Legionisci.com
LEGIONISCI.COM

Szymon Chojecki przedłużył kontrakt

piątek, 26 czerwca 2026 14:35
Szymon Chojecki przedłużył kontrakt
Szymon Chojecki w 2024 roku | fot. Legia Warszawa
źródło: Legia Warszawa
0

Obrońca Szymon Chojecki przedłużył umowę z Legią Warszawa, która będzie obowiązywać do końca sezonu 2026/27 z opcją przedłużenia o rok. W minionym sezonie zawodnik grał w Legii U-19, ale teraz będzie występował w Legii II. 

Piłkarz z rocznika 2006 występuje w barwach Legii od 2019 roku. Przyszedł z FFA Warszawa. W ostatnich sezonach występował w zespole Legii U-19, z którym trzykrotnie sięgał po tytuł mistrza Polski juniorów starszych (sezony 2023/24, 2024/25, 2025/26). Od nowego sezonu będzie grał w Legii II.

 

Podaj ten news dalej:
Komentarze (0)
Zdobywaj rangiWłasny awatar i profilZarezerwuj swój nick
lub komentuj jako gość