LEGIONISCI
.COM
MENU
Aktualności
Drużyna
Terminarz
Tabela
Galerie
Koszykówka
LEGIONISCI
.COM
#
DOPING
1126 artykułów
Kibicowski
Relacja z trybun: Na zakazie
7 lut 2022
W tym sezonie zimowa przerwa w ekstraklasowych rozgrywkach potrwała wyjątkowo krótko, bo raptem półtora miesiąca. Dzięki temu nie musieliśmy jednak długo czekać na możliwość ponownego ekscytowania się porywającą polską ligą. A tak na poważnie, to po prostu szybciej dało się wspierać Legię, która do tej pory nie daje nam zbyt wielu powodów do radości. Siedemnaste miejsce w tabeli na koniec ubiegłego roku to porażka na całej linii. O winowajcach zaistniałej sytuacji powiedziano, zaśpiewano i wykrzyczano na trybunach już chyba niemal wszystko.
Kibicowski
Relacja z trybun: Za Braćmi jak w dym
20 gru 2021
Za nami ostatnie spotkanie piłkarzy Legii w roku 2021, a zarazem pierwszy w historii mecz przyjaźni z Radomiakiem przy Łazienkowskiej. Pomimo kolejnego gównianego widowiska, jakie zafundowały nam grajki, na trybunach bawiliśmy się doskonale. Nasi przyjaciele z Radomiaka przyjechali w bardzo dobrej liczbie - na samej Żylecie stawiło się ich ok. 2 tysięcy.
Kibicowski
Relacja z trybun: Otrzeźwienie
17 gru 2021
Gdyby przed początkiem tego sezonu ktoś wypowiedział zdanie, że w trakcie rozgrywek Legia spadnie na samo dno, kazano by mu się najpewniej udać do lekarza specjalizującego się w chorobach głowy. Byłoby to tym bardziej uzasadnione, że w początkowej fazie sezonu wyniki warszawskiego zespołu nie powodowały przesadnej trwogi czy stanów przedzawałowych. Jednak mimo skutecznej gry w europejskich pucharach, Legia na ligowym podwórku sukcesywnie przesuwała się ku dołowi tabeli, a prezes zareagował w jedyny sobie znany sposób, czyli znajdując winnego w osobie trenera, którego oczywiście ostatecznie zwolnił.
AD · aktualnosci-inline-1
Kibicowski
Relacja z trybun: Jazda z k...!
11 gru 2021
Mecz ze Spartakiem był ostatnią nadzieją na przedłużenie europejskiej przygody w obecnym, okrutnie ch... sezonie w wykonaniu naszych piłkarzy. Przez ograniczenia kowidowe nie dane nam jak dotąd było pojeździć po Europie tak, jak byśmy chcieli. Wypadł nam m.in. ciekawy wyjazd do Moskwy, gdzie w żaden sposób przed dwoma miesiącami nie dało się dostać. W czwartkowy wieczór przy Łazienkowskiej stworzyliśmy niesamowitą atmosferę i można powiedzieć, że zrobiliśmy wszystko, aby ponieść piłkarzy do zwycięstwa.
Kibicowski
Relacja z trybun: Udane wyjazdowe zakończenie roku
3 gru 2021
W drodze do Lublina okazało się, że mecz z Motorem będzie naszym ostatnim tegorocznym wyjazdem. Z losowania krajowego pucharu w obecnych rozgrywkach możemy być wyjątkowo zadowoleni, bowiem po raz trzeci (po Suwałkach i szczecińskim Skolwinie) dane nam było jechać w zupełnie nowe miejsce. Legia z Motorem nie grała bowiem od blisko 30 lat, więc ten mecz cieszył się zainteresowaniem z obu stron. I miejmy nadzieję, że jeśli piłkarsko Motor nie awansuje do ekstraklasy, ten mecz będzie wspominany w "Kozim Grodzie" przez kolejnych 30 lat.
Kibicowski
Relacja z trybun: Nienawiść była, jest i musi zostać
29 lis 2021
Legia nie ustanowiła nowego rekordu w serii porażek z rzędu, a atmosfera w niedzielny wieczór przy Łazienkowskiej była doskonała. Po raz kolejny o frekwencję zadbali sami kibice, którzy przeprowadzili mobilizację wśród warszawskich dzielnic i podwarszawskich miejscowości. Legioniści zorganizowali drugi w tym miesiącu wspólny przemarsz na stadion, a na trybunach spłonęło sporo barw wrogich ekip, w tym dwa kolejne płótna Jagiellonii.
Relacja z trybun: Czy może być jeszcze gorzej?
24 lis 2021
Legia Warszawa, a raczej próbujący reprezentować jej barwy piłkarze, ostatnimi czasy nas nie rozpieszcza. Z pewnością pokaźna liczba porażek z rzędu, które „Wojskowi” zdążyli zanotować na swoim koncie w ciągu ostatnich kilku tygodni, mogłaby skutecznie zniechęcić wiele osób do wspierania stołecznego klubu, jednak nie nas. Z Legią jest się bowiem na dobre i na złe, zarówno w chwilach radości, jak i w momentach trudnych – takich, jakich niestety obecnie doświadczamy.
Kibicowski
Relacja z trybun: Silni jak nigdy, wkur...ni jak zwykle
9 lis 2021
Mecz ze Stalą Mielec cieszył się większym zainteresowaniem, niż można się było spodziewać, tylko z jednego powodu. Fani Legii zmobilizowali na ten dzień wszystkie swoje fankluby z całej Polski, które bardzo licznie przybyły do stolicy. Szkoda, że klub nie robi nic, aby poprawić frekwencję, a o tę w najbliższym czasie łatwo nie będzie, biorąc pod uwagę najgorsze od pół wieku wyniki osiągane przez naszych piłkarzy.
AD · aktualnosci-inline-1
Kibicowski
Relacja z trybun: Mahir Emreli na krótko nas rozweselił
6 lis 2021
Za nami mecz przy niemal pełnych trybunach, z oprawą, pirotechniką i naprawdę głośnym dopingiem. Był moment radości, przez godzinę była nadzieja na sprawienie sensacji, ale w tym sezonie chwile radości trwają naprawdę tylko chwilę. Pięć tygodni temu świętowaliśmy zwycięstwo z Leicester, ale wydaje się, jakby to było wieki temu. Chociaż w czwartkowy wieczór opuszczaliśmy nasz stadion z lekko skrzywionymi minami, to z własnej roboty możemy być w pełni zadowoleni. Godnie reprezentowaliśmy najlepszy klub na świecie.
Kibicowski
Relacja z trybun: Oni temu winni, wyp...ć stąd powinni!
2 lis 2021
W końcu miarka się przebrała. Mecz z Pogonią był okazją do wyrażenia przez kibiców swojego niezadowolenia. Najlepiej opłacane w Polsce piłkarzyki, kopiące się po czołach, wpędziły nasz klub do strefy spadkowej. Do tego dyrektor sportowy dobierający trenerowi grajków, którzy według różnych relacji medialnych, rozłażą się po knajpach w mieście, który potem twierdzi, że nic takiego nie ma miejsca. Wreszcie prezes, który rok w rok robi to samo, czyli zwalnia trenera i nie ma żadnej długoterminowej wizji...
Kibicowski
Festiwal przyśpiewki okolicznościowej, czyli roast przy Ł3 - VIDEO + SONDA
1 lis 2021
W niedzielę na stadionie przy Łazienkowskiej 3 stawiło się 15478 kibiców. Fani przygotowali specjalny repertuar wokalny, idealnie dostosowany do wyników, jakie zespół Legii uzyskuje w obecnym sezonie ligowym. Najbardziej dostało się dyrektorowi sportowemu Radosławowi Kucharskiemu, ale fani nie żałowali mocnych słów także w stronę piłkarzy i prezesa. Poniżej możecie obejrzeć film z tym wyjątkowym festiwalem przyśpiewki okolicznościowej w wydaniu legionistów, który składał się z ponad 40 różnych okrzyków.
Kibicowski
Relacja z wyjazdu: Parostatkiem piękny rejs
29 paź 2021
W tym sezonie w rozgrywkach Pucharu Polski trafiło się nam to, co wszyscy fanatycy lubią najbardziej, a mianowicie nowe miejsca do odwiedzenia na kibolskiej mapie. Po podróży pod stadion do Suwałk, tym razem w czwartkowy świt ruszyliśmy w kierunku Pomorza Zachodniego na mecz ze Świtem Skolwin Szczecin.
Kibicowski
Relacja z trybun: Miarka się przebrała
27 paź 2021
Jesteśmy świadkami prawdopodobnie jednego z najgorszych okresów gry „Wojskowych” w ciągu ostatnich 20-30 lat. Legii balansującej przez dłuższy czas tuż nad strefą spadkową, z przegranymi sześcioma spotkaniami z dziewięciu większość z nas nie widziała chyba nigdy. Najbardziej zaskakujący wydaje się fakt, że ta sama drużyna, która awansowała do fazy grupowej Ligi Europy i radzi sobie w niej naprawdę przyzwoicie, okazuje niemal całkowitą niemoc na rodzimym podwórku – zupełnie tak, jakby piłkarze zapomnieli, jak się gra w piłkę. Mecz z Piastem Gliwice miał stanowić przełom – swoisty zwrot ku lepszemu, na co z pewnością wszyscy czekaliśmy. Faktycznie, jak się później okazało, potyczka z „Piastunkami” dała początek rewolucji, jednak raczej odmiennej od tej, której oczekiwaliśmy.
AD · aktualnosci-inline-1
Kibicowski
Relacja z trybun: To poznańskie trudne sprawy, ukryć przesłanie oprawy
19 paź 2021
Zła seria w meczach ligowych trwa. Nasi piłkarze przegrali w tym sezonie szóste spotkanie ekstraklasy, ale tym razem sami nie mamy sobie nic do zarzucenia. Doping z naszej strony, mimo niekorzystnego wyniku, stał na bardzo dobrym poziomie. Dokładając do tego kolejną w tym sezonie choreografię z użyciem pirotechniki oraz kolejną "przestrzeloną" oprawę lechitów, widać po niedzielnym meczu sporo plusów. Szkoda tylko, że po końcowym gwizdku, zamiast radości z wygranej, trzeba było doprowadzać piłkarzy do pionu, bo ci jakby zapomnieli, że w europejskich pucharach nie ma grania, jeśli nie uda się do nich zakwalifikować punktując na krajowym podwórku...
Kibicowski
Relacja z trybun: Niewykorzystany potencjał
5 paź 2021
Piłkarze Legii w tym sezonie w europejskich pucharach pokazują klasę niemal w każdym meczu, ale podobnego zaangażowania brakuje im wyraźnie przy okazji meczów na krajowym podwórku. Po pierwszej czy drugiej porażce można było jeszcze mówić o wypadku przy pracy, kiedy jednak przychodzi piąta porażka w ósmym meczu ligowym, wkurzenie bierze górę.
Kibicowski
Relacja z trybun: Kneel before his majesty
2 paź 2021
Pełny stadion, niesamowita oprawa, zajebisty doping i radość po wygranym meczu - w czwartkowy wieczór mieliśmy okazję przeżywać piękne chwile, które zapadną w naszej pamięci na długo. Na pewno po tylu latach posuchy, każdy stęsknił się nieco za takimi meczami Legii w europucharach. To doskonała nagroda dla wszystkich fanatyków, którzy wspierają swój klub bez względu na rywala - czy to Wigry, Stal Mielec, czy Nieciecza. Wiele osób jednak dopiero "klasowy" rywal przyciąga do przyjścia na stadion.
Kibicowski
Relacja z trybun: Porażki kształtują charakter kibiców
28 wrz 2021
W sobotni wieczór przybyliśmy do naszej świątyni wspierać Legię na meczu z Rakowem. Frekwencja była w miarę przyzwoita (niespełna 16 tys.), choć oczywiście daleka od tej, jaką będziemy mogli zobaczyć w czwartek na meczu z Leicester City. Aby na trybunach zebrało się więcej widzów, można było skorzystać z promocji (od sponsora klubu, Plus500), w której karneciarze, mogli bezpłatnie zaprosić jedną osobę na swoją trybunę.
Kibicowski
Doping na meczu z Rakowem
27 wrz 2021
15 870 kibiców stawiło się w sobotni wieczór na stadionie przy Łazienkowskiej 3 i przez całe spotkanie wspierało swoją drużynę. Zapraszamy do obejrzenia filmu z dopingiem.
AD · aktualnosci-inline-1
Kibicowski
Relacja z trybun: Śpiączka, ulubieniec fanów nowy...
21 wrz 2021
Takie mecze jak z Górnikiem Łęczna są kwintesencją naszego życia kibicowskiego. Nie mecze ze Spartakiem, Dinamem czy Slavią, ale właśnie mecze z Termaliką, Stalą Mielec czy Łęczną - to one pokazują nasze przywiązanie do ukochanego klubu. Nie zaś wybieranie meczów ze względu na rangę przeciwnika, bo przecież nie jesteśmy "wynikowcami".
Kibicowski
Doping na meczu z Górnikiem Łęczna
20 wrz 2021
14 264 kibiców stawiło się w niedzielę na stadionie przy ul. Łazienkowskiej 3, by wspierać swoją drużynę w walce o ligowe punkty. Fani przez cały mecz prowadzili doping, a antybohaterem trybun został napastnik klubu z Łęcznej. Zapraszamy do obejrzenia materiału filmowego z dopingiem
Kibicowski
Relacja z trybun: Czemu legalnych sektorówek zakazuje z policji półgłówek?
14 wrz 2021
W tym sezonie piłkarze Legii nie rozpieszczają nas na wyjazdach. W sobotę po raz trzeci wracaliśmy z ligowego wyjazdu po porażce. Do Wrocławia zdecydowana większość wyjazdowiczów udała się pociągiem specjalnym. Niestety z powodu widzimisię policji w sektorze gości nie udało się zaprezentować przygotowanej choreografii.
Kibicowski
Film z dopingiem z Wrocławia
13 wrz 2021
Zapraszamy do obejrzenia filmu z dopingiem kibiców Legii podczas wyjazdowego meczu we Wrocławiu.
Kibicowski
Relacja z trybun: Wyjazdy - nasza SPECJALność
31 sie 2021
Po półtorarocznej przerwie ponownie mieliśmy okazję podróżować pociągiem specjalnym na wyjazdowy mecz Legii. Ostatni raz "specjal" organizowany był w marcu zeszłego roku na mecz w Gdańsku. Później zaś z powodu pandemii i zamkniętych stadionów przez długie miesiące nie wpuszczano kibiców na trybuny, ale od tego sezonu ponownie możemy jeździć i wspierać z trybun nasz ukochany klub.
Kibicowski
Relacja z trybun: Europe - we are back!
28 sie 2021
Za patriotyczną oprawę zaprezentowaną z użyciem pirotechniki na meczu z Dinamem Zagrzeb UEFA ukarała nasz klub zamknięciem trybuny północnej, gdzie znajduje się "Żyleta", a więc miejsce najbardziej fanatycznych kibiców Legii. Nie pierwszy już raz barany z tejże organizacji robią wszystko, aby działać przeciwko warszawskiemu klubowi.
Kibicowski
Relacja z trybun: Never forgive, never forget
12 sie 2021
Olbrzymie zainteresowanie wzbudziło rewanżowe spotkanie z Dinamo Zagrzeb w trzeciej rundzie eliminacyjnej Ligi Mistrzów. Bardzo dobry, remisowy wynik z wyjazdowego spotkania, na pewno dodawał nadziei na awans do kolejnej rundy w starciu z wyżej notowanym przeciwnikiem. Już dawno nasz stadion nie wypełnił się do ostatniego miejsca, a tak właśnie stało się we wtorkowy wieczór przy Łazienkowskiej.
Kibicowski
Jutro komplet! Przyjdź wcześniej na stadion
9 sie 2021
We wtorek o godzinie 21 Legia Warszawa rozegra rewanżowe spotkanie 3. rundy eliminacyjnej Ligi Mistrzów z Dinamem Zagrzeb. Wszystkie wejściówki na ten mecz zostały już sprzedane, także na sektor gości, który zajmą fani Legii. Zwracamy się z prośbą do wszystkich kibiców o wcześniejsze przyjście na stadion, aby uniknąć kolejek przy bramkach wejściowych.
Kibicowski
Relacja z trybun: Legia i Radomiak, Radomiak i Legia [VIDEO]
1 sie 2021
W sobotę po 36 latach przerwy Radom doczekał się meczu Radomiaka w najwyższej klasie rozgrywkowej. Domowa inauguracja w Ekstraklasie wywoływała dodatkowe zainteresowanie, bo beniaminkowi przyszło zmierzyć się z aktualnym mistrzem Polski.
Kibicowski
Relacja z wyjazdu: UEFA nie zabroni nam jeździć
29 lip 2021
Durne decyzje UEFA nie są w stanie zatrzymać fanatyków od wspierania i sławienia Legii w całej Europie. Chociaż kibice gości na stadionach podczas rund eliminacyjnych nie są wpuszczani oficjalnie na stadiony, legioniści nie zamierzają z tego powodu przestać jeździć na wyjazdy. Po wyjeździe do dalekiej Norwegii, tym razem przyszło nam podróżować do stolicy Estonii, oddalonej o 1000 kilometrów od Warszawy.
Kibicowski
Relacja z trybun: Kacper Tobiasz, czyli marzenia się spełniają!
25 lip 2021
Mecz z Wisłą Płock, chociaż nie zgromadził największej publiczności, na pewno zapadnie w naszej pamięci. Zresztą nie tylko naszej - w bramce pierwszego zespołu Legii zadebiutował tego dnia Kacper Tobiasz, chłopak, który do niedawna sam dopingował Legię z Żylety. Nic dziwnego, że w sobotni wieczór Kacper mógł liczyć na nasze wsparcie, a na murawie zachował czyste konto. Ten przykład pokazuje, że ciężką pracą, można spełniać marzenia.
Kibicowski
Doping na meczu z Wisłą Płock
25 lip 2021
10 260 kibiców stawiło się w letni sobotni wieczór na stadionie przy Łazienkowskiej 3, by wspierać Wojskowych w walce o pierwsze ligowe punkty w sezonie 2021/22. Zapraszamy do obejrzenia filmu z fragmentami dopingu.
‹
1
…
9
10
11
…
37
›
Newsy
Terminarz
Tabela
Menu
MENU
Aktualności
Mecze
Drużyna
Historia
Klub
Multimedia
Kibice
Sporty
Redakcja
Polityka prywatności
Meczyki Lista Bukmacherów
Facebook
X / Twitter
Instagram
Telegram
TikTok
YouTube
RSS
Projekt i wykonanie:
24style.pl