LEGIONISCI
.COM
MENU
Aktualności
Drużyna
Terminarz
Tabela
Galerie
Koszykówka
LEGIONISCI
.COM
#
DOPING
1126 artykułów
Koszykówka
Doping kibiców na meczu z GLKS-em (VIDEO)
5 mar 2012
W sobotę na Bemowie kibice Legii w mniejszej grupie, ale fanatycznie jak zawsze, dopingowali swoich koszykarzy. Po meczu świętowano kolejną z rzędu wygraną i zaśpiewano z zawodnikami "Warszawę". Tym razem, ku zaskoczeniu koszykarzy, pierwsze wykonanie nie było odpowiednio donośne, stąd po okrzykach "Jeszcze głośniej", obie strony powtórzyły legijną pieśń jak należy. Poniżej kilkuminutowy film z dopingiem z sobotniego spotkania:
Kibicowski
Na stadionach: Lech przestraszył się robali?
28 lut 2012
Zamknięty sektor gości we Wrocławiu uniemożliwił kilkutysięczny wyjazd kibicom Legii. Fani Korony i Lecha, z zupełnie różnych powodów, zbojkotowali wyjazdy - odpowiednio do Krakowa i Chorzowa. Widzewiacy wyrobili karty kibica Polonii i mecz przy Konwiktorskiej, mimo zakazu wyjazdowego, obejrzeli z trybuny głównej.
Koszykówka
Doping kibiców na Pradze
26 lut 2012
Koszykarze Legii, bez względu na miejsce rozgrywania meczu, mogą liczyć na gorący doping swoich kibiców. Wczoraj przy Kowieńskiej większość na trybunach stanowili fani Legii z prawej strony Wisły. Organizatorzy co prawda próbowali nie wpuścić całej legijnej grupy, ale kibice nie dali za wygraną i ok. 100 osób przez całe spotkanie zagrzewało Legię do walki. Poniżej krótki filmik z dopingiem:
AD · aktualnosci-inline-1
Kibicowski
Relacja z trybun: Fear us!
24 lut 2012
Za nami ostatni w tym sezonie wyjazd w europejskich pucharach. Do końca wierzyliśmy, że przejdziemy przeciętny Sporting i za 3 tygodnie pojedziemy do Manchesteru. Po tym co pokazaliśmy w Portugalii, Anglicy musieliby się poważnie obawiać najazdu fanatyków z Łazienkowskiej. Nie na darmo na meczu w Lizbonie zaprezentowaliśmy koszulki z motywem: "Legia Warszawa on tour. Fear us!". Relacja z trybun
Koszykówka
Doping na meczu z Pułaskim
20 lut 2012
Mniejsza frekwencja na meczu z Pułaskim Warka nie miała wpływu na wspaniałą postawę warszawskich kibiców. Legioniści gorąco dopingowali swój zespół przez całe spotkanie, a po meczu mogli świętować pobicie klubowego rekordu - najwyższej zdobyczy punktowej w jednym spotkaniu. Poniżej krótki filmik z dopingiem z sobotniego meczu:
Kibicowski
Relacja z trybun: Śnieżne kule zamiast oprawy
17 lut 2012
W końcu, po cholernie długiej przerwie, wróciliśmy do naszego domu, najpiękniejszego miejsca pod słońcem, na Łazienkowską 3. Znów były emocje na trybunach, gorący doping, słabi przyjezdni - w Lidze Europy nie mamy szczęścia pod względem kibicowskim. Zabrakło jedynie oprawy, ale w tej kwestii wina nie leży wyłącznie po stronie ultrasów. Relacja z trybun
Koszykówka
TMK o atmosferze na meczach koszykarskiej Legii
11 lut 2012
To co dzieje się na trybunach podczas spotkań koszykarzy Legii Warszawa nie przechodzi bez echa. Regularnie informujemy, że oprawy przygotowywane przez legionistów i wspaniały doping śledzą kibice nie tylko w całej Polsce, ale i na świecie. W najnowszym numerze (luty 2012) magazynu "To My Kibice" dwie strony poświęcono koszykarskiej Legii.
Koszykówka
Relacja z trybun: Odrodzenie potęgi (+ doping)
5 lut 2012
Koszykarze Legii po raz kolejny mogli liczyć na wspaniały doping kibiców. Mimo kilkunastostopniowego mrozu ponad 1000 fanów naszego klubu stworzyło na Woli gorącą atmosferę. Ponadto UZaLeżnieni przygotowali kolejną oprawę, a w drugiej połowie dopingiem kierował "Staruch". Fotoreportaż z meczu - 49 zdjęć Hagiego Fotoreportaż z meczu - 69 zdjęć Strojaka Fotoreportaż dzieci - 43 zdjęcia ev Fotoreportaż z meczu - 43 zdjęcia karpola
AD · aktualnosci-inline-1
Koszykówka
Doping na meczu koszykarzy z AZS-em (VIDEO)
15 sty 2012
Fani Legii na meczu z AZS-em UW po raz kolejny pokazali fantastyczny doping, którego mogą nam zazdrościć kibice w całej Polsce. Ultrasi zaprezentowali dwie oprawy meczowe plus flagowisko, a przed meczem uhonorowali wielkiego koszykarza naszego klubu, Andrzeja Pstrokońskiego. Poniżej prezentujemy 9-minutowy film z dopingiem kibiców:
Koszykówka
Relacja z trybun: Wielkie sekcje wielkiego CWKS-u (+ video opraw)
15 sty 2012
Po raz kolejny fani Legii pokazali, że ferie, urlopy, przerwa zimowa i tym podobne są nam obce. Piłkarze szykują formę na połowę lutego, my tymczasem w formie jesteśmy... od dobrych kilkunastu miesięcy. Na meczach kosza atmosfera jest po prostu fantastyczna i dziś przekonało się o tym ok. 1500 osób obecnych w hali. Fotoreportaż z meczu - 52 zdjęcia Hagiego
Koszykówka
Szczęściarz: Do młyna tylko na biało
13 sty 2012
Jak już informowaliśmy, podobnie jak podczas pierwszego meczu Legii na Kole, także jutro nasz młyn znajdować się będzie na wysokiej trybunie za koszem. Na ten sektor, na wniosek grup kibicowskich, wpuszczane będą tylko osoby w białych koszulkach / bluzach. "Dopingujemy na 1916 procent od pierwszej do ostatniej minuty! Kto nie ma zamiaru zdzierać gardła, niech zajmie miejsce na innej trybunie" - apeluje do kibiców prowadzący doping "Szczęściarz".
Koszykówka
Grupy kibicowskie: Wielki mecz na Kole odc. 2! (+ video zapowiedź)
11 sty 2012
W grudniu na meczu koszykarskiej Legii pokazaliśmy klasę - mimo niskiej klasy rozgrywkowej, w hali na Kole pojawiło się 1300 fanów Legii, którzy stworzyli wspaniałą atmosferę. Jeszcze lepiej musimy zaprezentować się w najbliższą sobotę na Woli - wypełnijmy halę przy Obozowej do ostatniego miejsca i pokażmy jak wspaniale bawią się najLepsi w Polsce kibice. Grupy kibicowskie zapraszają w najbliższą sobotę na g. 18 na mecz naszych koszykarzy na Kole!
Koszykówka
Relacja z trybun: To był tylko trening! (+doping)
8 sty 2012
To co działo się w sobotę w hali przy Obrońców Tobruku, przy okazji meczu naszej drużyny z Sokołem Ostrów Mazowiecka, było tylko przedsmakiem wydarzeń, które czekają nas za tydzień na Woli. Legioniści sobotni mecz potraktowali jako trening wokalny przed drugim wielkim meczem na Kole, który będzie mogło zobaczyć 1500 fanów. Kibice z Łazienkowskiej zapowiadają, że atmosfera stworzona zarówno 17 grudnia na Kole, jak i ta wczorajsza na Bemowie, to dopiero przedsmak tego, co będziecie mogli przeżyć w najbliższą sobotę!
AD · aktualnosci-inline-1
Kibicowski
Podsumowanie kibicowskie jesieni cz. II
3 sty 2012
W minionej rundzie mieliśmy okazję wspierać Legię na 11 meczach wyjazdowych, w tym pięciokrotnie w europejskich pucharach. Najwięcej osób pojechało za Legią do Bukaresztu (2050) i Eindhoven (2000 - nadkomplet). Niestety koło nosa przeszły nam cztery wyjazdy - sektory gości były zamknięte dla fanów z Łazienkowskiej w Poznaniu, Bełchatowie (mecz z ŁKS-em), Katowicach (Rozwój II, PP), a mecz z Polonią przy Konwiktorskiej ponownie zbojkotowaliśmy ze względu na śmieszną liczbę biletów.
Kibicowski
Top 10 filmów Legionisci.com
29 gru 2011
W środę zaprezentowaliśmy wideopodsumowanie roku 2011, w którym mogliście oglądać najlepsze klipy Legionisci.com w mijających dwunastu miesiącach. Dzisiaj przypominamy 10 najchętniej oglądanych filmów spośród wszystkich opublikowanych przez nasz Serwis.
Kibicowski
Wideopodsumowanie roku 2011
28 gru 2011
Dobiega końca rok 2011. Minionym miesiącom przyjrzeliśmy się już pod kątem statystyk. Przypomnieliśmy także, jak w tym roku prezentowali się kibice Legii Warszawa. Przygotowaliśmy także podsumowanie inne niż wszystkie. Zobaczcie TOP 10 klipów Legionisci.com z 2011 roku.
Kibicowski
Podsumowanie kibicowskie jesieni cz. I
28 gru 2011
Za nami pierwsza runda, podczas której stadion Legii oddany był do użytku w całości. Na Łazienkowskiej regularnie wypełniała się Żyleta, a na meczach europejskich pucharów także pozostałe trybuny. Oprawy zdobiły trybuny tylko na spotkaniach Ligi Europy. Dziś prezentujemy pierwszą część podsumowania rundy jesiennej w wykonaniu kibiców Legii, obejmującą spotkania w Warszawie.
Kolejne filmy z dopingiem
19 gru 2011
Legia w czasie meczu na kole mogła liczyć na gorący, fanatyczny doping swoich kibiców, którzy po raz kolejny potwierdzili, że nie mają sobie równych w Polsce. Poniżej kolejna porcja filmików z trybun w wysokiej rozdzielczości:
AD · aktualnosci-inline-1
Koszykówka
Relacja z trybun: Wola, Jelonki, Bemowo... (+ doping)
18 gru 2011
Już dawno meczu żadnej z naszych sekcji nie oglądało tylu kibiców, co w sobotę na Woli. W hali Koło przy Obozowej przy okazji spotkania III ligi koszykówki pojawiło się 1300 fanów Legii, którzy stworzyli niesamowitą atmosferę, jakiej w tej hali jeszcze nigdy nie widziano (do tej pory grywały tam jedynie Polonia i AZS Politechnika).
Koszykówka
Doping z meczu Legia - MKS Ochota (VIDEO)
13 gru 2011
Kibice Legii w niedzielę po raz kolejny stworzyli świetną atmosferę podczas meczu naszych koszykarzy, prowadząc doping od pierwszej do ostatniej minuty meczu. Poniżej prezentujemy 6-minutowy film z dopingiem kibiców:
Kibicowski
Relacja z trybun: Rachunek sumienia na zakończenie rundy
11 gru 2011
Meczem z Cracovią zakończyliśmy rok 2011 na własnym stadionie. Niestety pożegnanie wyglądało blado - zarówno pod względem wyniku na boisku, jak i naszej postawy na trybunach. Chociaż Żyleta wypełniła się prawie po brzegi, wiele osób nie rozumie chyba po co przychodzi się na tę właśnie trybunę. Relacja z trybun
Kibicowski
Relacja z trybun: Nie jesteśmy aniołami
1 gru 2011
Nie pierwszy raz fani Legii dali do zrozumienia wszystkim, że do aniołków nie należą. Legioniści dobrych kilka lat temu przygotowali oprawę "Witamy w piekle". Ta zaprezentowana na meczu z PSV tylko potwierdzała, że raczej należy traktować nas jak diabłów wcielonych, a pewne jest to, że tworzymy piekielną atmosferę na trybunach. Relacja z trybun
Koszykówka
Doping kibiców na meczu z Jagiellonką (VIDEO)
28 lis 2011
Wspaniała atmosfera i gorący doping kibiców to już od kilkunastu miesięcy norma na meczach koszykarskiej Legii. Nie inaczej było w niedzielę, podczas spotkania z Jagiellonką. Przed meczem fani odśpiewali "Sen o Warszawie" (w tle leciał ten sam utwór co obecnie na Łazienkowskiej), a później wspaniale dopingowali do końcowej syreny. Po meczu fani zaśpiewali z zawodnikami "Warszawę" i przybili piątki, co także jest tradycją od dłuższego czasu. Poniżej prezentujemy 7-minutowy film z dopingiem kibiców:
Kibicowski
Relacja z trybun: Ekspedycja karna (+VIDEO)
27 lis 2011
W Kielcach nie byliśmy już dobrych kilka lat. Ponad 700 wejściówek rozeszło się w mgnieniu oka i tylu właśnie fanów wybrało się w sobotni ranek na ekspedycję karną. Do Kielc pojechaliśmy pociągiem specjalnym wyruszającym z dworca Zachodniego, zorganizowanym przez SKLW. Jak się później okazało, hasło przygotowanej tego dnia oprawy wyjątkowo dobrze pasowało do całości wyjazdu. Relacja z trybun
Kibicowski
Relacja z trybun: Na kolana! (VIDEO)
20 lis 2011
Przed meczem z Lechią trudno było wyczuć zainteresowanie, jakie towarzyszyło chociażby spotkaniu z Rapidem, ale i tym razem fani nie dali plamy. Na trybunach zebrało się prawie 20 tysięcy kibiców, którzy nieźle wspierali swój zespół, a po trzeciej bramce dla naszej drużyny wyginali śmiało ciało i skandowali dawno niesłyszane "Na kolana!, na kolana!". Relacja z trybun
Koszykówka
Doping kibiców na meczu z Kozienicami (VIDEO)
14 lis 2011
Na sobotnim meczu fani Legii po raz kolejny dali pokaz wspaniałego dopingu przez całe spotkanie. W II kwarcie legioniści zaprezentowali oprawę z szarf. Ponownie świetnie wychodziła pieśń "Ole, Legia ole ole, Legia ole ole, Legia Warszawa wygra dzisiaj mecz". Kilka razy w trakcie spotkania kibice podzielili się na dwie strony i te starały się głośniej dopingować. Poniżej prezentujemy kilkuminutowy film z dopingiem:
Kibicowski
Komunikat Grup Kibicowskich
8 lis 2011
"Grupy kibicowskie serdecznie dziękują wszystkim kibicom dopingującym nasz zespół w meczu z Rapidem. Szczególnie chcemy podziękować tym, którzy z Legią są nie tylko w chwilach sukcesów, ale również gdy się nie wiedzie. Jednocześnie mamy nadzieję, że spośród nowych kibiców naszego klubu wielu zostanie z Legią na dobre i na złe, nie poddając się tylko sezonowej modzie. Zwłaszcza po ewentualnych słabszych wynikach sportowych" - czytamy na Zyleta.info.
Kibicowski
Relacja z trybun: Nie lubię poniedziałku (VIDEO)
8 lis 2011
Za nami jeden z bliższych wyjazdów, który w szczególny sposób nie zapisze się w pamięci fanów. Może poza tym, że już bardzo dawno na wyjeździe nie zaprezentowaliśmy się pod względem dopingu tak słabo. Stadion Jagiellonii to dziś istny skansen. Relacja z trybun
Kibicowski
Relacja z trybun: Total Bestial Brutal
4 lis 2011
Rewanżowy mecz z Rapidem okazał się historycznym wydarzeniem, bowiem Legia awansowała do 1/16 finału Pucharu Ligi Europy, a na trybunach zanotowaliśmy rekordową frekwencję. W zdobyciu trzech punktów bardzo pomogli kibice, którzy fanatycznym dopingiem wspierali graczy od pierwszej do ostatniej minuty. Pewnie wielu z Was jeszcze świętuje awans :) Relacja z trybun
Kibicowski
Informacja grup kibicowskich przed Rapidem
2 lis 2011
Przed czwartkowym meczem z Rapidem Bukareszt legijne grupy kibicowskie opublikowały zbiorczy komunikat. Spotkaniu będzie towarzyszyć szereg atrakcji: od zbiórki darów, po oprawę meczową. Poniżej zapraszamy do lektury całego komunikatu:
‹
1
…
28
29
30
…
37
›
Newsy
Terminarz
Tabela
Menu
MENU
Aktualności
Mecze
Drużyna
Historia
Klub
Multimedia
Kibice
Sporty
Redakcja
Polityka prywatności
Meczyki Lista Bukmacherów
Facebook
X / Twitter
Instagram
Telegram
TikTok
YouTube
RSS
Projekt i wykonanie:
24style.pl