LEGIONISCI
.COM
MENU
Aktualności
Drużyna
Terminarz
Tabela
Galerie
Koszykówka
LEGIONISCI
.COM
#
REZERWY
1156 artykułów
Legia II
Legia II w Bartoszycach: Basen i trening dla dzieci
19 lip 2013
Wczoraj piłkarze rezerw Legii przebywający na obozie w Bartoszycach udali się na basen miejski. Później natomiast odbył się otwarty trening dla wszystkich dzieci, w tym kolonistów "Wakacje z Legią". Dzisiaj o 16:30 legioniści zagrają sparing z Olimpią Elbląg. Poniżej kilkanaście zdjęć z zajęć:
Legia II
Terminarz Legii II
19 lip 2013
Znany jest już terminarz rezerw Legii na sezon 2013/14. Druga drużyna Legii grać będzie w grupie łódzko-mazowieckiej III ligi. Jesienią rozegra 18 spotkań, w tym z drugim zespołem Widzewa i GKS-u Bełchatów.
Legia II
Sparing: Legia II 5-0 Stomil Olsztyn
17 lip 2013
W swoim pierwszym spotkaniu sparingowym rozegranym podczas zgrupowania w Bartoszycach Legia II pokonała 5-0 (3-0) pierwszoligowy Stomil Olsztyn. Szansę gry otrzymała większość przebywających na obozie zawodników, a gole zdobyli: Jakub Arak i rozgrywający kolejne dobre spotkanie Rafał Parobczyk (dwa) przed przerwą oraz Kamil Anczewski (dwa) w drugiej połowie. Legia dominowała przez większość spotkania i zwycięstwo nie było zagrożone.
AD · aktualnosci-inline-1
Legia II
Pierwszy trening rezerw w Bartoszycach (FOTO)
16 lip 2013
Wczoraj piłkarze rezerw Legii rozpoczęli obóz przygotowawczy w Bartoszycach. Podopieczni Dariusza Banasika jeszcze tego samego dnia przeprowadzili pierwsze zajęcia na dobrze przygotowanym boisku, na którym na co dzień występuje miejscowa Victoria. Poniżej prezentujemy bogaty fotoreportaż z zajęć autorstwa Sławomira Kirkucia:
Legia II
Antolović trenuje z rezerwami w Bartoszycach
15 lip 2013
Marijan Antolović powrócił z rocznego wypożyczenia do Željezničara Sarajewo, jednak wciąż nie doszedł do porozumienia z władzami klubu w sprawie rozwiązania obowiązującego jeszcze przez rok kontraktu z Legią. Wobec powyższego, 24-letni golkiper rodem z Chorwacji został włączony do składu drugiej drużyny na obóz w Bartoszycach. "Dwójka" rozpoczęła tam dziś przygotowania do rozgrywek III-ligowych.
Legia II
Legia II wyjeżdża na obóz do Bartoszyc
15 lip 2013
Dziś o godzinie 10, piłkarze rezerw Legii wyjadą na obóz przygotowawczy do Bartoszyc. W jego trakcie nasz zespół zagra cztery sparingi. Pierwszy, ze Stomilem Olsztyn zaplanowano na środę, na godzinę 12. W piątek podopieczni Dariusza Banasika podejmować będą o 16:30 Olimpię Elbląg, a w niedzielę zmierzą się z Victorią Bartoszyce (g.10), a następnie z Wigrami Suwałki (g.16:30).
Legia II
Sparing: Mazur Radzymin 1-2 Legia II
14 lip 2013
W sparingowym meczu rozegranym w Radzyminie Legia II pokonała miejscowego Mazura 2-1. Spotkanie było elementem jubileuszu 90-lecia radzymińskiego klubu. W pierwszej połowie w drużynie Dariusza Banasika wystąpili niemal sami gracze testowani. Legioniści objęli prowadzenie w 16. minucie, a w 39' strzałem z główki po rzucie rożnym wyrównał Radosław Gajewski.
Legia II
Prezes Dolcanu: Korzyść musi być dla obu stron
30 cze 2013
Legia jest coraz bliżej porozumienia z I-ligowym Dolcanem Ząbki w sprawie współpracy. W Ząbkach mieliby się ogrywać utalentowani wychowankowie Akademii Piłkarskiej Legii, którzy jeszcze nie mają miejsca w składzie naszej drużyny. "Rozmawiamy z Legią. Każdy wielki klub chciałby, żeby chłopaki grali w jak najwyższej klasie rozgrywkowej. My ich obserwujemy, ale weźmiemy tylko tych, którzy mają charakter i pasują do gry w naszym zespole" - mówi Weszło prezes Dolcanu.
AD · aktualnosci-inline-1
Legia II
Obóz rezerw Legii w Bartoszycach
29 cze 2013
15 lipca piłkarze rezerw Legii rozpoczną obóz przygotowawczy w Bartoszycach. Legioniści przebywać tam będą przez tydzień i rozegrają cztery mecze sparingowe. Z Młodą Legią trenować będą 17-letni napastnik Patryk Pęcak z Victorii Bartoszyce, pochodzący z Bartoszyc 18-letni lewoskrzydłowy Ernest Tucholski (ostatnio Varsovia) oraz 15-letni napastnik Bartosz Rzeźnik z Granicy Bezledy.
Legia II
Urban: Chcemy pograć w pucharach dłużej niż rok temu
25 cze 2013
"Mamy o wiele większe niż kiedyś szanse na awans do Ligi Mistrzów. Przepisy się zmieniły i polskim klubom łatwiej się do niej dostać. W IV rundzie eliminacji LE można trafić na mocniejszego rywala niż w IV rundzie el. LM. Spróbujemy udowodnić, że zasłużenie wygraliśmy ligę, chcemy się sprawdzić w pucharach i pograć w nich dłużej niż rok temu, kiedy nie awansowaliśmy do grupy LE" - mówi w rozmowie z Gazetą Wyborczą Jan Urban.
Legia II
Rezerwy Legii chcą zagrać w II lidze
20 cze 2013
W związku z rozwiązaniem rozgrywek Młodej Ekstraklasy, rezerwy Legii miałyby w tym sezonie zagrać w III lidze. Przy Łazienkowskiej od początku pracownicy Akademii Piłkarskiej nie są zadowoleni z takiego rozwiązania i jeśli PZPN nie zmieni swojej decyzji, możliwe że Legia nie wystawi drugiego zespołu do żadnych rozgrywek. W klubie cały czas liczą jednak na możliwość gry w II lidze.
Legia II
Rezerwy Legii zagrają w III lidze. Z Polonią i ŁKS-em
11 cze 2013
Według uchwały Zarządu PZPN, rezerwy klubów ekstraklasy, w związku z rozwiązaniem rozgrywek Młodej Ekstraklasy, od sezonu 2013/14 będą mogły wystartować maksymalnie w III lidze. W tej właśnie klasie rozgrywkowej wystartują rezerwy Legii. Rezerwy klubów ekstraklasy mogą awansować do II ligi, ale będzie to maksymalny poziom rozgrywek, jaki będą mogły osiągnąć.
Legia II
Wtorkowy trening Młodej Legii
12 lip 2011
Dziś o godzinie 10 w Bartoszycach Młoda Legia odbyła drugi trening. Podopieczni Dariusza Banasika ćwiczyli nieco lżej, bo o godzinie 17 legioniści zagrają pierwszy sparing w czasie zgrupowania. Młoda Legia zmierzy się dziś z Huraganem Morąg. Fotoreportaż z treningu - 19 zdjęć Natalii Kubki
AD · aktualnosci-inline-1
Legia II
Młoda Legia już w Bartoszycach
12 lip 2011
W poniedziałek piłkarze Młodej Legii dotarli do Bartoszyc, gdzie przez najbliższy tydzień będą się przygotowywać do nowego sezonu. Już dzisiaj o godz. 17:00 zagrają z Huraganem Morąg. Z kolei w czwartek o godz. 17:00 legioniści zmierzą się z trzecioligową Mrągowią Mrągowo. Fotoreportaż z Bartoszyc - 20 zdjęć Natalii Kubki
Wypowiedzi po meczu z Jeziorakiem
16 lip 2009
Piotr Strejlau (trener Legii): Standardowo zaczynamy obozy porażkami. Mieliśmy teraz 2 tygodnie dość męczących treningów. Trenujemy dwustopniowo i było można zauważyć, że Jeziorak był troszeczkę szybszy od nas. Cieszy postawa naszych wychowanków. Bardzo młodych zawodników. Mateusz Rosłoń strzelił bramkę. Miał okazję na kolejną po rzucie rożnym. Bardzo dobra asysta Mateusza Pogonowskiego, który miał kilka fajnych podań.
Kibicowski
Przyczyna słabej frekwencji na Młodej Legii - najdroższe bilety
4 lis 2008
KP Legia cały czas zastanawia się nad niską frekwencją na meczach Młodej Ekstraklasy. "Bardzo serdecznie zapraszam, w imieniu swoim i piłkarzy na najbliższy mecz Młodej Legii" - mówi przed każdym meczem na Łazienkowskiej Wojciech Hadaj. Spotkania Młodej Legii, czyli bezpośredniego zaplecza pierwszej drużyny ogląda zazwyczaj garstka widzów. Naszym zdaniem błagalne prośby spikera na nic się zdadzą, dopóki klub nie zniesie biletów na mecze podopiecznych Piotra Strejlaua i Dariusza Banasika. A najbliższe spotkanie z Polonią Bytom zaplanowano na sobotę na godzinę 15.
‹
1
…
38
39
Newsy
Terminarz
Tabela
Menu
MENU
Aktualności
Mecze
Drużyna
Historia
Klub
Multimedia
Kibice
Sporty
Redakcja
Polityka prywatności
Meczyki Lista Bukmacherów
Facebook
X / Twitter
Instagram
Telegram
TikTok
YouTube
RSS
Projekt i wykonanie:
24style.pl