W pierwszej połowie szwankowała u nas organizacja gry. Przeciwnicy mieli kilka okazji. Nie jestem zadowolony z pierwszej części drugiej połowy. Brakowało u nas elementu przytrzymania piłki. Potem zrobiliśmy jednak kilka zmian i wyglądało to już lepiej.
Obszerna wypowiedź
Vuković: Potrzebny jest czas i spokój
3 sie 2019
- Nocowaliśmy po meczu w Finlandii, po przylocie mieliśmy jeden trening. Dzisiaj mamy jedną jednostkę treningową, żeby się przygotować do meczu ze Śląskiem Wrocław. Nie jest źle, wszystko było bardzo dobrze zorganizowane. Pod tym względem jesteśmy topowym klubem. Są pewne problemy zdrowotne i pewne wątpliwości co do kilku zawodników. Niektórzy wracają po kontuzjach i będą brani pod uwagę, jak np. Cafu, ale są też tacy, którzy mają drobne urazy i nie chcemy ryzykować ich pogłębienia. Wypadł nam William Remy - kontuzja wykluczy go na dłużej niż 1-2 mecze. Zobaczymy jak długo nie będzie mógł grać, ale mam nadzieję, że informacja o tym, że nie jest konieczna operacja ani żaden zabieg oznacza, że nie będzie to bardzo długa przerwa - mówi przed meczem ze Śląskiem Aleksandar Vuković.
Konferencja pomeczowa
Vuković: Wiemy, że możemy grać lepiej
1 sie 2019
Aleksandar Vuković (trener Legii): Był to bardzo trudny mecz. Gospodarzom należą się gratulacje za bardzo ambitną i dobrą postawę. Możemy grać lepiej i wiemy o tym. Oczekujemy poprawy, ale dziś jeżeli nie będziemy gotowi by podjąć walkę z przeciwnikiem i nie zaangażujemy się wystarczająco w mecz, na pewno łatwo przegramy. Szanuję 0-0 jako wynik, który pozwolił nam osiągnąć cel, czyli zawans do kolejnej rundy. To dla nas najważniejsze.
AD · aktualnosci-inline-1
Konferencja przedmeczowa
Vuković: Wyjściowy skład mam w głowie
31 lip 2019
- Wyjściowy skład mam już w dużej mierze w głowie. Jest z nami większa liczba piłkarzy, by zabezpieczyć się przed, nie daj Boże, kontuzjami. Trening ma oczywiście znaczenie, ale raczej wiemy już jaka jedenastka wystąpi w czwartkowym meczu - powiedział trener Aleksandar Vuković na konferencji przed meczem z KuPS Kuopio.
Konferencja pomeczowa
Lettieri: Jestem zniesmaczony trzema sytuacjami
28 lip 2019
Gino Lettieri (trener Korony): Wydaje mi się, że zagraliśmy dziś nieco zbyt strachliwie. Według mnie, zbyt dużo było piłek do defensywy, zamiast zagrań ofensywnych. Od ok. 15-20 minuty zaczęło to wyglądać o wiele lepiej, ale wtedy dostaliśmy bramkę na 1-0, gdy to my byliśmy w posiadaniu piłki. Potem drużyna zaczęła się prezentować dobrze, było widać, że chce i potrafi walczyć. Udało się wyrównać na 1-1. Nie widziałem dzisiaj w tej agresywności w wykończeniu, w tym ostatnim podaniu.
Konferencja pomeczowa
Vuković: Dzisiaj jest tylko radość ze zwycięstwa
28 lip 2019
Aleksandar Vuković (trener Legii): To był taki mecz, jakiego się spodziewaliśmy - bardzo trudny, zacięty. Można powiedzieć, że pierwszą połowę zagraliśmy tak, jak sobie życzyliśmy, czyli spokojnie czekaliśmy na swoje szanse i staraliśmy się ograniczać to, co korona ma najgroźniejsze, czyli długie podania bezpośrednio do ataku. Strzeliliśmy bramkę i gdyby udało się ten wynik utrzymać, to zeszlibyśmy do szatni w innych nastrojach i w innych byśmy z niej wyszli. Początek drugiej połowy to duży kryzys psychiczny, widać było, że drużyna walczy sama ze sobą.
Konferencja pomeczowa
Vuković: To nie jest wymarzony wynik
25 lip 2019
Aleksandar Vuković (trener Legii): To zwycięstwo, które cieszy, choć nie jesteśmy wniebowzięci. To wartościowy wynik przed rewanżem, choć na pewno nie jest wymarzony. Powinniśmy zagrać lepiej i stać nas na to, żeby tak było. Jednak spokój i wynik, to są rzeczy powiązane ze sobą. Lepszy wynik, to spokojniejsza gra. Niemniej uważam, że rezultat jest sprawiedliwy. Wiadomo, że mogło, powinno być 2-0, ale trzeba szanować tę zaliczkę.
Konferencja pomeczowa
Honkavaara: Jestem całkiem zadowolony
25 lip 2019
Jani Honkavaara (trener KuPS): To było ciężkie spotkanie w ciężkich warunkach. Jestem zadowolony z postawy zespołu, a szczególnie z tego jak drużyna zaprezentowała się w drugiej połowie. Gospodarze pokazali, że jest dobrze zorganizowaną ekipą. Owszem, mieliśmy jedną szansę bramkową, ale to za mało, żeby wygrać. Legia była naprawdę silnym rywalem i choć przegraliśmy, to skromna porażka nie psuje mi nastroju.
AD · aktualnosci-inline-1
Konferencja prasowa
Honkavaara: Musimy być gotowi na głębszą obronę
24 lip 2019
- Wiemy wszystko, co musimy wiedzieć o Legii. To dobra drużyna, bardzo niebezpieczna w kontratakach, ma bardzo dobrych zawodników. Nie podam szczegółów na ten mecz, ale ogólny plan jest taki, by przeszkodzić Legii w jej grze. Rywale są tak tak dobrą drużyną, że najpewniej będziemy musieli bronić się głębiej, więc musimy być na to gotowi. Musimy wyeliminować kluczowych zawodników gospodarzy - wyrwać ich ze strefy komfortu. Ponadto musimy starać utrzymywać się przy piłce, bo tylko tak można bronić się przez cały mecz. Z kolei posiadając piłkę, będziemy musieli grać rozsądnie, by uniknąć kontrataków. Jeżeli stracimy piłkę, natychmiast musimy wracać. Ogólnie wiele rzeczy musimy wziąć pod uwagę. Stałe fragmenty gry będą miały kluczową w tym spotkaniu - powiedział na przedmeczowej konferencji trener KuPS Jani Honkavaara.
Konferencja trenera
Vuković: Uzyskać jak najlepszy wynik
24 lip 2019
- Na razie myślimy tylko o pierwszym meczu. Nie zastanawiam się, jak wyjść za tydzień na sztuczną murawę. Całą koncentrację musimy włożyć w czwartkowe spotkanie i uzyskać jak najlepszy wynik. Jutro tutaj nic się nie skończy i trzeba będzie też 90 minut ciężko pracować na wyjeździe - mówi przed czwartkowym spotkaniem Aleksandar Vuković.
Konferencja pomeczowa
Vuković: Porażkę trzeba przyjąć na klatę
21 lip 2019
Aleksandar Vuković (trener Legii): W piłce istnieje element szczęścia. Ale nie w nim trzeba szukać przyczyn naszej porażki. Mieliśmy swoje okazje i dobry wynik w swoich rękach. Nie powinniśmy w takiej sytuacji popełniać błędów i dawać rywalom okazję do wygranej. Chcemy zwyciężać w każdym meczu i dzisiejszą przegraną trzeba przyjąć na klatę. Nie można płakać po jednej porażce. Trzeba się skupić na następnym meczu.
Runjaić: Mieliśmy więcej szczęścia
21 lip 2019
Kosta Runjaić (trener Pogoni): To był wyrównany i intensywny mecz. Gratuluję mojej drużynie tego wspaniałego zwycięstwa. Już przed meczem mówiłem, że z tak dobrą drużyną jak Legia trzeba mieć szczęście. Dziś mieliśmy go więcej. Do przerwy mieliśmy więcej groźnych akcji podbramkowych niż gospodarze. Słabo zaczęliśmy jednak druga część meczu.
Runjaić: Cieszy mnie takie rozpoczęcie sezonu
20 lip 2019
- Kiedy dowiedziałem się, że nasz pierwszy mecz w sezonie będziemy rozgrywali na wyjeździe z Legią, bardzo się ucieszyłem. Mamy możliwość mierzyć się na początku z topową drużyną. To jest to, czego właśnie potrzebujemy - powiedział na konferencji prasowej przed niedzielnym meczem Kosta Runjaić.
AD · aktualnosci-inline-1
Konferencja trenera
Vuković: Na lidze skupiamy się od początku
19 lip 2019
- Zaczynamy rozmawiać z drużyną o tym co jest istotne, czyli o starciu z Pogonią Szczecin. Jestem zadowolony, że mogliśmy rozegrać dwa mecze przed rozpoczęciem rozgrywek ligowych. Mecz o stawkę jest inny niż sparing, więc samo w sobie jest to dla nas wartością. Pierwsze spotkania oficjalne nie muszą wyglądać tak, jakbyśmy sobie tego życzyli. Przyznam szczerze, że myślałem, iż Europa FC będzie słabszym rywalem, niż faktycznie się okazał. To jednak dobre dla nas, w sezonie nie będzie brakować momentów stresujących. Pewne odczucia meczu o stawkę już mamy - mówi przed startem ligi Aleksandar Vuković.
Vuković: Poprzeczka będzie szła w górę
18 lip 2019
Aleksandar Vuković (trener Legii): Czy jestem zadowolony z gry swojego zespołu? Jestem zadowolony z wyniku, że awansowaliśmy dalej. Pierwszych 20 minut wyglądało tak, jakbym sobie życzył. Później już nie było tak kolorowo. Jeśli Legia chce o czymś myśleć, to musi grać tak przez cały mecz, a nie tylko przez jego część. To jest jasne jak dzień.
Rafael Escobar: Nie rozsypaliśmy się
18 lip 2019
Rafael Escobar Obrero (trener Europa FC): Chcę pogratulować Legii zwycięstwa oraz awansu do następnej rundy. Wiedzieliśmy, że pierwszy kwadrans będzie dla nas ważny. Jednak gospodarze przycisnęli nas od samego początku i szybko zrobiło się 2-0. Od tego czasu zaczęliśmy grać inaczej, ale wynik był już taki, jaki był.
Konferencja trenera
Vuković: Jesteśmy lepszą drużyną
17 lip 2019
- Wierzymy, że będzie dobrze, ponieważ jesteśmy drużyną lepszą od naszego przeciwnika, gramy u siebie, mamy dobre i złe doświadczenia jeśli chodzi o grę z takimi przeciwnikami. Myślę, że to wystarczy, żeby jutro przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Zwycięstwo jest priorytetem, liczymy na to, że zagramy lepszy mecz niż w Gibraltarze - mówi Aleksandar Vuković przed spotkaniem z Europa FC.
Konferencja trenera
Vuković: Wynik nas nie zadowala
11 lip 2019
Aleksandar Vuković (trener Legii): Wynik 0-0 nas nie zadowala. Chcieliśmy wygrać spotkanie i być bliżej awansu, niż jesteśmy w tej chwili. Nadal wszystko zależy od nas i w rewanżu chcemy udowodnić, że jesteśmy lepszą drużyną od drużyny Europa FC. Widać było, że czują się dobrze na swoim boisku. Walczyli zaciekle, pokazali, że w piłce w piłce wszystko jest możliwe. Ja też nie mogę narzekać na postawę i zaangażowanie zawodników, choć zanotowaliśmy remis z niżej notowaną drużyną. Gdyby nie było odpowiedniego podejścia, mogłoby być gorzej. Brakowało tego, czego potrzebujemy, czyli meczów o stawkę. To zupełnie co innego niż sparingi. Wiemy, że z każdym następnym meczem drużyna będzie grała coraz lepiej. Jestem pewien, że tak będzie.
Konferencja po meczu
Vuković: Oczyszczę tę drużynę
19 maj 2019
Aleksandar Vuković (trener Legii): Mieliśmy przed meczem świadomość, że niestety może być tak, że wcześniej straciliśmy swoją szansę, że będzie ciężko o mistrzostwo. Dzisiaj dołożyliśmy do tego cegiełkę, bo nie wygraliśmy swojego meczu, co było celem. Po początku spotkania wydawało się, że stać nas będzie na zwycięstwo. Duża część pierwszej połowy wyglądała tak, że wszystko szło w dobrym kierunku, ale potem wkradła się - dla mnie niezrozumiała - nerwowość, a momentami rezygnacja, która jest niedopuszczalna. Zdołaliśmy tylko zremisować.
van Dael: Zawodnicy są nieco zawiedzeni
19 maj 2019
Ben van Dael (trener Zagłębia): Fajne jest, że graliśmy w meczu mistrzowskim, bo Legia walczyła o mistrzostwo. Moi zawodnicy są zawiedzeni, ale jestem dumny, bo to wiele mówi o progresie, jaki zrobiliśmy grupowo i indywidualnie. Możemy grać jeszcze lepiej. Wiedzieliśmy, że w początkowej fazie meczu Legia mocno na nas ruszy, chcieliśmy przetrzymać początkowe 15 minut, ale to się nie udało, bo straciliśmy bramkę.
Konferencja trenera
Vuković: Przed Legią i Piastem bardzo trudne mecze
17 maj 2019
- Myślę, że nie może zdarzyć się nic nieprawdopodobnego, byśmy zdobyli tytuł. Jeżeli popatrzymy na to, jak wygląda liga i jak wyrównane są spotkania, to uważam, że zarówno nas, jak i Piast czekają bardzo trudne mecze. Biorąc to wszystko pod uwagę sądzę, że wszystko jest możliwe - mówi przed niedzielnym starciem Aleksandar Vuković.
Mamrot: Najlepsze 45 minut w tym sezonie
15 maj 2019
Ireneusz Mamrot (trener Jagiellonii): Jestem zadowolony z pierwszej połowy spotkania, bo było to w tym sezonie nasze najlepsze 45 minut. Graliśmy szybko, dobrze w defensywie, Legia nie miała sytuacji. W drugiej połowie widać było, że Legia ma z minuty na minutę coraz większą przewagę. Nie pomogły nam trzy wymuszone zmiany, wszystkie spowodowane urazami. Zabrakło nam zmian w ofensywie. Kiedy Legia rzuciła wszystkie siły do ataku, mogliśmy wyjść z szybkimi kontrami, ale nam się nie udawało.
Konferencja pomeczowa
Vuković: Wszystko jest możliwe
15 maj 2019
Aleksandar Vuković (trener Legii): To był mecz dwóch dobrych drużyn, które nie po raz pierwszy grają ze sobą o stawkę. Zawsze nam się tutaj grało trudno, ale dziś zrobiliśmy więcej niż wiele razy wcześniej, kiedy mieliśmy tu lepsze wyniki. Gratuluję gospodarzom zwycięstwa. Mieliśmy swoje sytuacje, straciliśmy bramkę w taki sposób, w jaki straciliśmy - nie można bardziej pechowo. Analizując na gorąco sytuację z początku drugiej połowy - było widać, że nabieramy temapa i dążymy do wyrównania, mieliśmy bardzo dobrą sytuację Nagya. To był kluczowy moment jeśli chodzi o nasze szanse na odwrócenie losów spotkania.
Konferencja trenera
Vuković: Bez Martinsa do końca sezonu
14 maj 2019
- Reakcję szatni najlepiej widać na boisku. To co ja powiem teraz, to mogą być tylko słowa. Najważniejsze jest zareagowanie na boisku i zupełnie inna postawa niż w pierwszej połowie meczu z Pogonią. Tego oczekuję i wierzę, że taki zespół zobaczymy w środowym meczu. To jest kluczem, żeby zmienić swoją sytuację na lepszą - mówi Aleksandar Vuković przed starciem w Białymstoku.
Konferencja po meczu
Vuković: Najgorszy początek meczu ze wszystkich
12 maj 2019
Aleksandar Vuković (trener Legii): Ta sytuacja ze stratą bramek w początkowych minutach jest niewytłumaczalna. Wszyscy to widzą, począwszy od piłkarzy, przez kibiców, po sztab. Nie potrafię tego zaakceptować. Dzisiaj to był najgorszy początek ze wszystkich. Czasami było tak, że była przypadkowa akcja, bramka i to rzutowało na cały mecz, ale dzisiaj mieliśmy słabą całą pierwszą połowę. Zagraliśmy bez werwy, zbyt pasywnie, bez agresji i tego wszystkiego, co jest potrzebne do wygrania meczu piłkarskiego z kimkolwiek.
‹
1
…
38
39
40
…
71
›
Newsy
Terminarz
Tabela
Menu
MENU
Aktualności
Mecze
Drużyna
Historia
Klub
Multimedia
Kibice
Sporty
Redakcja
Polityka prywatności
Meczyki Lista Bukmacherów
Facebook
X / Twitter
Instagram
Telegram
TikTok
YouTube
RSS
Projekt i wykonanie:
24style.pl