Kobylak opuścił zgrupowanie. Krótka przerwa Vinagre

Legia Warszawa - Puskas Akademia FC - fot. Woytek / Legionisci.com

Legia Warszawa opublikowała szczegółowe informacje na temat stanu zdrowia dwóch zawodników, którzy zmagają się obecnie z urazami.

REKLAMA

Ruben Vinagre w trakcie meczu Legia Warszawa - Puskas Akadamia FC niegroźnie naciągnął mięsień przywodziciela. Jego przerwa w treningach potrwa kilka dni.

 
W tym samym spotkaniu Gabriel Kobylak doznał urazu mięśnia przywodziciela. Bramkarz wróci do treningów za kilka tygodni. Obecnie rozpoczyna rehabilitację już w Warszawie.



REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2026 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.