Andrzej Pluta MVP lutego i marca

Andrzej Pluta | fot. Bodziach

Andrzej Pluta został wybrany najlepszym zawodnikiem lutego i marca w Orlen Basket Lidze. Podopieczny Heiko Rannuli był istotnym ogniwem drużyny, która wygrała w tym czasie 4 z 6 spotkań. Reprezentant Polski zdobywał w tych meczach średnio 18,3 punktu oraz 7,3 asysty. Warto podkreślić, że w ostatnich trzech potyczkach zaliczał podwójną zdobycz. Do dwucyfrowego dorobku punktowego dokładał po 10-11 asyst. 

REKLAMA



REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2026 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.