LEGIONISCI
.COM
MENU
Aktualności
Drużyna
Terminarz
Tabela
Galerie
Koszykówka
LEGIONISCI
.COM
#
PIOSENKA
7 artykułów
Kibicowski
Nowa piosenka: Gdybym jeszcze raz miał urodzić się! [VIDEO]
2 mar 2022
Podczas meczu z Górnikiem Łęczna na Żylecie zadebiutowała nowa piosenka. Zapraszamy do obejrzenia filmu i zachęcamy do nauki, bo ma moc!
Kibicowski
Debiut nowej pieśni przy Łazienkowskiej
10 lip 2014
Na meczu z Zawiszą Bydgoszcz o Superpuchar Polski przy Łazienkowskiej zadebiutowała nowa pieśń, którą kilkaset osób mogło kojarzyć z meczu koszykarzy z lutego tego roku. Nauka nowej pieśni przy Łazienkowskiej rozpoczęła się około 25 minuty środowego meczu.
Kibicowski
Legijne utwory: Deobson - Mamy to w kodach DNA
1 sty 2012
Tuż przed końcem 2011 roku nagrany został kolejny kawałek muzyczny o najwspanialszym klubie na świecie. "Mamy to w sercach, w umysłach, na tatuażach, mamy to w kodach DNA, nie masz szans tego wymazać. Liczy się tylko nasza duma i sława, jedno miasto, jeden klub - Legia Warszawa!" - rapuje Deobson w utworze "Mamy to w kodach DNA". Zachęcamy do słuchania:
AD · aktualnosci-inline-1
Kibicowski
Legijne utwory: Bananique Musicology - (L)
26 paź 2011
Dziś przed meczem 1/8 Pucharu Polski Legia - Widzew na Łazienkowskiej odbyła się premiera utworu muzycznego "(L)" autorstwa zespołu Bananique Musicology. Piosenka przedstawia dzień z życia kibica stołecznej drużyny, który nie może doczekać się zbliżającego meczu, a także opiewa ostatnie sukcesy naszego zespołu - koncentrując się głównie na triumfie "moskiewskim".
Kibicowski
Legijne utwory: eRKa - Legia Warszawa
12 paź 2011
W ostatnim czasie trochę rzadziej powstają nowe utwory sławiące Legię. Dziś prezentujemy hip-hopowy kawałek nagrany przez kibica Legii z Grójca, eRKę. Niespełna 3-minutowy utwór poświęcony jest warszawskiej Legii.
Kibicowski
Autor tekstu do "Snu o Warszawie" napisał piosenkę o Legii
20 lis 2009
Od paru lat na Łazienkowskiej przed meczami Legii z głośników puszczana jest pieśń Ś.P. Czesława Niemena "Sen o Warszawie". Inicjatorem tej akcji był Wiesław Giler, ówczesny właściciel "Naszej Legii". "Sen o Warszawie" puszczono także przed meczem naszej drużyny w Łęcznej, a raz na Łazienkowskiej utwór wykonał młody chłopiec (na meczu z Lechem w kwietniu 2006). Autor słów do tej popularnej piosenki z repertuaru Niemena, Marek Gaszyński napisał ostatnio słowa do piosenki... o Legii.
Kibicowski
W tramwaju jest tłok... a kto strzela bramki?
31 maj 2009
Nie ma chyba kibica Legii, który by nie znał piosenki "W tramwaju jest tłok...". Śpiewana od lat, wielokrotnie zmieniała swoją treść. Wszystko za sprawą wersu "dwie bramki... i Legia ma mistrza Polski". Obecnie nie funkcjonuje jedna, obowiązująca wersja piosenki, w związku z czym nie jest ona już tak efektowna, bo jedni śpiewają "Włodarczyk i Szałachowski", inni wstawiają Chinyamę...
Newsy
Terminarz
Tabela
Menu
MENU
Aktualności
Mecze
Drużyna
Historia
Klub
Multimedia
Kibice
Sporty
Redakcja
Polityka prywatności
Meczyki Lista Bukmacherów
Facebook
X / Twitter
Instagram
Telegram
TikTok
YouTube
RSS
Projekt i wykonanie:
24style.pl