Piątkowski: Czujemy niedosyt

Kamil Piątkowski | fot. Maciek Gronau

- Czujemy duży niedosyt. Zasłużyliśmy na trzy punkty w tym spotkaniu - wiemy, jak ważne są one dla nas w obecnej sytuacji. Ten jeden, który wraca z nami do Warszawy, też należy szanować - powiedział po meczu w Radomiu obrońca Legii, Kamil Piątkowski.

REKLAMA

- Żałujemy tego meczu pod względem piłkarskim. Byliśmy lepszym zespołem - wystarczy spojrzeć na ilość sytuacji do strzelenia goli. Powinniśmy ten mecz wygrać. 

 


REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2026 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.