LEGIONISCI
.COM
MENU
Aktualności
Drużyna
Terminarz
Tabela
Galerie
Koszykówka
LEGIONISCI
.COM
#
ZYSKI
2 artykułów
Kostrzewa: Legia zacznie zarabiać od sezonu 2011/12
3 sie 2010
Grupa ITI na razie cały czas musi dokładać do utrzymania Klubu Piłkarskiego Legia. Według prognoz, Legia ma zacząć przynosić zyski w przyszłym sezonie. "Myślę, że jeśli chodzi o Legię, zaczniemy zarabiać od sezonu 2011/2012, czyli pierwszego, który zagramy na w pełni ukończonym stadionie" - mówi w rozmowie z Rzeczpospolitą Wojciech Kostrzewa, prezes Grupy ITI.
Drabczyk: Celem uniezależnienie się Legii od ITI
22 lip 2010
Według raportu Deloitte Polska, Legia jest trzecim klubem polskiej ekstraklasy pod względem przychodów. W 2009 roku przychód naszego klubu wyniósł 23,8 milionów złotych. "Legia wciąż wydaje więcej, niż zarabia. Ale celem w perspektywie kilku lat jest uniezależnienie się od ITI. Tego zresztą oczekują właściciele" - mówi Gazecie Wyborczej Marek Drabczyk, członek zarządu klubu z Łazienkowskiej.
Newsy
Terminarz
Tabela
Menu
MENU
Aktualności
Mecze
Drużyna
Historia
Klub
Multimedia
Kibice
Sporty
Redakcja
Polityka prywatności
Meczyki Lista Bukmacherów
Facebook
X / Twitter
Instagram
Telegram
TikTok
YouTube
RSS
Projekt i wykonanie:
24style.pl