LEGIONISCI
.COM
MENU
Aktualności
Drużyna
Terminarz
Tabela
Galerie
Koszykówka
LEGIONISCI
.COM
#
HONOR
1 artykułów
Vuković: Dostałem zgodę. Odchodzę!
1 lis 2008
To już pewne. Aleksandar Vuković żegna się z Legią po siedmiu latach gry w naszym klubie. "Miesiąc temu, kilka dni po pucharowym meczu z Wisłą Płock, miałem spotkanie z władzami klubu, na którym dowiedziałem się, że będę mógł odejść już zimą" - mówi "Vuko" w rozmowie z Legia LIVE! "Jestem takim człowiekiem, że albo w tą, albo w tamtą stronę. Targowanie się nie wchodziło w grę. Od początku chciałem tyle samo pieniędzy i konsekwentnie się tego trzymałem. To była sprawa honoru" - dodaje Aco.
Newsy
Terminarz
Tabela
Menu
MENU
Aktualności
Mecze
Drużyna
Historia
Klub
Multimedia
Kibice
Sporty
Redakcja
Polityka prywatności
Meczyki Lista Bukmacherów
Facebook
X / Twitter
Instagram
Telegram
TikTok
YouTube
RSS
Projekt i wykonanie:
24style.pl