LEGIONISCI
.COM
MENU
Aktualności
Drużyna
Terminarz
Tabela
Galerie
Koszykówka
LEGIONISCI
.COM
#
OBÓZ
94 artykułów
LATO 2016
Neustift: Szlifowanie taktyki trwa
22 cze 2016
Popołudniowe środowe zajęcia Legii rozpoczęły się o godzinie 17. Na treningu zabrakło Arkadiusza Malarza, Aleksandara Prijovicia i Kaspra Hamalainena, który zmaga się z urazem mięśniowym. Tym razem również głównym celem było szlifowanie taktyki. Fotoreportaż z treningu - 10 zdjęć Mishki
LATO 2016
Neustift: Mini-gierki i taktyka
22 cze 2016
Bez Prijovicia, Hamalainena i Malarza trenowali rano legioniści w Neustift. W zdecydowanej większości ćwiczeń wykorzystywane były futbolówki. Po tradycyjnej rozgrzewce, zawodników w obroty wziął Geert Emmerchets, który głośno przekazywał swoje wskazówki, podczas gdy ci w grupach szybko rozgrywali piłkę po ziemi. Fotoreportaż z treningu - 18 zdjęć Mishki
LATO 2016
Neustift: Długie popołudnie z piłkami
21 cze 2016
Wtorkowe popołudniowe zajęcia rozpoczęły się o godzinie 16 i trwały niemal do 18. Po porannych ćwiczeniach siłowych, tym razem legioniści pracowali z piłkami. Jak zawsze, na początku była rozgrzewka. Następnie zawodnicy zostali podzieleni na 4 kilkuosobowe grupy i mieli gierki na orientację na małej przestrzeni. Ich zadaniem było odnaleźć wśród stale poruszających się piłkarzy kolegów z grupy i wykonać celne podanie. Fotoreportaż z treningu - 16 zdjęć Mishki i Woytka
AD · aktualnosci-inline-1
LATO 2016
Neustift: Siła, siła, siła!
21 cze 2016
Pierwsze zajęcia podczas zgrupowania w austriackim Neustift im Stubaital rozpoczęły się tuż przed godziną 10 i dały legionistom mocno w kość. Po tradycyjnej rozgrzewce, przez godzinę piłkarze wyciskali siódme poty na specjalnie przygotowanych czternastu stacjach. Fotoreportaż z treningu - 48 zdjęć Mishki i Woytka
LATO 2016
Legioniści dotarli do Austrii
20 cze 2016
W poniedziałek piłkarze Legii rozpoczęli zgrupowanie w austriackim Neustift im Stubaital. Legioniści jeszcze przed południem trenowali w Warszawie, a następnie samolotem polecieli do Monachium. Stamtąd klubowy autokar dowiózł ich do Austrii, gdzie kilkanaście minut po godzinie 18 zameldowali się w hotelu Milderer Hof.
LATO 2016
Kadra Legii na zgrupowanie w Warce
10 cze 2016
Dziś po południu rozpocznie się pierwsze letnie zgrupowanie Legii, które odbędzie się w Warce. Potrwa ono do 16 czerwca. Trenerzy zabiorą na obóz dwóch młodych bramkarzy - Dominika Kąkolewskiego i Józefa Burtę. 12 czerwca do kolegów dołączy Kasper Hamalainen, który przebywa na zgrupowaniu reprezentacji.
Obóz siatkarski dla dzieci
25 mar 2016
Akademia Siatkówki Legii Warszawa organizuje obóz siatkarski dla dzieci w przedziale wiekowym od ośmiu do trzynastu lat. Zgrupowanie dla najmłodszych odbędzie się w Puławach w dniach od 14 do 26 sierpnia. W programie m.in. teoretyczne podstawy zasad gry w siatkówkę, minimum dwa treningi praktyczne dziennie, a także liczne gry i zabawy.
Młodzież
Zimowe obozy Legia Soccer Schools
17 lut 2016
Podczas ferii zimowych Legia we współpracy z Mazurkas Travel zorganizowała dwa turnusy obozów piłkarskich dla najmłodszych - zarówno stacjonarne przy Łazienkowskiej, jak i wyjazdowy - w Szczyrku. Część osób trenujących przy Łazienkowskiej wybrała opcję "kolonijną" - pobyt przez tydzień z noclegami w hotelu i pełnym wyżywieniem. Pozostali młodzi legioniści w każdy poranek byli odwożeni przez opiekunów i po 10 godzinach odbierani od trenerów. Fotoreportaż z obozu - 33 zdjęcia Bodziacha
AD · aktualnosci-inline-1
Sparingpartnerzy Legii na Malcie
6 sty 2016
W piątek drużyna Legii rozpoczyna przygotowania do rundy wiosennej. Dzień później zespół leci na Maltę, gdzie w ciągu miesiąca rozegra 4 spotkania sparingowe. Pierwszym rywalem "Wojskowych" będzie PSC Elite Team USA, a drugim FK Dečić Tuzi z Czarnogóry. Wiadomo także, że podczas drugiego maltańskiego zgrupowania legioniści zmierzą się z Viktorią Pilzno. Nie jest natomiast jeszcze znany ostatni sparingpartner.
W piątek wyjazd na obóz do Pomiechówka
20 sie 2015
Już jutro koszykarze Legii udadzą się na 9-dniowe przedsezonowe zgrupowanie do Pomiechówka. Legioniści zatrzymają się w zajeździe Magnolia, a trenować będą na przylegającym do niego obiekcie sportowym. W trakcie obozu nasz zespół rozegra dwa sparingi - w czwartek o 16:30 z SKK Siedlce oraz w sobotę o 11:00 ze Zniczem Basket Pruszków.
LATO 2015
Leogang: Pazdan dołączył do drużyny
27 cze 2015
O godzinie 12:30 do Leogang dotarł Michał Pazdan. Nowy obrońca Legii Warszawa szybko zameldował się w hotelu i udał się na obiad. Dzisiejsze popołudnie drużyna ma wolne. Wraz z Pazdanem do Austrii przybył także Robert Bartczak.
LATO 2015
Fotoreportaż z meczu ze Steauą Bukareszt
26 cze 2015
Pierwszy sparing podczas letnich przygotowań już za nami. Legia po niezłym - szczególnie w pierwszej połowie - meczu zremisowała ze Steauą 1-1. Mecz obejrzało około 300 kibiców, w zdecydowanej większości kibiców mistrza Rumunii. Nie zabrakło jednak kilku fanów Legii, którzy wywiesili transparent "#uwolnicMacka" i odpalili klika rac. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z Bischofshofen: Fotoreportaż z meczu - 36 zdjęć Mishki
LATO 2015
Leogang: Taktyka i gierki
25 cze 2015
Popołudniowy trening w Leogang drużyna Legii przeprowadziła na miejscowym boisku. Trzeba przyznać, że otaczający je krajobraz jest naprawdę piękny, ale legioniści nie mieli czasu na podziwianie widoków. Zajęcia rozpoczęły się od rozciągania i różnych ćwiczeń na matach. Potem były krótkie przebieżki i slalom przy tyczkach. Fotoreportaż z treningu - 34 zdjęcia Mishki
AD · aktualnosci-inline-1
LATO 2015
Leogang: Treningi rozpoczęte
25 cze 2015
W czwartkowe przedpołudnie piłkarze Legii odbyli pierwsze zajęcia podczas zgrupowania w austriackim Leogang. Tuż po godzinie 10 legioniści stawili się w hotelowej siłowni, gdzie w grupach pracowali pod okiem Geira Kassene. W ruch poszły sztangi, rowerki stacjonarne, stepery, bieżnie, piłki lekarskie i obciążniki. Fotoreportaż z siłowni - 22 zdjęcia Woytka
Kadra Legii na obóz w Austrii
24 cze 2015
W środę po południu Legia Warszawa wyrusza na zgrupowanie do austriackiego Leogang. Przedstawiamy kadrę zawodników, którzy wezmą udział w obozie przygotowawczym do sezonu 2015/2016. Henning Berg zabiera do Leogang 27 zawodników. W składzie znalazło się dwóch bramkarzy z drugiej drużyny: Artur Haluch i Dawid Leleń. Do Austrii pojadą także powracający z wypożyczeń Michał Kopczyński i Jakub Arak. Zabrakło Orlando Sa, Jakuba Koseckiego i Arkadiusza Piecha, który przeszedł zabieg pachwiny i czeka go rehabilitacja.
Letnie zgrupowanie w Austrii. Sparingi ze Steauą i Szachtarem
1 cze 2015
7 czerwca piłkarze Legii rozegrają ostatnie ligowe spotkanie. Dzień później odbędzie się uroczysta gala Ekstraklasy, podczas której zostaną wręczone nagrody za mijający sezon. Dwa tygodnie później legioniści rozpoczną przygotowania do nowych rozgrywek. W dniach 24.06.-04.07. przebywać będą na zgrupowaniu w austriackiej miejscowości Leogang w hotelu Forsthofgut.
Młodzież
Letnie obozy piłkarskie dla dzieci z roczników 98-08
25 lut 2015
Legia Warszawa rozpoczyna zapisy na obozy piłkarskie, które zorganizowane zostaną w wakacje dla dzieci urodzonych w latach 1998-2008. Obozy odbędą się w Gniewinie, Kleszczowie, a jeden stacjonarnie przy Łazienkowskiej. Promocyjna cena za turnus wynosi 1749 złotych.
ZIMA 2015
Sotogrande: Tempo, press! Masłowski już trenuje
1 lut 2015
Popołudniowe zajęcia drużyny Legii przebywającej w Sotogrande odbyły się na boisku oddalonym od hotelu o ok. 15 minut jazdy samochodem. Drużyna już w komplecie zameldowała się na murawie kilka minut po godzinie 16. Zajęcia przygotowane przez Henninga Berga nie różniły się w zasadzie niczym od tych, które obserwowaliśmy w Belek. W trwającym 1,5 godziny treningu wziął udział Michał Masłowski. Fotoreportaż z treningu - 30 zdjęć Woytka
AD · aktualnosci-inline-1
Dominik Furman wraca do Legii!
16 sty 2015
Prezes Legii poinformował, że na obóz do Turcji jedzie z Legią... Dominik Furman! "Furmi" odszedł z Legii dokładnie rok temu do francuskiej Tuluzy. Ostatnich 12 miesięcy nie może jednak zaliczyć do udanych (delikatnie rzecz ujmując). Legii udało się wypożyczyć go na pół roku. To pierwszy transferowy ruch do klubu w tym oknie transferowym.
Legia zagra w Marbella Cup
23 lis 2014
Do rundy wiosennej Legia przygotowywać się będzie na zgrupowaniach w Turcji i Hiszpanii. Podczas hiszpańskiego obozu legioniści mają wziąć udział w turnieju Marbella Cup, który rozgrywany będzie w dniach 1-10 lutego. Przeciwnikami stołecznego zespołu będą: Dinamo Bukareszt, Astra Ploiesti, Dinamo Kijów, Sparta Praga, CSKA Moskwa, Zenit Sankt Petersburg i Guangzhou Evergrande.
Młodzież
Legia organizuje zimowe obozy piłkarskie
9 lis 2014
Legia po raz kolejny organizuje obozy piłkarskie dla dzieci w wieku 7-14 lat. Tym razem odbędą się one przy Łazienkowskiej. Cena tygodniowego turnusu wynosi 1749 złotych (z noclegiem i pełnym wyżywieniem) lub 999 złotych (bez noclegów i wyżywienia). Pierwszy turnus potrwa od 18 do 24 stycznia, drugi od 25 do 31 stycznia.
Młodzież
Obozy piłkarskie Legii dla chłopców z roczników 2000-08
22 maj 2014
Legia zorganizuje w lipcu trzy obozy sportowe dla chłopców urodzonych w latach 2000-08. Pierwszy z obozów odbędzie się w dniach 13-19 lipca w Ostródzie, kolejne w Arłamowie koło Ustrzyk Dolnych w terminach 20-26 lipca i 27 lipca - 2 sierpnia. W planie są dwa treningi dziennie, a także nauka języka angielskiego.
Polska zagra towarzysko z Norwegią
29 lis 2013
Reprezentacja Polski zagra towarzysko z Norwegią. Obie drużyny mają się spotkać 18 stycznia 2014 roku w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. W spotkaniu mają wziąć udział zawodnicy tylko z ligi polskiej oraz norweskiej. Rozpoczęcie zgrupowania zaplanowano na 14 stycznia.
Legia II
Pierwszy trening rezerw w Bartoszycach (FOTO)
16 lip 2013
Wczoraj piłkarze rezerw Legii rozpoczęli obóz przygotowawczy w Bartoszycach. Podopieczni Dariusza Banasika jeszcze tego samego dnia przeprowadzili pierwsze zajęcia na dobrze przygotowanym boisku, na którym na co dzień występuje miejscowa Victoria. Poniżej prezentujemy bogaty fotoreportaż z zajęć autorstwa Sławomira Kirkucia:
Legia II
Legia II wyjeżdża na obóz do Bartoszyc
15 lip 2013
Dziś o godzinie 10, piłkarze rezerw Legii wyjadą na obóz przygotowawczy do Bartoszyc. W jego trakcie nasz zespół zagra cztery sparingi. Pierwszy, ze Stomilem Olsztyn zaplanowano na środę, na godzinę 12. W piątek podopieczni Dariusza Banasika podejmować będą o 16:30 Olimpię Elbląg, a w niedzielę zmierzą się z Victorią Bartoszyce (g.10), a następnie z Wigrami Suwałki (g.16:30).
Legia II
Młoda Legia wyjeżdża do Włoch
12 lut 2012
W niedzielne popołudnie 26-osobowa kadra piłkarzy Młodej Legii wyruszy autokarem do Włoch, gdzie w Villafranca koło Werony rozpocznie trwające tydzień zgrupowanie. Rywalami legionistów będą trzy drużyny Primavery (włoskiego odpowiednika Młodej Ekstraklasy): Inter Mediolan, Brescia i Udinese. Legioniści powrócą do Warszawy 21 lutego.
Legia II
W poniedziałek Młoda Legia wyjedzie na obóz
8 lip 2011
Po weekendowych sparingach z Huraganem Bodzanów i Mazurem Radzymin, w poniedziałek Młoda Legia prowadzona przez Dariusza Banasika wyjedzie na tygodniowe zgrupowanie w Bartoszycach. Tam legioniści rozegrają cztery mecze sparingowe. Zmieniła się tylko kolejność meczów.
Grodzisk Wielkopolski po raz trzeci
20 cze 2010
Jutro legioniści zakończą urlopy i rozpoczną przygotowania do sezonu 2010/2011. W Warszawie "wojskowi" spędzą zaledwie jeden dzień, bo we wtorek pod wodzą nowego trenera Macieja Skorży pojadą do Grodziska Wielkopolskiego, gdzie będą pracowali na pierwszym obozie przygotowawczym. Niewielkie miasteczko po raz trzeci będzie bazą legionistów.
Cypr, Hiszpania i Turcja - tam przygotowywać się będą polskie zespoły
16 gru 2009
Wszystkie drużyny polskiej ekstraklasy do rundy wiosennej przygotowywać się będą w trzech krajach - Hiszpanii, Turcji i na Cyprze. Legioniści na urlopach przebywać będa do 14 stycznia, a trzy dni później polecą do hiszpańskiego Mijas (hotel La Cala Golf Resort), gdzie przygotowywali się już zeszłej zimy. Tam spędzą dwa tygodnie. Drugi obóz przygotowawczy potrwa 10 dni i odbędzie się w Ayioi Anargirou na Cyprze.
Bartoszyce: Legioniści w urzędzie i na basenie
17 lip 2009
Zgrupowanie Młodej Legii to nie tylko ciężkie treningi dwa razy dziennie oraz sparingi. W środę podopieczni Piotra Strejlaua oraz Dariusza Banasika rozegrali pierwszy mecz towarzyski w Bartoszycach. Jednak nim do niego doszło, przedstawiciele warszawskiego zespołu spotkali się z przedstawicielami Urzędu Miasta. Natomiast wczoraj piłkarze znaleźli czas na kąpiele w basenie.
‹
1
2
3
4
›
Newsy
Terminarz
Tabela
Menu
MENU
Aktualności
Mecze
Drużyna
Historia
Klub
Multimedia
Kibice
Sporty
Redakcja
Polityka prywatności
Meczyki Lista Bukmacherów
Facebook
X / Twitter
Instagram
Telegram
TikTok
YouTube
RSS
Projekt i wykonanie:
24style.pl