LEGIONISCI
.COM
MENU
Aktualności
Drużyna
Terminarz
Tabela
Galerie
Koszykówka
LEGIONISCI
.COM
#
DOPING
1126 artykułów
Kibicowski
Relacja z trybun: Powtarzamy raz po raz - porażki nie złamią nas
31 lip 2022
Za nami drugi wyjazd w obecnym sezonie i kolejny komplet na wyjazdowym szlaku. Niestety jak się okazuje na poprawę wyników względem ostatniego, fatalnego sezonu, przyjdzie nam jednak poczekać. Najważniejsze jednak, żebyśmy my trzymali równą, wysoką formę. A ta podczas meczu na stadionie przy Kałuży, pomimo bardzo niekorzystnego wyniku, była naprawdę przyzwoita.
Kibicowski
Relacja z trybun: Legii mecz - święta rzecz
25 lip 2022
Sezon 2022/23 rozpoczęliśmy wyjazdowym meczem w Kielcach, później miał miejsce pożegnalny mecz Artura Boruca przy Ł3, a pierwsze spotkanie o punkty w nowych rozgrywkach na naszym stadionie rozegrane zostało w ostatnią sobotę z Zagłębiem Lubin. Początkowo lubinianie mocno zaskoczyli informując, że do Warszawy przyjadą pociągiem specjalnym...
Kibicowski
Doping na meczu z Zagłębiem (VIDEO)
25 lip 2022
12 216 kibiców w sobotę dopingowało Legię Warszawa na meczu z Zagłębiem Lubin. Zapraszamy do obejrzenia filmu z dopingiem, radością z bramek i świętowaniem zwycięstwa z piłkarzami.
AD · aktualnosci-inline-1
Kibicowski
Relacja z trybun: Legia pożegnała Boruca, ale niedosyt pozostał...
22 lip 2022
W środę przy Łazienkowskiej miało miejsce pożegnalne spotkanie Artura Boruca, promowane przez nasz klub jako King's Party. Mecz z Celtikiem, bowiem w tym klubie Artur spędził sporą część swojej kariery, zaczął wzbudzać kontrowersje od momentu... ogłoszenia cen biletów. Te były mocno wygórowane (60 zł na Żyletę bez karnetu, 42 zł dla karneciarzy), jeżeli weźmiemy pod uwagę pod uwagę rangę meczu, termin (środek wakacji i godzina 18:00 w środę) i mimo wszystko okoliczności, a mianowicie całkowicie nieudany ostatni sezon.
Kibicowski
Doping legionistów w Kielcach (VIDEO)
19 lip 2022
777 kibiców wspierało Legię podczas pierwszego ligowego meczu w nowym sezonie. W Kielcach legioniści dopingowali od pierwszej do ostatniej minuty - zapraszamy do obejrzenia skrótu filmowego.
Kibicowski
Relacja z trybun: W komplecie na inauguracyjnym wyjeździe
19 lip 2022
Po niespełna dwumiesięcznej przerwie wróciliśmy na trybuny oraz wyjazdowy szlak. Sezon 2022/23 rozpoczęliśmy od wyprawy do Kielc, gdzie nie byliśmy przez trzy lata, bowiem Korona na parę sezonów spadła do pierwszej ligi.
Koszykówka
Relacja z trybun z 4. finałowego meczu kosza
26 maj 2022
Dwa dni po trzecim meczu finałowym, a pierwszym w tej serii rozgrywanym w Warszawie, nasi koszykarze raz jeszcze w hali na Bemowie mierzyli się ze Śląskiem Wrocław. Wejściówki na to spotkanie rozeszły się w mgnieniu oka, ale nic dziwnego, skoro do dyspozycji było ok. 1500 biletów.
Kibicowski
Relacja z trybun: Pusto wszędzie, głucho wszędzie, 17 porażek, pucharów nie będzie
24 maj 2022
W sobotę przy Łazienkowskiej zakończyliśmy fatalny dla piłkarzy sezon 2021/22. Dla nas był on swego rodzaju sprawdzianem. Wszak Legia od lat nie miała tak fatalnych wyników, więc można było sprawdzić, kto będzie z Legią nie tylko na dobre, ale i na złe, kiedy nie ma Ligi Mistrzów, mistrzostwa, ani pucharów, a widmo spadku zagląda w oczy.
AD · aktualnosci-inline-1
Koszykówka
Relacja z trybun z 3. finałowego meczu kosza
24 maj 2022
Po tym jak koszykarze Legii wygrali jedno z dwóch spotkań ze Śląskiem we Wrocławiu, wiara w zdobycie tytułu mistrza Polski - pierwszego od 1969 roku - znacznie wzrosła. Wejściówki na mecz rozeszły się w mgnieniu oka pierwszego dnia sprzedaży, ale inaczej być nie mogło, skoro hala na Bemowie może pomieścić zaledwie półtora tysiąca kibiców. Fotoreportaż z meczu - 85 zdjęć Woytka Fotoreportaż z meczu - 80 zdjęć Hugollka
Kibicowski
Relacja z trybun: Zaskoczenie tego roku - bez problemów w Białymstoku
16 maj 2022
Ostatnimi czasy wyjazdy do Białegostoku kojarzyły się nam jednoznacznie - z robieniem cyrków przez miejscowych, przez co zazwyczaj pozostawało nam podziwianie przystadionowego parkingu bądź też żmudne, wielogodzinne wchodzenie na stadion, w warunkach urągających ludzkiej godności. Odkąd w Jagiellonii nie pracuje pani Syczewska, sytuacja miała ulec zmianie, ale i tak jadąc na Podlasie, mało kto spodziewał się, że uda się nam wejść na stadion w miarę sprawnie. No i zostaliśmy zaskoczeni.
Koszykówka
Relacja z trybun z meczu kosza z Anwilem (+ doping)
11 maj 2022
Jeszcze kilka lat temu fanatycy z Łazienkowskiej wypełniali halę na Bemowie przy okazji meczów naszych koszykarzy w trzeciej lidze, czyli czwartej klasie rozgrywkowej. W między czasie mieliśmy okazję świętować trzy awanse - wszystkie wywalczone sportowo, nie zaś jak wiele innych klubów, przy pomocy "dzikich kart". Za nami także pierwsze występy w europejskich pucharach, a w tym sezonie naprawdę owocne występy w FIBA Europe Cup, gdzie legioniści byli o krok (porażka w dwumeczu po dogrywce z włoskim zespołem z Reggio Emilii) od awansu do półfinału.
Kibicowski
Relacja z trybun: Radosny futbol
10 maj 2022
Czasy, kiedy mecze Legii z Górnikiem Zabrzem elektryzowały całą piłkarską Polskę, raczej bezpowrotnie minęły, choć z pewnością nie dla kibiców obu klubów, którzy – pisząc delikatnie – niespecjalnie pałają do siebie sympatią. Jak wiadomo, „Wojskowym” w bieżącym sezonie po prostu nie idzie. O ile początek rozgrywek wydawał się jeszcze obiecujący (vide bardzo dobre wyniki osiągane w europejskich pucharach), o tyle później było już tylko gorzej – w myśl hasła: „im dalej w las, tym więcej drzew”. Efekt? Przed spotkaniem z zabrzanami legioniści zajmowali dwunaste miejsce w tabeli z dorobkiem zaledwie 36 punktów i... siedemnastoma (!) porażkami, co na chwilę obecną stanowi rekord wszech czasów, a przecież sezon się jeszcze nie zakończył.
Kibicowski
Doping na meczu Legia - Górnik (VIDEO)
9 maj 2022
Zapraszamy do obejrzenia filmu z dopingiem kibiców Legii podczas ligowego meczu z Górnikiem Zabrze.
AD · aktualnosci-inline-1
Kibicowski
Doping legionistów w Mielcu (VIDEO)
3 maj 2022
317 kibiców Legii stawiło się w sobotę w Mielcu i dopingowało "Wojskowych" na przedostatnim wyjeździe w tym sezonie. Poniżej możecie obejrzeć materiał filmowy z dopingiem.
Kibicowski
Relacja z trybun: Piłka nożna dla kibiców!
3 maj 2022
Na wyjeździe w Mielcu nie była zdecydowana większość z nas jeszcze nigdy. Nie licząc oczywiście wyjazdowych weteranów, jeżdżących jeszcze w latach 80., kiedy Stal miała zupełnie inny niż obecnie stadion, z dwukondygnacyjną trybuną, na której zasiadał ich młyn. Wszystko wskazywało na to, że drugi mecz Legii w Mielcu, odbędzie się bez naszego udziału.
Koszykówka
Doping na meczu kosza ze Stalą (VIDEO)
25 kwi 2022
Przy okazji niedzielnego meczu koszykarzy Legii ze Stalą Ostrów Wielkopolski, hala przy ul. Obrońców Tobruku na Bemowie wypełniła się do ostatniego miejsca. Nie pierwszy raz w tym sezonie, ale po raz pierwszy, nasz zespół mógł liczyć na wsparcie tak licznego młyna.
Kibicowski
Relacja z trybun: Hit nad hitami
21 kwi 2022
Mecze rozgrywane w okresie świątecznym mają to do siebie, że na trybunach rządzą się swoimi prawami. Nie inaczej było w przypadku rywalizacji Legii z gliwickim Piastem, jako że pojedynek między obiema drużynami wyznaczono późnym wieczorem w Poniedziałek Wielkanocny. W związku z powyższym raczej nie należało się spodziewać wysokiej frekwencji przy Łazienkowskiej. Faktycznie, ta nie powalała, bowiem na trybunach zgromadziło się niespełna 11 tysięcy osób. Ci, którzy jednak odeszli od suto zastawionych stołów i przybyli na stadion, mieli nadzieję, że „Wojskowi” zmażą plamę sprzed pół roku, kiedy to stołeczny zespół boleśnie uległ na Śląsku „Piastunkom” aż 1-4. Szansa na zdecydowanie lepszy występ w porównaniu z tym wydawała się całkiem realna, zwłaszcza że legioniści w tym roku kalendarzowym prezentują się w miarę przyzwoicie.
Kibicowski
Doping na meczu Legia - Piast (VIDEO)
19 kwi 2022
Zapraszamy do obejrzenia filmu z dopingiem Żylety podczas meczu Legia - Piast.
AD · aktualnosci-inline-1
Kibicowski
Relacja z trybun: Niekończąca się zabawa
12 kwi 2022
Trzy dni po meczu w Częstochowie przyszło nam jechać na kolejny wyjazd za Legią. Tym razem w zdecydowanie liczniejszej grupie, bowiem do Poznania otrzymaliśmy 2 tysiące biletów. Jeszcze dzień przed meczem nie było pewne, czy na stadion przy Bułgarskiej wejdziemy, bowiem działacze Lecha wraz z policją próbowali nie dopuścić do wniesienia naszej oprawy. Ostatecznie wszystko się udało, a na trybunach zaprezentowaliśmy takie pierdo...cie, jakiego dawno nie było na wyjazdowym szlaku.
Kibicowski
Doping kibiców Legii w Poznaniu (VIDEO)
10 kwi 2022
Zapraszamy do obejrzenia filmu z dopingiem z sobotniego wyjazdu do Poznania!
Kibicowski
Relacja z trybun: Koniec marzeń o pucharach
8 kwi 2022
Już od dłuższego czasu wiadomo było, że jedyną przepustką dla Legii, by w sezonie 2022/23 zagrać w europejskich pucharach, będzie zdobycie Pucharu Polski. Dotychczas droga w "turnieju tysiąca drużyn" była dość łatwa, ale na ostatnim etapie walki o finał trafiliśmy na mocnego piłkarsko przeciwnika, jakim jest w tym sezonie Raków.
Kibicowski
Doping na meczu Legia - Lechia (VIDEO)
3 kwi 2022
Zapraszamy do obejrzenia ponad 20-minutowego skrótu z dopingu kibiców Legii Warszawa podczas sobotniego meczu z Lechią Gdańsk, który warszawiacy wygrali 2-1.
Kibicowski
Relacja z trybun: Oddalone widmo spadku?
13 mar 2022
W piątkowy wieczór fani Legii wybrali się do Łęcznej, gdzie nie było nas od grudnia 2019 roku, kiedy w podobnych warunkach pogodowych wspieraliśmy nasz klub w Pucharze Polski. Tym razem stawką spotkania były trzy punkty w meczu dwóch drużyn walczących o utrzymanie. Eksperci mówili o tym spotkaniu w kontekście przysłowiowych sześciu punktów.
Kibicowski
Relacja z trybun: Skoro kopią jak fujarki, przyszło nam grać w poniedziałki
8 mar 2022
Fakt, że Legia rozgrywa mecz ligowy w poniedziałek, najlepiej oddaje, jak tragicznie idzie naszej drużynie w obecnym sezonie. To też czas, który pokazuje, kto faktycznie jest z Legią na dobre i na złe. Ten egzamin w poniedziałkowy wieczór zdało ok. 8,5 tys. osób. Niewiele, ale i tak trochę więcej niż obecnych było na ostatnim spotkaniu Pucharu Polski z Górnikiem Łęczna.
Kibicowski
Relacja z trybun: Gdybym jeszcze raz miał urodzić się...
4 mar 2022
Mecz z Górnikiem Łęczna w ramach 1/4 finału Pucharu Polski był spotkaniem, na którym zgromadziła się najmniejsza liczba widzów na nowym stadionie (z wyjątkiem meczów, podczas których obowiązywały różne obostrzenia kowidowe). Jednocześnie był meczem, który obecni na trybunach na pewno zapamiętają. Wszystko za sprawą atmosfery, jaką stworzyła tego dnia Żyleta. Debiut nowej pieśni wyszedł niesamowicie, a rozśpiewani fanatycy jeszcze dobrych kilka minut po zakończeniu spotkania nie przestawali sławić najwspanialszego klubu na świecie.
Kibicowski
Relacja z trybun: Mioduski WON!
27 lut 2022
Mecz z Wisłą przejdzie do historii jako ten, podczas którego fani Legii postanowili symbolicznie pożegnać aktualnego właściciela i prezesa klubu w jednej osobie, Dariusza Mioduskiego. Czarne chmury nad prezesem zbierały się dość długo, fanatycy już wielokrotnie wyrażali swoje niezadowolenie z jego działań, a kolejne decyzje, które wskazują na wyższość prywatnych biznesów od dobra naszego klubu, przelały czarę goryczy.
Kibicowski
Relacja z trybun: Ultras w polu kukurydzy
22 lut 2022
Za nami wyjazd do Niecieczy, gdzie nie byliśmy parę lat. Dotychczas piłkarze Legii w rywalizacji z Termaliką nigdy nie zdobyli tam choćby punktu, a sobotni mecz rozgrywany był pomiędzy dwiema najgorszymi drużynami ligi. Wysoka porażka w Niecieczy oznaczałaby spadek Legii na ostatnie miejsce w tabeli.
Kibicowski
Relacja z trybun: Spowszedniał już porażki smak i grajków forma zła
15 lut 2022
Niespełna dwa miesiące minęły od ostatniego meczu przy Łazienkowskiej - spotkania przyjaźni z Radomiakiem, na którym panowała świetna atmosfera, choć oczywiście okoliczności sportowe były niezbyt sympatyczne dla wszystkich, którym dobro Legii leży na sercu. Minęło kilka tygodni i... niestety zmieniło się niewiele. Osoby zarządzające klubem nie kiwnęły palcem, by w jakikolwiek sposób promować mecz przy Ł3. Sportowo nadal widzimy obraz nędzy i rozpaczy, a ponadto fani z niepokojem patrzą na prywatne ruchy biznesowe właściciela, które pozbawiają nasz klub integralnych części stadionu.
Kibicowski
Minuta ciszy i racowisko - film
13 lut 2022
Przed rozpoczęciem meczu Legia Warszawa - Warta Poznań stadion uczcił minutą ciszy kilku Kibiców, którzy odeszli z tego świata w ostatnich dniach. Następnie na Żylecie zostały odpalone trójkolorowe race. Zapraszamy do obejrzenia filmu.
Kibicowski
Film z dopingiem z Lubina
7 lut 2022
"Jesteśmy zawsze tam, gdzie nasza Legia gra!" - krzyknęło 400 kibiców Legii, którzy w piątkowy wieczór mimo zakazu stadionowego stawili się w Lubinie na meczu z Zagłębiem. Od ostatniego wyjazdu kibiców z Legią minęły 2 miesiące. Zapraszamy do obejrzenia materiału filmowego z dopingiem legionistów.
‹
1
…
8
9
10
…
37
›
Newsy
Terminarz
Tabela
Menu
MENU
Aktualności
Mecze
Drużyna
Historia
Klub
Multimedia
Kibice
Sporty
Redakcja
Polityka prywatności
Meczyki Lista Bukmacherów
Facebook
X / Twitter
Instagram
Telegram
TikTok
YouTube
RSS
Projekt i wykonanie:
24style.pl