LEGIONISCI
.COM
MENU
Aktualności
Drużyna
Terminarz
Tabela
Galerie
Koszykówka
LEGIONISCI
.COM
#
OLIWIA SZYMCZYK
1 artykułów
Boks
Dwa medale legionistów na MMP. Grejber mistrzem Polski
2 godz. temu
W Wejherowie rozegrane zostały Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w boksie. Złoty medal i tytuł mistrza Polski w kategorii do 70 kilogramów wywalczył pięściarz Klubu Bokserskiego Legia, Mateusz Grejber. Legionista w drodze do finału wygrał cztery walki. Dziś w walce o złoto pokonał 4:1 Daniela Basika. Srebrny medal w kat. -85 kg zdobył Rafał Marcinek, który w finałowej walce przegrał jednogłośną decyzją sędziów z Igorem Rondosem.
Newsy
Terminarz
Tabela
Menu
MENU
Aktualności
Mecze
Drużyna
Historia
Klub
Multimedia
Kibice
Sporty
Redakcja
Polityka prywatności
Meczyki Lista Bukmacherów
Facebook
X / Twitter
Instagram
Telegram
TikTok
YouTube
RSS
Projekt i wykonanie:
24style.pl