LEGIONISCI
.COM
MENU
Aktualności
Drużyna
Terminarz
Tabela
Galerie
Koszykówka
LEGIONISCI
.COM
#
DOPING
1126 artykułów
Kibicowski
Relacja z trybun: Zabawa na cztery fajerki
8 sie 2011
Już dawno nie udało się nam dwa razy z rzędu pojechać na Cracovię. W niedzielę w stronę Krakowa ruszyło 750 fanów Legii i Zagłębia, którzy przez 90 minut czasem razem, a częściej na zmianę, bardzo głośno dopingowali piłkarzy z Łazienkowskiej. Regularnie "pozdrawiano" także konfidencką zgodę "Pasów". Relacja z trybun
Kibicowski
Tak dopingowała Żyleta (VIDEO)
5 sie 2011
Serdecznie zapraszamy do obejrzenia wszystkich materiałów video z dopingiem Żylety podczas czwartkowego spotkania z Gaziantesporem. Jeden dłuższy materiał i 8 krótkich filmów w jakości HD znajdziecie poniżej:
Kibicowski
Relacja z trybun: Żyleta udowodniła swoją MOC
5 sie 2011
Piłkarze Legii zrobili pierwszy krok do zdobycia Ligi Europy ;). Na razie awansowali do ostatniej rundy eliminacyjnej. Fani z Łazienkowskiej pokazali na co ich stać. Tego dnia na Żylecie naprawdę było bardzo głośno. W decydujących momentach przeciągłe gwizdy wytrącały z rytmu przyjezdnych. Przez parę minut doping z gniazda prowadził Michał Kucharczyk. Relacja z trybun
AD · aktualnosci-inline-1
Kibicowski
Na stadionach: Niepoprawnie o premierze
2 sie 2011
Za nami pierwsza kolejka ekstraklasy piłkarskiej i kolejne mecze I i II ligi. Nie doszedł do skutku mecz Legii z Zagłębiem, ale i tu gospodarze prowadzili doping, a goście w większości nie zdążyli wejść na stadion przed decyzją o odwołaniu spotkania. Fani Sandecji z grubej rury "pojechali" premierowi RP.
Kibicowski
Relacja z trybun: Zawsze i wszędzie, pogoda w Warszawie będzie (VIDEO)
31 lip 2011
Niedzielne spotkanie Legii z Zagłębiem miało dla nas rozpocząć kolejny sezon ligowy. Miało, ale decyzją sędziego i delegata PZPN, mecz nie doszedł do skutku. Fani z Żylety byli niepocieszeni. "Można grać, k... mać" - skandowali, gdy sędziowie sprawdzali stan zalania murawy.
Kibicowski
Relacja z trybun: Jak Sobieski pod Wiedniem. Legioniści lepsi pod każdym względem
29 lip 2011
Wyjazdy za swoją drużyną w europucharach to to, co kibole lubią najbardziej. Po losowaniu chyba większość z nas wolała jechać do Turcji niż ponownie na Białoruś i tak też właśnie się stało. Jedynym problemem wydawały się koszty dojazdu - loty do Gaziantep, leżącego w południowo-wschodniej części kraju, niedaleko granicy z Syrią, z przesiadką w Stambule lub Budapeszcie, były dość drogie (2,5-3 tys.). Relacja z trybun
Kibicowski
Film z dopingiem z Gaziantep
29 lip 2011
215 kibiców wspierało Legię na dalekim wyjeździe do tureckiego Gaziantep. Legioniści prowadzili bardzo dobry doping, a tuż przed rozpoczęciem spotkania odpalili pirotechnikę. Zapraszamy do obejrzenia filmu z dopingiem w jakości HD.
Kibicowski
Reportaż z prezentacji i sparingu
23 lip 2011
Około 10 tysięcy kibiców wybrało się na Łazienkowską by obejrzeć ostatni sparing przed nowym sezonem. Mecz poprzedziła krótka i nie tak efektowna jak rok temu prezentacja zespołu. Legioniści pewnie pokonali Żalgiris 2-0 po golach Radovicia i Ljuboji. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć i filmu z dopingiem: Fotoreportaż z prezentacji i meczu - 55 zdjęć Woytka Fotoreportaż z meczu - 27 zdjęć Piotra Galasa
AD · aktualnosci-inline-1
Kolarstwo
Kolarz Legii zdyskwalifikowany za doping
3 lip 2011
Kolarz Legii, Wojciech Kaczmarski został zdyskwalifikowany na 9 miesięcy za stosowanie zabronionych środków. W piątek Komisja Dyscyplinarna PZKol ukarała 25-letniego legionistę. W organizmie Kaczmarskiego wykryto niedozwolony deksametazon w kwietniu tego roku, podczas wyścigu Szlakiem Bursztynowym.
Kibicowski
Film z Łazienkowskiej
30 maj 2011
Przez 75 minut spotkania Legii z Polonią Bytom kibice warszawskiego zespołu protestowali przeciwko działaniom rządu i stosowaniu odpowiedzialności zbiorowej. Na stadionie nie wywieszono flag. Przez ostatnie 15 minut meczu fani dawali z siebie wszystko. Zapraszamy do obejrzenia filmu:
Kibicowski
Relacja z trybun: Palma na gnieździe, doping przez kwadrans
29 maj 2011
Przez 75 minut meczu z Polonią Bytom na trybunach był piknik. W powietrzu latały dmuchane piłki i... palma, która ukorzeniła się na gnieździe. Dopiero przez ostatni kwadrans legioniści prowadzili doping i ten wychodził im naprawdę nieźle. Możemy tylko żałować, że przez chore decyzje niektórych osób, w ramach protestu, kolejny mecz nie bawiliśmy się na całego przez pełne 90 minut. Relacja z trybun
Kibicowski
Protest na meczu z Polonią
27 maj 2011
Podczas ostatniego meczu Legii w sezonie 2010/11 kibice Legii przyłączą się do ogólnopolskiego protestu przeciwko bezprawnym działaniom administracji rządowej wobec kibiców. Na stadionie przy Łazienkowskiej nie zawisną flagi, a doping prowadzony będzie jedynie przez ostatnie 10 minut spotkania.
Kibicowski
Relacja z trybun: Plażowicze to my!
22 maj 2011
Już przeróżne protesty mamy za sobą. Takiego jak ten sobotni - jeszcze nie mieliśmy w naszej historii. Głupie pomysły premiera sprawiły, że prawdziwi kibole postanowili dostosować się do całej absurdalnej sytuacji zamykania stadionów. Łazienkowska tego dnia zamieniła się w kąpielisko... Relacja z trybun
AD · aktualnosci-inline-1
Kibicowski
Film z oprawą w Bydgoszczy
4 maj 2011
Prawie 7000 kibiców dopingowało Legię we wtorek podczas finałowego meczu Pucharu Polski. Legioniści, licznie wspierani przez fanów zaprzyjaźnionych klubów, zaprezentowali efektowną oprawę - napis "ultras" ułożony z kartonów w barwach warszawskiego klubu. Zapraszamy do obejrzenia filmu video z oprawą.
Kibicowski
Relacja z trybun: Puchar jest nasz!
4 maj 2011
Wyjazd do Bydgoszczy będziemy wspominać latami, więc ci, którzy wybrali majówkę z rodzinką zamiast wspierania Legii, mają czego żałować. Fani Legii zaprezentowali się na trybunach naprawdę konkretnie - prezentując bardzo dobre oprawy, a po meczu świętując zdobycie trofeum na murawie. Z porażką nie mógł pogodzić się Lech, ale i tak nie zepsuło nam to fiesty. Relacja z trybun
Kibicowski
Filmy z Łazienkowskiej
30 kwi 2011
Po zeszłotygodniowym słabym występie w Gdańsku w piątkowy wieczór legioniści zmierzyli się z Widzewem. Mecz nie należał do najciekawszych, doping kibiców Legii również nie stał na najwyższym poziomie. Tylko momentami fani dopingowali na miarę swoich możliwości. Zapraszamy do obejrzenia filmów z meczu z Widzewem:
Kibicowski
Relacja z trybun: Pożegnanie (nieudacznika) Miklasa
30 kwi 2011
Piłkarze Legii nie pierwszy raz w tym sezonie próbowali odbębnić mecz najmniejszym kosztem i tym razem kibice nie wytrzymali nerwowo. "Legia grać, k... mać" - niosło się po stadionie już na początku drugiej połowy. Później legioniści białymi koszulkami, w zastępstwie chusteczek, pożegnali Leszka Mik_asa - osobę, która od lat nie zasługuje na pracę w tym klubie. Relacja z trybun
Kibicowski
Filmy z Łazienkowskiej
21 kwi 2011
W meczu z Lechią Gdańsk Żyleta wypełniła się do ostatniego miejsca. Kibice głośno dopingowali Legię, ciesząc się z awansu do finału Pucharu Polski. Zapraszamy do obejrzenia dwóch filmów z dopingiem stołecznych fanów:
AD · aktualnosci-inline-1
Kibicowski
Relacja z trybun: Puchar dla Legii!
20 kwi 2011
Chociaż piłkarze nas w tym sezonie nie rozpieszczają, cały czas mają szansę na wywalczenie Pucharu Polski. W środę na Łazienkowską przyszło 16,5 tysiąca fanów, którzy nie żałowali gardeł. Legia pewnie wygrała i 3 maja pojedziemy do Bydgoszczy... świętować zdobycie jedynego w tym sezonie trofeum. "Puchar dla Legii!" - skandowali po meczu kibice. Relacja z trybun
Kibicowski
Relacja z trybun: Stadionowi Zadymiarze
17 kwi 2011
Wyjazdy do stolicy Wielkopolski od dawna cieszyły się ogromnym zainteresowaniem kibiców warszawskiej Legii. Prawdopodobnie z tego powodu bilety na sobotnie spotkanie rozeszły się w okamgnieniu. Chętnych do podróży na zachód Polski nie brakowało, co więcej, nie wszystkim udało się zdobyć upragnioną wejściówkę. Relacja z trybun
Kibicowski
Relacja z trybun: Kibole gówna nie czytują
9 kwi 2011
Nasi piłkarze, choć starali się trochę bardziej niż ostatnio, znowu nie potrafili wygrać przed własną publicznością. Tym razem Wybiórcza i inne szukające sensacji media nie będą miały o czym pisać przez tydzień. No chyba, że o oprawie dotyczącej ich tytułu. "Gówno prawda" - to hasło stylizowane na logo Gazety pojawiło się na Żylecie. Relacja z trybun
Kibicowski
Relacja z trybun: To my kibole
7 kwi 2011
Chociaż do Gdańska ruszaliśmy 4 dni po meczu z Ruchem, w mediach wciąż słychać było echa sobotniego spotkania i uderzenia Rzeźniczaka. Ponad 600 fanów Legii w Trójmieście "rozprawiło" się z pismakami, klepiącymi kolejne durnowate teksty na zamówienie wydawcy. "Dziennikarze ch... wam w twarze" - skandowano wiele razy w czasie meczu. Dziwić może jedynie reakcja Lechii - przeciągłe gwizdy i buczenie. Relacja z trybun
Kibicowski
Doping z meczu z Ruchem
5 kwi 2011
Na sobotnim meczu fani Legii przez 90 minut prowadzili niezły doping. Przed wyjściem piłkarzy na boisko, wykonali "Sen o Warszawie" w nowej aranżacji, a później rozpoczęli prawdziwy koncert. Najlepiej było do 2-2, ale i później Żyleta nie żałowała gardeł. Po meczu piłkarze usłyszeli od publiczności "Co wy robicie, wy naszą Legię hańbicie?". Poniżej prezentujemy kilkuminutowy film z dopingiem z tego spotkania:
Kibicowski
Na stadionach: Stadionowy klimat umiera?
4 kwi 2011
Za nami ciekawy kibicowsko weekend - fani paru drużyn zaprezentowali ciekawe oprawy. Coraz częściej ultrasi odpalający pirotechnikę na trybunach mają problemy z policją. Nietypową, pustą sektorówkę pokazali fani KSG. Najliczniejszy wyjazd zaliczył Śląsk do Poznania, gdzie wytknięto lechitom wronieckie "korzenie". Ruszyła także żużlowa ekstraklasa i na pierwszy ogień ciekawa oprawa pojawiła się na meczu Falubaz - Apator.
Kibicowski
Relacja z trybun: Legia grać, k... mać!
2 kwi 2011
Po kolejnym fatalnym meczu naszych piłkarzy nie było skandowania "Nic się nie stało", tylko zespół został pożegnany przez cały stadion przeciągłymi gwizdami i okrzykami "Legia grać, k... mać". Przez 90 minut jednak nasze gwiazdy mogły liczyć na świetne wsparcie. Dopiero później zostali rozliczeni za swoje opier... Relacja z trybun
Legionisci.TV: Doping z meczu
27 mar 2011
Jak już pisaliśmy, fani Legii byli szóstym i najlepszym zawodnikiem w drużynie Legii w czasie sobotniego spotkania z Biatransem. Dziś prezentujemy parominutową próbkę dopingu w wykonaniu legionistów:
Kibicowski
Na stadionach: Wyczuli spadek napięcia
21 mar 2011
O ile przed tygodniem praktycznie nie uświadczyliśmy choreografii na polskich stadionach, to w miniony weekend opraw nie brakowało. Bardzo ciekawie było na WDŚ w Chorzowie. Szkoda, że mecz Ruch - Górnik odbył się przy zaledwie 500-osobowej delegacji zabrzan. Choć najbardziej pracochłonną oprawę Niebiescy zaprezentowali na początku meczu, zdecydowanie ciekawiej wyszła odpalona później pirotechnika.
Kibicowski
Film z dopingiem z Bełchatowa
21 mar 2011
Niespełna 400 osób pojechało do Bełchatowa dopingować Legię. Niestety, piłkarze zagrali słabo i stracili kolejne bardzo ważne punkty. Po zakończeniu spotkania długo rozmawiali z kibicami zasiadającymi w sektorze gości. Zapraszamy do obejrzenia filmu z dopingiem:
Kibicowski
Relacja z trybun: Cierpliwość się skończyła
21 mar 2011
Cierpliwość kibiców ma swoje granice. Te przekroczone zostały po jesiennym meczu w Lubinie oraz wiosennym spotkaniu naszych graczy w Bełchatowie. Tym razem zamiast okrzyków "Hej Legio nic się nie stało", wspólnego śpiewania "Warszawy" i przybijania piątek, kibice postanowili przeprowadzić z niezbyt zaangażowanymi w grę piłkarzami rozmowę wychowawczą. Miejmy nadzieję, że poskutkuje, tak jak po meczu w Lubinie. Relacja z trybun
Filmy z meczu z Ruchem
17 mar 2011
We wtorek Legia wyeliminowała z rozgrywek o Puchar Polski Ruch Chorzów. Na stadionie przy Łazienkowskiej zasiadło ok. 10000 osób. Żyleta nie wypełniła się po brzegi, ale nie zabrakło głośnego, dobrego dopingu. Zapraszamy do obejrzenia filmów:
‹
1
…
30
31
32
…
37
›
Newsy
Terminarz
Tabela
Menu
MENU
Aktualności
Mecze
Drużyna
Historia
Klub
Multimedia
Kibice
Sporty
Redakcja
Polityka prywatności
Meczyki Lista Bukmacherów
Facebook
X / Twitter
Instagram
Telegram
TikTok
YouTube
RSS
Projekt i wykonanie:
24style.pl