Legionisci.com
LEGIONISCI.COM
Oficjalnie

Gabriel Kobylak odszedł z Legii

poniedziałek, 22 czerwca 2026 14:31
Gabriel Kobylak odszedł z Legii
Gabriel Kobylak | fot. Mishka / Legionisci.com
Legionisci.com
MishkaLegionisci.com
5

Gabriel Kobylak odszedł z Legii Warszawa do GKS-u Katowice. 24-letni bramkarz związał się z nowym klubem 2-letnią umową. 

Po raz pierwszy do Legii trafił przed sezonem 2018/18. Wówczas był zawodnikiem drugiej drużyny. Potem odszedł do Puszczy Niepołomice, a następnie do Radomiaka Radom. Do Warszawy wrócił latem 2023 roku. Zadebiutował 27 lipca w zremisowanym 2-2 meczu z Ordabasami Szymkent. Wiosnę 2024 roku ponownie spędził w Radomiu, natomiast w zakończonym  niedawno sezonie był rezerwowym. Łącznie w Legii rozegrał 16 meczów.  Z Legią wywalczył Puchar Polski 2024/2025.

 

Pełne statystki i lista meczóów Gabriela Kobylaka w Legii Warszawa

Legia Warszawa - Wisła Płock Gabriel Kobylak Bartosz Bibrowicz
fot. Maciek Gronau

Lech Poznań - Legia Warszawa Superpuchar Polski trofeum Gabriel Kobylak Arkadiusz Malarz Kacper Tobiasz
fot. Mishka / Legionisci.com

Podaj ten news dalej:
Komentarze (5)
Zdobywaj rangiWłasny awatar i profilZarezerwuj swój nick
lub komentuj jako gość