LEGIONISCI
.COM
MENU
Aktualności
Drużyna
Terminarz
Tabela
Galerie
Koszykówka
LEGIONISCI
.COM
#
WICEMISTRZOSTWO
9 artykułów
Strzelectwo
Wicemistrzostwo Polski Wośkowiak i Bartnika w karabinie Mix
27 cze 2024
We Wrocławiu rozpoczęły się mistrzostwa Polski w strzelectwie sportowym, w którym startują zawodnicy Legii. Pierwszego dnia rywalizacji, Wilhelmina Wośkowiak oraz Tomasz Bartnik zdobyli srebrne medale MP w konkurencji karabinu Mix. Legioniści w finałowym spotkaniu mierzyli się z zawodnikami Śląska Wrocław - Julią Piotrowską i Maciejem Ogórkiem, a losy rywalizacji rozstrzygęły się dopiero w ostatniej serii.
Koszykówka
Koszykarze spotkają się z kibicami przy Ł3
31 maj 2022
W środę, 1 czerwca od godziny 18:00 na stadionie Legii przy Łazienkowskiej, wszyscy kibice naszego klubu, a także przedstawiciele mediów, będą mieli możliwość spotkania z wicemistrzami Polski za sezon 2021/22. To doskonała okazja by pogratulować legionistom srebrnych medali mistrzostw Polski, zrobić zdjęcie, czy wziąć autograf. Nasz zespół będzie z okazałym pucharem za drugie miejsce w lidze, z którym będzie można zrobić sobie zdjęcie.
Rugby kobiet
Rugbistki wicemistrzyniami Polski - fotoreportaż z Gdańska
30 maj 2022
Rugbistki Legii Warszawa w sobotę zakończyły dziewiąty sezon w swojej historii. Legionistki zdobyły szósty medal dla naszego klubu - po raz trzeci wywalczyły wicemistrzostwo Polski. Nasz zespół zdobywał srebrne medale MP w latach: 2017, 2021, 2022, a brązowe w 2016, 2018 i 2020 roku. W turnieju w Gdańsku, nasze zawodniczki uległy jedynie Biało-Zielonym Ladies Gdańsk. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z turnieju finałowego i dekoracji naszych zawodniczek.
AD · aktualnosci-inline-1
Rugby kobiet
Rugbistki Legii wicemistrzyniami Polski w sezonie 2022!
28 maj 2022
Rugbistki Legii Warszawa wywalczyły trzeci w swojej historii srebrny medal mistrzostw Polski w rugby 7-osobowym. Legionistki w finałowym, ósmym turnieju MPK rozegranym w Gdańsku, kończącym sezon 2021/22, zajęły drugie miejsce i przypieczętowały wicemistrzostwo Polski. Już wcześniej rugbistki Legii miały 10-punktową przewagę w klasyfikacji generalnej nad trzecim zespołem, Black Roses Posnania Poznań. Tytuł mistrzowski, po raz dwunasty, wywalczyły Biało-Zielone Ladies Gdańsk. Fotoreportaż z turnieju - 120 zdjęć Bartosza Piątkowskiego
Rugby kobiet
Rugbistki Legii kończą sezon 2021/22 w Gdańsku
26 maj 2022
W najbliższą sobotę rugbistki Legii Warszawa zakończą bardzo udany dla nich sezon 2021/22 - nasze zawodniczki są na najlepszej drodze do wywalczenia kolejnego wicemistrzostwa Polski. Ostatni turniej mistrzostw Polski kobiet w rugby 7 osobowym, rozegrany zostanie 28 maja na stadionie lekkoatletycznym i rugby, przy ulicy Grunwaldzkiej 244 w Gdańsku. Początek rywalizacji o godzinie 10:00.
Rugby kobiet
Rugbistki Legii wicemistrzyniami Polski!
10 lip 2021
Rugbistki Legii Warszawa wywalczyły wicemistrzostwo Polski w sezonie 2020/21! W sobotę w Gdańsku rozegrany został ostatni, finałowy turniej sezonu, którego gospodarzem były Biało-Zielone Ladies Gdańsk. Dziewczyny z Trójmiasta już wcześniej były niemal pewne wywalczenia 11. tytułu mistrzowskiego, bo przed ostatnimi zawodami miały w tabeli 5 punktów przewagi nad drugą Legią.
Legia II
Młoda Legia z medalami (+ bilans zawodników)
30 maj 2011
Przed niedzielnym meczem z Polonią Bytom srebrne medale za wicemistrzostwo Polski Młodej Ekstraklasy otrzymali piłkarze oraz sztab szkoleniowy i medyczny Młodej Legii. Medale wręczyli im prezes KP Legia, Paweł Kosmala i Dyrektor Logistyki Rozgrywek Ekstraklasy SA, Marcin Stefański. Kibice brawami nagrodzili młodych zawodników, którzy miejmy nadzieję, w przyszłości stanowić będą o sile pierwszego zespołu.
Wicemistrzostwo uzależnione od innych
26 maj 2011
Środowe porażki Jagiellonii i Lechii sprawiły, że Legia ma coraz większe szanse na wicemistrzostwo Polski. Od dłuższego czasu piłkarze z Łazienkowskiej powtarzali, że tylko drugie miejsce będzie w stanie ich zadowolić, po tym jak stracili szansę na zdobycie tytułu mistrza kraju. Nie wszystko jednak zależy od Legii.
AD · aktualnosci-inline-1
Młoda Legia odebrała medale
31 maj 2010
Jakub Kosecki jeszcze przed zakończeniem sezonu 2009/10 Młodej Ekstraklasy, został wybrany najlepszym zawodnikiem rozgrywek. W niedzielę, po ostatnim meczu ME w obecnych rozgrywkach, piłkarze Legii otrzymali od przedstawicieli Ekstraklasy SA srebrne medale. Legioniści zakończyli rozgrywki remisem 1-1 z Cracovią, a cały sezon na drugim miejscu, z dorobkiem 57. punktów i 9 punktami straty do Zagłębia Lubin.
Newsy
Terminarz
Tabela
Menu
MENU
Aktualności
Mecze
Drużyna
Historia
Klub
Multimedia
Kibice
Sporty
Redakcja
Polityka prywatności
Meczyki Lista Bukmacherów
Facebook
X / Twitter
Instagram
Telegram
TikTok
YouTube
RSS
Projekt i wykonanie:
24style.pl