LEGIONISCI
.COM
MENU
Aktualności
Drużyna
Terminarz
Tabela
Galerie
Koszykówka
LEGIONISCI
.COM
#
RACE
378 artykułów
Kibicowski
Relacja z trybun: Frajerzy, gdzie jest mistrzostwo?!
6 maj 2012
W niedzielę mieliśmy świętować na Starówce, ale piłkarzom jakoś nie po drodze było wygranie któregoś z ostatnich spotkań ligowych. Po meczu w Gdańsku spora grupa osób pojechała witać nasze gwiazdy na Okęciu. Spotkanie ostatecznie miało miejsce gdzie indziej, ale i tak "wspólne świętowanie" w niczym nie przypominało tego, jakie miało miejsce po wygranej w Moskwie. Relacja z trybun
Fotoreportaż z Łazienkowskiej
6 maj 2012
Sezon 2011/12 zakończył się wygraną Legii z Koroną 1-0 po pięknej bramce "Wolaka", ale kibice od początku do końca wyrażali swoje niezadowolenie z faktu, że drużyna Macieja Skorży w Gdańsku zaprzepaściła szanse na tytuł mistrzowski. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć: Fotoreportaż z meczu - 86 zdjęć Mishki
Kibicowski
Na stadionach świata: Europejskie puchary 2011/12 (23)
27 kwi 2012
Znamy już finalistów Ligi Mistrzów i Europy. W półfinałach odpadli: Valencia, Sporting Lizbona, Real i Barcelona. Finałowe spotkanie pomiędzy Atletico Madryt a Athletic Bilbao rozegrane zostanie 9 maja w Bukareszcie, a finał Ligi Mistrzów Bayern - Chelsea rozegrany zostanie 19 maja w Monachium. Poniżej prezentujemy co działo się na trybunach podczas obu serii gier półfinałowych.
AD · aktualnosci-inline-1
Kibicowski
Na stadionach: W imię czego niszczą nasz świat?
25 kwi 2012
Z powodu finału Pucharu Polski "Na stadionach" tym razem wyjątkowo w środę. W Kielcach Legia i Ruch pokazali się z bardzo dobrej strony. Można tylko żałować, że organizatorzy nie przekazali obu ekipom większej puli biletów. W lidze ciekawie było na meczu Legii z Lechem, na który ostatecznie wpuszczono poznaniaków.
Kibicowski
Relacja z trybun: Kibolski Puchar Polski
25 kwi 2012
We wtorek w Kielcach świętowaliśmy zdobycie przez Legię Pucharu Polski. Organizacyjnie Kielce nie dały rady - wpuszczanie na stadion to istny horror, a jak było widać, kto chciał, ten wniósł co chciał. Prawie połowa stadionu pozostała tymczasem pusta, chociaż chętnych w Warszawie na wyjazd nie brakowało. Pod względem ultras oraz liczebności wypadliśmy zdecydowanie lepiej od Ruchu. Przyczepić można się jedynie do dopingu, bo w tym brakowało konkretnego pier... Relacja z trybun
Kibicowski
Komunikat Legii Warszawa: Policja zabroniła opraw
11 kwi 2012
"W związku z wydarzeniami przed meczem Legia – Ruch Chorzów, a także rozpowszechnianymi nieprawdziwymi informacjami dotyczącymi relacji pomiędzy Klubem i Kibicami, Zarząd Legii Warszawa informuje, że Klub budując te relacje opiera się na obowiązujących przepisach prawa, regulaminach oraz na porozumieniach zawartych latem 2010 roku z reprezentującym ruch kibicowski Stowarzyszeniem Kibiców Legii Warszawa" - informuje Legia Warszawa.
Kibicowski
Na stadionach świata: Europejskie puchary 2011/12 (21)
5 kwi 2012
Za nami kolejne spotkania Ligi Mistrzów i Europy. Tradycyjnie bardzo dobrze pokazali się fani APOEL-u, którzy na meczu z Realem zaprezentowali sektorówkę z szachownicą, z przewracanym królem (w nawiązaniu do "Królewskich") na tle kartoniady i hasła "We know of no other grandmaster on earth... AU79".
Kibicowski
Na stadionach: Fuck Euro, only Ultras
27 mar 2012
Za nami kolejka, w której wyjątkowo nie mieliśmy żadnego zera wyjazdowego. Najsłabiej na obcym stadionie pokazali się poloniści, którzy do Kielc pojechali w sześć dych. Fani Lecha, wkurzeni postawą swoich piłkarzy, zaprezentowali oprawę z prostym przesłaniem - "Wy koszulki wypełniacie, na boisku w ch... gracie".
AD · aktualnosci-inline-1
Kibicowski
Kara za mecz z Polonią za tydzień
22 mar 2012
W środę Komisja Ligi ukarała kluby ekstraklasy za zachowanie podczas meczów ostatniej kolejki. Nie ukarano ani Legii, ani Polonii, ale nie znaczy to, że obu klubom się upiecze. "Decyzję podejmiemy najprawdopodobniej w czwartek za tydzień. Na wtedy zaprosiliśmy przedstawicieli Legii. W środę nie podjęliśmy decyzji, bo musimy wyjaśnić kwestie, na które zwrócili uwagę przedstawiciele Polonii" - powiedział Warszawa.sport.pl przewodniczący Komisji Ligi Wojciech Zieliński.
Kibicowski
Na stadionach świata: Europejskie puchary 2011/12 (20)
21 mar 2012
W minionym tygodniu poznaliśmy ostatnich ćwierćfinalistów europejskich pucharów. Na tym etapie rozgrywek mogliśmy zobaczyć kilka dobrych, kilkutysięcznych wyjazdów. Jeśli chodzi o oprawy meczowe, to całkiem przyzwoicie wyszła kartoniada Interu na meczu z Olympique Marsylia.
Kibicowski
Na stadionach świata: Europejskie puchary 2011/12 (19)
14 mar 2012
Aż 8 tysięcy kibiców Athletiku Bilbao na żywo świętowało wygraną swojej drużyny na Old Trafford. Z bardzo dobrej strony pokazali się fani APOEL-u Nikozja, rewelacji tegorocznych rozgrywek Ligi Mistrzów. Ultrasi APOEL-u na meczach u siebie przygotowują niezłe choreografie, zaś na wyjazdy udają się w bardzo dobrych liczbach.
Kibicowski
Na stadionach świata: Europejskie puchary 2011/12 (17)
22 lut 2012
W zeszłym tygodniu rozegrano pierwsze spotkania w europejskich pucharach w 2012 roku. W przeddzień wyjazdu do Lizbony tradycyjnie przygotowaliśmy więc dla Was raport z trybun europejskich stadionów. A działo się trochę i na nich (oprawy, pirotechnika) i poza nimi.
Kibicowski
Policja będzie badać ślady biologiczne z rac
21 gru 2011
Podczas gdy kibice robią wszystko, by jak najszybciej zalegalizować odpalanie rac na stadionach, jak to ma miejsce w niektórych krajach Europy, policja intensywnie pracuje nad rozpoznawaniem piromanów. Już od dawna policja ściąga odciski palców z pozostałości po racach odpalanych na stadionach, by zidentyfikować sprawców.
AD · aktualnosci-inline-1
Kibicowski
Legia ukarana za race
8 gru 2011
Komisja Ligi Ekstraklasy SA ukarała Legię Warszawa za odpalenie przez kibiców warszawskiego zespołu środków pirotechnicznych podczas wyjazdowego meczu z Zagłębiem Lubin. Klub będzie musiał zapłacić 3000 zł.
Kibicowski
Widzew ukarany za race na Legii
27 paź 2011
Komisja Ligi Ekstraklasy SA ukarała Widzew Łódź za zachowanie fanów RTS-u na meczu ligowym przy Łazienkowskiej czterema meczami zakazu wyjazdowego. To efekt odpalenia i rzucania racami na boisko w trakcie spotkania z Legią.
Kibicowski
Relacja z trybun: Dwójka do zera... (+VIDEO)
23 paź 2011
Mecze z Widzewem od dawna wywołują wśród fanów Legii podniesione ciśnienie. Nie inaczej było i tym razem. Tym bardziej, że widzewiacy pojawili się na Łazienkowskiej po raz pierwszy od przeszło 4 lat. W sektorze gości zapłonęły race, które wylądowały na murawie. Legioniści nie zaprezentowali oprawy, ale przez 90 minut prowadzili bardzo dobry doping. Relacja z trybun
Kibicowski
Kibice i piłkarze Legii oddali hołd Powstańcom
2 sie 2011
W poniedziałek obchodziliśmy 67. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego. Dla każdego Polaka, a zwłaszcza warszawiaka, ten dzień jest szczególny. Jak co roku hołd Powstańcom oddali kibice Legii. W obchody włączyli się także piłkarze i pracownicy klubu z Łazienkowskiej. Miejsca pamięci PW - 40 zdjęć Bodziacha i Hugollka Uroczystości na Powązkach i Woli - 27 zdjęć Hugollka Przemarsz i uroczystości na Kopcu PW - 45 zdjęć Hagiego Uroczystości na Powązkach i Kopcu PW - 15 zdjęć Łukasza Kołodziejskiego
Kibicowski
Reportaż z Gaziantep
29 lip 2011
215 kibiców Legii wspierało swoją drużynę w oddalonym o ponad 3 tysiące kilometrów Gaziantep. Główna grupa fanów dotarła do Turcji wyczarterowanym samolotem. Przed rozpoczęciem spotkania stołeczni fanatycy zaprezentowali oprawę z rac, a później przez całe 90 minut wspierali swoją drużynę. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z meczu: Fotoreportaż z meczu - 89 zdjęć Piotra Galasa Kibicowski fotoreportaż z Gaziantep - 65 zdjęć Bodziacha
AD · aktualnosci-inline-1
Kibicowski
Zamknięto stadiony Śląska, Zagłębia i Widzewa. Ekstraklasa przeciwna zamykaniu (akt.)
13 maj 2011
Ostatnio, po decyzjach wojewody mazowieckiego i wielkopolskiego, Legia i Lech swoje mecze ligowe rozegrały bez udziału publiczności. Po ostatnich derbach Dolnego Śląska (szczegółowy kibicowski opis w poniedziałkowym "Na stadionach"), wojewoda dolnośląski przychylił się do wniosku policji o zamknięcie stadionów Zagłębia Lubin i Śląska Wrocław na jeden mecz. Wojewoda łódzki Jolanta Chełmińska zamknęła w piątek stadion Widzewa.
Kibicowski
Na stadionach: Wyczuli spadek napięcia
21 mar 2011
O ile przed tygodniem praktycznie nie uświadczyliśmy choreografii na polskich stadionach, to w miniony weekend opraw nie brakowało. Bardzo ciekawie było na WDŚ w Chorzowie. Szkoda, że mecz Ruch - Górnik odbył się przy zaledwie 500-osobowej delegacji zabrzan. Choć najbardziej pracochłonną oprawę Niebiescy zaprezentowali na początku meczu, zdecydowanie ciekawiej wyszła odpalona później pirotechnika.
Kibicowski
Miasto apeluje do Komisji Ligi
10 mar 2011
Przed dzisiejszym posiedzeniem Komisji Ligi Ekstraklasy SA odbyło się spotkanie Zarządu Legii, SKLW i Urzędu m.st. Warszawy, na którym zostało wypracowane wspólne stanowisko w sprawie oceny wydarzeń podczas meczu z Polonią. "Chcielibyśmy zwrócić się do Komisji o niezamykanie trybuny północnej stadionu Legii, gdyż z punktu widzenia społecznego realizacji celów publicznych przez klub taka kara ograniczałaby dostęp mieszkańców Warszawy do nowo wybudowanego stadionu Legii" - czytamy w komunikacie.
Kibicowski
Oświadczenie klubu po meczu z Polonią
7 mar 2011
Zarząd Legii Warszawa opublikował na oficjalnej stronie klubu oświadczenie w związku z naruszeniem zasad bezpieczeństwa podczas meczu z Polonią Warszawa. "Wyrażamy ubolewanie, iż podczas meczu derbowego Legia – Polonia, który został rozegrany 6 marca na stadionie przy ul. Łazienkowskiej 3 doszło do naruszenia zasad bezpieczeństwa, a widowisko sportowe zostało zakłócone niewłaściwym zachowaniem osób zasiadających na trybunie północnej" - napisała Legia.
Kibicowski
Trudno zidentyfikować zamaskowanego kibica, ale się da
28 lut 2011
W Komendzie Stołecznej Policji w zeszłym roku powstał wydział ds. zwalczania przestępczości pseudokibiców. W Warszawie pracuje 20 policjantów, w tym czterech spottersów, którzy mają pełne uprawnienia operacyjne. Naczelnik wydziału, Radosław Ściborek przyznaje, że każdy dzień policjanci zaczynają od śledzenia stron internetowych oraz forów kibicowskich.
Kibicowski
Zakaz stadionowy i zawiasy za racę w Krakowie
27 lut 2011
Kibic Legii zatrzymany przez policję po piątkowym meczu z Cracovią został ukarany przez sąd za odpalenie racy w trakcie spotkania. "Młody mężczyzna został zatrzymany, gdy wychodził z sektora po meczu. Przyznał się do winy i dobrowolnie poddał się karze" - powiedziała Katarzyna Padło z małopolskiej policji.
Kibicowski
Legia zapłaci 4 tys. zł za pirotechnikę
24 lis 2010
Decyzją Komisji Ligi Legia Warszawa musi zapłacić 4 tys. złotych za wniesienie i odpalenie przez kibiców tego klubu środków pirotechnicznych podczas meczu 14. kolejki Ekstraklasy Legia Warszawa - Arka Gdynia. Za zachowanie swoich kibiców podczas 14. kolejki kary nałożone zostały także na Górnik Zabrze, Jagiellonię Białystok i Lechię Gdańsk.
Kibicowski
Błędowski: Wybraliśmy mniejsze zło
21 lis 2010
Wystarczył jeden pokaz pirotechniczny na Łazienkowskiej, by na łamy Gazety Wyborczej wróciła krucjata "antykibolskiej". Według GW "na stadionie zrobiło się mało przyjemnie", gdy kibice użyli pirotechniki. Dyrektor ds. bezpieczeństwa Bogusław Błędowski wyjaśnia, że brak interwencji to była jego decyzja.
Kibicowski
Lechii problemy na Łazienkowskiej
1 paź 2010
Po ostatnim meczu Legii z Lechem kibice gości skarżyli się na zachowanie ochrony przy Łazienkowskiej. Służby porządkowe zabroniły przyjezdnym wniesienia kanapek. Lechitom udało się za to wejść na stadion z racami. Tymczasem zachowanie poznaniaków może odbić się negatywnie na kibicach Lechii Gdańsk.
Kibicowski
Lech zapłaci za race; będzie kara dla Legii?
30 wrz 2010
Decyzją Komisji Ligi Lech Poznań zapłaci 8 tys. zł kary za zachowanie swoich kibiców, którzy podczas meczu z Legią Warszawa odpalili race i rzucali przedmiotami w fanów gospodarzy. Ukarana może zostać też Legia. Postępowanie wyjaśniające kwestie organizacji ubiegłotygodniowego spotkania będzie kontynuowane na kolejnym posiedzeniu Komisji Ligi.
Kibicowski
Lech narzeka na fatalną organizację na stadionie Legii
27 wrz 2010
W piątek na Łazienkowskiej po raz pierwszy w tym sezonie sektor gości wypełnił się do ostatniego miejsca. Fani Lecha, którzy do stolicy przyjechali pociągiem specjalnym, a z dworca pod stadion zostali dowiezieni autobusami, mają wiele do zarzucenia organizatorowi spotkania.
Kibicowski
Na stadionach: Nie będziesz miał klubów innych przede mną
14 cze 2010
Dobiegły końca rozgrywki I i II ligi. Do II ligi spadły m.in. drużyny Motoru, Wisły Płock, czy Stalówki. Do trzeciej klasy rozgrywkowej spadł Stomil Olsztyn. Nie uda się awans na szczebel centralny piłkarzom Radomiaka, Stali Bielsko i Górnika Konin. Spore szanse wciąż mają piłkarze Górnika Wałbrzych, którego kibice licznie stawili się na meczu przyjaźni w Świdnicy. Miejscowa Polonia, której piłkarze mijający sezon mogą spisać na straty, nie walczyli w meczu z Górnikiem o nic.
‹
1
…
8
9
10
…
13
›
Newsy
Terminarz
Tabela
Menu
MENU
Aktualności
Mecze
Drużyna
Historia
Klub
Multimedia
Kibice
Sporty
Redakcja
Polityka prywatności
Meczyki Lista Bukmacherów
Facebook
X / Twitter
Instagram
Telegram
TikTok
YouTube
RSS
Projekt i wykonanie:
24style.pl