W pierwszym meczu 3. turnieju amp futbol ekstraklasy, rozgrywanego w Krakowie, Legia Warszawa przegrała z Wisłą Kraków 0-6.
Amp futbol
Wysoka porażka z Wisłą
sobota, 27 czerwca 2026 15:54
RedakcjaLegionisci.com
W niedzielę o 9 legioniści zmierzą się z Zawiszą Bydgoszcz, natomiast o 14:45 z Wartą Poznań.
Wisła Kraków 6-0 (1-0) Legia Warszawa
1-0 - 16:51 Adrian Bąk (sam.)
2-0 - 20:52 Ömer Güleryüz
3-0 - 27:16 Kamil Grygiel
4-0 - 30:41 Ömer Güleryüz
5-0 - 36:06 Kamil Grygiel
6-0 - 38:39 Michał Kaczmarski
Wisła: 31. Mateusz Kowalczyk, 7. Kamil Rosiek, 9. Kamil Grygiel, 10. Ömer Güleryüz, 11. Emanuele Padoan, 16. Jakub Kożuch, 23. Krystian Kapłon
Legia: 12. Jan Makosz, 6. Piotr Wykrota, 7. Mohammed Aharchi, 9. Dominik Abramczyk, 10. El Mustapha Halouite, 18. Adam Wituski, 23. Adrian Bąk
W 3. minucie czerwoną kartką ukarany został Kamil Rosiek. W 20. minucie drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartkę zobaczył El Mustapha Halouite.
Komentarze (0)
