LEGIONISCI
.COM
MENU
Aktualności
Drużyna
Terminarz
Tabela
Galerie
Koszykówka
LEGIONISCI
.COM
#
KONFERENCJA PRASOWA
2124 artykułów
Konferencja pomeczowa
Vuković: Zwycięstwo dedykujemy Arvydasowi
3 gru 2019
Aleksandar Vuković (trener Legii): Zacznę od gratulacji dla drużyny za zwycięstwo i awans. Dedykujemy je Arvydasovi Novikovasowi, bo najważniejszą dzisiejszą wiadomością jest, że szczęśliwie przeszedł zabieg na sercu. Wszystko jest w porządku i szybko będzie mógł dołączyć do drużyny na boisku. Cieszę się, że mogliśmy dziś zagrać dla niego.
Konferencja pomeczowa
Kiereś: Godnie pożegnaliśmy się z Pucharem Polski
3 gru 2019
Kamil Kiereś (trener Górnika): Zakończyła się nasza przygoda z Pucharem Polski. Staraliśmy się poważnie podejść do tych rozgrywek, wystawialiśmy mocny szkielet składu. Życzyliśmy sobie trafić na mocnego, ekstraklasowego rywala i tak się stało. Duże święto było dzisiaj w Łęcznej, kibice dopisali. Wiadomo, że Legia była zdecydowanym faworytem i to było widać na boisku.
Trener przed meczem z Górnikiem
Vuković: Nie możemy stracić koncentracji
2 gru 2019
- We wtorek zmianami na pewno będzie występ Radosława Cierzniaka oraz brak Igora Lewczuka. Jeszcze dzisiaj mamy trening, który da nam odpowiedź co do stanu zdrowia wszystkich piłkarzy, którzy wystąpili w ostatnim meczu. Są przy niektórych małe znaki zapytania. Nie przewiduję wielu zmian. Jeżeli już one będą, to bardziej będzie tutaj chodziło o kwestie zdrowotne. Nie będę miał we wtorek na uwadze meczu ze Śląskiem aż do zakończenia naszego spotkania z Górnikiem - mówi przed wtorkowym meczem Aleksandar Vuković
AD · aktualnosci-inline-1
Konferencja pomeczowa
Vuković: Najważniejsza była reakcja na porażkę
30 lis 2019
Aleksandar Vuković (trener Legii): Ponownie odnieśliśmy wysokie zwycięstwo, ale tak naprawdę ważne są te 3 punkty. Jak pamiętam wypowiedzi pana trenera Kasperczaka na temat reakcji na porażkę. Chodzi o to, żeby odpowiednio zareagować, wrócić na właściwą ścieżkę. To było najważniejsze.
Konferencja pomeczowa
Smyła: Szkoda pierwszej połowy
30 lis 2019
Mirosław Smyła (trener Korony): Gratulacje dla Legii. Legia jak poczuje krew, to jest bezlitosna jak pantera i nie odpuści do końca. Ten wynik nas boli, ale też jest dobrym doświadczeniem przed kolejnymi meczami. Dużo się dowiedzieliśmy zarówno o zespole, jak i o poszczególnych graczach.
Trener przed meczem z Koroną
Vuković: Nie straciliśmy pewności siebie
29 lis 2019
- Sytuacja kadrowa jest najlepsza od dawna. Na ostatnim treningu brali udział wszyscy zawodnicy oprócz Vamary Sanogo. Kilku piłkarzy dopiero zaczyna trenować z drużyna, generalnie dzisiejsze zajęcia dadzą nam odpowiedź na ile ci zawodnicy, którzy ostatnio mieli problemy i nie grali - jak Antolić - będą gotowi na jutro. Na razie nie wygląda to źle - mówi przed meczem z Koroną Aleksandar Vuković.
Konferencja pomeczowa
Runjaić: Wygraliśmy zasłużenie
23 lis 2019
Kosta Runjaić (trener Pogoni): To był szczęśliwy i dobry dzień dla całej drużyny, kibiców i miasta. Myślę, że byliśmy dziś lepszym zespołem, ale wynik nie oddaje tego wszystkiego, co działo się na boisku. Podczas przedmeczowej konferencji mówiłem, że o wyniku będą dziś decydowały szczegóły i tak było. Były dziś sytuacje, było też szczęście. To zasłużone zwycięstwo i możemy być dumni w naszej drużyny.
Konferencja pomeczowa
Vuković: Piłka uczy pokory
23 lis 2019
Aleksandar Vuković (trener Legii): To nieudane spotkanie dla nas. Zagraliśmy z dobrą drużyną. Wiedzieliśmy, że jest usposobiona ofensywnie, ale nasza obrona w poprzednich spotkaniach była na tyle dobra, że można wymagać więcej w tym aspekcie. Popełnialiśmy zbyt proste błędy jak na drużynę, która wcześniej robiła ich mało. Nie liczyłem naszych sytuacji, ale na pewno było ich nie mniej niż w meczu z Górnikiem.
AD · aktualnosci-inline-1
Konferencja trenera
Vuković: Nie było to wielką sztuką, przetrwać dłużej niż inni
22 lis 2019
- Ta przerwa na reprezentację była dla nas specyficzna. Chyba jesteśmy jedynym zespołem, który dopiero dziś może pracować na treningu jedenastką, która ma wyjść na boisko na mecz w Szczecinie. Dopiero co wrócili do nas zawodnicy z reprezentacji, niektórzy zagrali swoje mecze po 90 minut lub trochę krócej, więc trzeba było ich zregenerować. W przeddzień meczu będziemy więc pracowali stricte nad taktyką na Pogoń. Jest to pewne utrudnienie, ale taka jest specyfika i nie ma co nad tym płakać, a wyciągnąć z tego maksimum. Jesteśmy w stanie to zrobić - mówi Aleksandar Vuković.
Konferencja pomeczowa
Vuković: Przyjemnie się to oglądało
9 lis 2019
Aleksandar Vuković (trener Legii): To było bardzo dobre spotkanie w naszym wykonaniu. Przyjemnie to się oglądało, szczególnie dla mnie, gdy widziałem jak drużyna od samego początku dąży do wygranej, jak kontroluje mecz, jak widzi co się dzieje na boisku.
Konferencja pomeczowa
Brosz: Zbyt duża różnica bramek
9 lis 2019
Marcin Brosz (trener Górnika): W piłce są różne wydarzenia na boisku. Nie zawsze to, co sobie zakładamy, nam później wychodzi. Dzisiaj na pewno była zbyt duża różnica bramek i to nas na pewno martwi.
Konferencja trenera
Vuković: Przygotowuję zespół na to, że będzie już tylko trudniej
8 lis 2019
- To co było w poprzednich meczach, nie ma większego znaczenia. Liczy się tylko to co przed nami, a zweryfikuje to jutro boisko. My chcemy złapaliśmy rytm, zobaczyliśmy jak to jest wygrywać. Nie będzie to łatwe, bo Górnik nie przegrał od czterech spotkań. Zabrzanie nie przyjadą tutaj, aby oglądać Pałac Kultury. Mają swoje walory, które trzeba szanować. Jeśli chcemy liczyć na to, że statystyki dadzą nam trzy punkty, to nie tędy droga - mówi przed sobotnim meczem Aleksandar Vuković.
Konferencja pomeczowa
Rogić: Po co dziś był VAR?
3 lis 2019
Aleksandar Rogić (trener Arki): Z mojego punktu widzenia to nie był piękny mecz do oglądania. Większą część spotkania graliśmy w osłabieniu i przede wszystkim przeciwko tak silnej drużynie, jaka jest Legia. Oni całkowicie dominowali w tym spotkaniu. Czerwona kartka to był kluczowy moment tego meczu.
AD · aktualnosci-inline-1
Konferencja pomeczowa
Vuković: Mecz był pod naszą kontrolą
3 lis 2019
Aleksandar Vuković (trener Legii): To dla nas cenne i ważne zwycięstwo. Wiedzieliśmy, że po trzech wygranych dzisiaj czeka nas kolejne trudne spotkanie, z przeciwnikiem grającym ze świadomością, że musi walczyć o każdy punkt, jaki jest do zdobycia. Na to się nastawialiśmy, więc tak graliśmy. Jeśli chodzi o skuteczność, to mieliśmy mnóstwo sytuacji, a jeśli się ich nie wykorzystuje, to trzeba dużo cierpliwości, żeby wykorzystać chociaż jedną.
Trener przed meczem z Arką
Vuković: Chcemy być lepsi z każdym meczem
2 lis 2019
- Wyniku meczu z Wisłą na pewno nie powtórzymy - to mogę od razu zadeklarować. W Gdyni czeka nas bardzo trudne spotkanie. Arka w ostatnim czasie zmieniła trenera i chce grać trochę inaczej. W ostatnim meczu u siebie zdobyli wartościowy punkt z Lechią Gdańsk, z którą my przegraliśmy. To już powinno nam dać nam do myślenia jakie spotkanie nas czeka - mówi Aleksandar Vuković przed meczem z Arką.
Rogić: Możemy więcej zyskać niż stracić
2 lis 2019
- Nie musimy specjalnie przygotowywać się do spotkania z Legią. Piłkarze dostali ode mnie duże wsparcie i liczę na to, że w niedzielę dostaną je jeszcze od kibiców. To jest ten moment, kiedy wszyscy kibice Arki powinni być zjednoczeni. Wszyscy razem powinniśmy wyjść z tej trudnej piłkarskiej sytuacji - mówi przed meczem z Legią Aleksandar Rogić, trener Arki.
Konferencja pomeczowa
Kaczmarek: Gratuluję zespołowi charakteru i zaangażowania
30 paź 2019
Marcin Kaczmarek (trener Widzewa): Na początku chciałbym podziękować kibicom, bo to jest fenomen. Widać, jak są spragnieni wielkiej piłki. Olbrzymi szacunek, że można dopingować przez 90 minut i reagować jak nasi fani. Dziękuję im bardzo. Gratuluję też mojemu zespołowi zaangażowania, charakteru i dobrego meczu.
Konferencja pomeczowa
Vuković: Mecz mógł się podobać
30 paź 2019
Aleksandar Vuković (trener Legii): Było to bardzo emocjonujące spotkanie. Takie, które mogło się podobać kibicom, ale mi nie do końca. W momencie wygranego meczu, na własne życzenie robimy taki mecz, który będzie emocjonujący, a nie zawsze o to chodzi. Wielkie gratulacje dla mojej drużyny, bo ciężko o trudniejszego rywala i trudniejszy teren, żeby walczyć o awans. Ambitna postawa gospodarzy. My mieliśmy bardzo dobre 50 minut, a potem chwila dekoncentracji, padła bramka z kontry i wkradły się niepotrzebne nerwy. To się zdarza, nie jesteśmy drużyną doskonałą.
AD · aktualnosci-inline-1
Konferencja trenera
Vuković: Na Widzewie nie będzie ospałości
29 paź 2019
- Mieliśmy powody do radości po ostatni meczu i nie ukrywamy tego. Dziś już jednak zapominamy o tym co było. Tak jak trzeba skupić się na następnym meczu po porażce, tak samo jest po wysokiej wygranej. Są delikatne obawy o to, jak drużyna do tego podejdzie, ale moją rolą jest uświadamiać, że to historia, którą ciężko będzie powtórzyć - mówi przed meczem z Widzewem Aleksandar Vuković.
Konferencja pomeczowa
Vuković: Najważniejsza jest pokora
27 paź 2019
Aleksandar Vuković (trener Legii): Cieszy wygrana i to, że osiągnęliśmy nasz cel, czyli trzy punkty. Cieszy również styl, w jakim to zrobiliśmy. Najważniejszym założeniem było to, aby dołączyć do czołówki tabeli, która zaczynała nam uciekać. Chciałem bardzo pochwalić zachowanie w drugiej połowie. Wszyscy grali do końca, nie czekali na ostatni gwizdek. Wykorzystując tym samym słabszą dyspozycję Wisły. Musimy jednak szybko wrócić na ziemię. Mamy za sobą wiele nieudanych spotkań. Za 7-0 nie ma siedmiu punktów, ale trzy. Z Widzewem musimy zagrać na dobrym poziomie, aby awansować. Bardzo gratuluję wszystkim piłkarzom za ten dzisiejszy mecz. Chcę jednak powtórzyć – przed nami kolejne mecze i na tym trzeba się skupić.
Konferencja pomeczowa
Stolarczyk: Przepraszam naszych kibiców
27 paź 2019
Maciej Stolarczyk (trener Wisły): To trudny dla nas dzień. Trudno cokolwiek powiedzieć po takiej porażce. Szybko stracona bramka ustawiła spotkanie, potem musieliśmy się mocno dźwignąć. Możemy tylko przeprosić kibiców, bo nie wypada nam osiągać takich rezultatów.
Konferencja pomeczowa
Vuković: Dziś widziałem Legię z charakterem, wiarą i odwagą
19 paź 2019
Aleksandar Vuković (trener Legii): To był mecz, który mógł się podobać, bo był grany na dobrej intensywności, było też sporo jakości z obu stron. To co ważne, to fakt, że wygrywamy po ostatnich porażkach. Dla mnie osobiście najważniejsze jest jednak to, że drużyna pokazała to, co jest jako jedyne niezbędne do tego, żeby grać w takim klubie jak Legia, czyli mentalność i charakter. Umiejętności są tu mile widziane, ale nie wystarczą. Po 1-2 ciosie, negatywnej otoczce, braku wiary, kiedy w takim meczu dostaje się bramkę na 0-1 - sam wiele razy byłem w takiej sytuacji i widziałem Legię, która przestawała grać.
Konferencja pomeczowa
Żuraw: Zbyt łatwo straciliśmy bramki
19 paź 2019
Dariusz Żuraw (trener Lecha): Pozostaje mi pogratulować Legii wygranej tego prestiżowego meczu. Po strzelonej bramce na 1-0 wydawało się, że mamy wszystko pod kontrolą i jest szansa wygrać. Daliśmy się jednak nadziać na kontrę, łatwa strata i padła bramka na 1-1. Druga bramka też stracona w łatwy sposób, a później nie mieliśmy atutów, żeby się podnieść. Chcieliśmy zagrać dobrze i wygrać, ale zbyt łatwo straciliśmy gole. Musimy się wziąć do pracy i próbować odrobić te punkty w meczu z Zagłębiem Lubin.
Konferencja trenera
Vuković: W Legii zawsze jest duże ciśnienie
18 paź 2019
- Mam poczucie, że wokół Legii jest duże ciśnienie. To jest moja opinia. Niezmiennie jak się przegra dwa mecze, to zapala się czerwona lampka i nastroje stają się złe. To dobrze, ponieważ to prowadzi do odnoszenia sukcesów. W Legii nie możesz przegrywać mecz za meczem i liczyć na fajny nastrój. O tym meczu myślę tylko w kontekście wygranej i dobrego zaprezentowania się. Tylko na to mam wpływ, a innymi sprawami się nie martwię - mówi przed sobotnim starciem Aleksandar Vuković.
Żuraw: Mam plan na mecz z Legią
18 paź 2019
- Mecze Lecha z Legią bez względu na to, które miejsce zajmują te zespoły to zawsze są niesamowite wydarzenia. Ja już kilka takich spotkań przeżyłem, a więc dreszczyk emocji zawsze jest. Po ostatnich meczach jesteśmy trochę pewniejsi siebie. Liczymy na dobrą grę z naszej strony i jedziemy do Warszawy po trzy punkty – mówi trener Lecha Poznań Dariusz Żuraw.
Konferencja pomeczowa
Fornalik: Nagrody rozdaje się w maju
6 paź 2019
Waldemar Fornalik (trener Piasta): Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyniku i postawy zespołu. Szczególnie druga połowa mogła się podobać. Pokazaliśmy bardzo dobrą grę, nie umniejszając drużynie Legii. Nie był to dla nas łatwy mecz. Było dużo taktyki i gry zachowawczej, tak żeby nie popełnić błędu. W drugiej połowie po zdobyciu gola, który pchnął nas do przodu, graliśmy pomysłowo, choć Legia też miała swoją sytuację. Pogratulowałem drużynie postawy. Cieszymy się, że udało nam się wygrać z wicemistrzem Polski. Najważniejsze są punkty - jesteśmy w pierwszej ósemce. Nagrody rozdaje się w maju, my cierpliwie pracujemy i robimy swoje. Myślę, że efekty są i będą jeszcze widoczne.
Konferencja pomeczowa
Vuković: Straciliśmy kontrolę nad meczem
6 paź 2019
Aleksandar Vuković (trener Legii): To dla nas trudny moment, bo druga porażka z rzędu. Na pewno przed przerwą na kadrę nie będziemy w dobrych nastrojach. Pierwsza połowa w naszym wykonaniu była dobra. Mieliśmy swoje sytuacje, ale ich nie wykorzystaliśmy. W drugiej połowie popełniliśmy jeden błąd i straciliśmy bramkę i kontrolę nad meczem. Wkradła się totalna nerwowość, co nie powinno mieć miejsca, a dało Piastowi drugą bramkę i zwycięstwo. Gratuluję im tego, a nam pozostaje patrzeć na kolejne mecze. To dopiero 1/3 sezonu i nasza strata punktowa nie jest duża, jeśli chodzi o walkę o najwyższe cele.
Konferencja trenera
Vuković: Przetrwanie do października w roli trenera Legii jest sztuką
4 paź 2019
- Piast to silny rywal tym bardziej, że gra u siebie. Ma swoje atuty, ma swój styl i z pewnością czeka nas trudny mecz. Nie zmienia to jednak naszego podejścia. Patrzymy na siebie i chcemy wywalczyć trzy punkty. Po przegranym meczu zawsze trzeba reagować jak najszybciej - mówi przed niedzielnym spotkaniem trener Legii Aleksandar Vuković.
Konferencja pomeczowa
Vuković: Mecz był do wygrania
28 wrz 2019
Aleksandar Vuković (trener Legii): Przegraliśmy mecz, w którym zrobiliśmy sporo, aby tak się nie stało. Indywidualny błąd sprawił, że goście zdobyli bramkę z autu, że wrócili do gry. Szczególnie, że byliśmy bliscy podwyższenia na 2-0. Szkoda tej porażki, bo mimo niekorzystnego rezultatu mieliśmy szanse na doprowadzenie do remisu. Pozostaje skupić się na kolejnym meczu, który trzeba po prostu wygrać.
Konferencja pomeczowa
Stokowiec: Zapracowaliśmy na zwycięstwo
28 wrz 2019
Piotr Stokowiec (trener Lechii): Zagraliśmy bardzo dobry mecz. Chcieliśmy podejść dobrze zorganizowani do meczu i udało nam się wypełniać założenia taktyczne zarówno w defensywie, jak i ofensywie. Realizowaliśmy plan od początku do końca, nawet w pierwszej połowie, kiedy rezultat był dla nas niekorzystny. Niemniej dołożyliśmy dziś agresję i pełne zaangażowanie. Cieszę się, bo myślę, że zapracowaliśmy na zwycięstwo.
‹
1
…
36
37
38
…
71
›
Newsy
Terminarz
Tabela
Menu
MENU
Aktualności
Mecze
Drużyna
Historia
Klub
Multimedia
Kibice
Sporty
Redakcja
Polityka prywatności
Meczyki Lista Bukmacherów
Facebook
X / Twitter
Instagram
Telegram
TikTok
YouTube
RSS
Projekt i wykonanie:
24style.pl