LEGIONISCI
.COM
MENU
Aktualności
Drużyna
Terminarz
Tabela
Galerie
Koszykówka
LEGIONISCI
.COM
#
ANDRYCHÓW
1 artykułów
Biegali w deszczu zamiast trenować na boisku
27 cze 2009
Po wczorajszym sparingowym meczu z Beskidem, drużyna Legii nocowała w hotelu w Andrychowie. Dziś o godzinie 10 miała przeprowadzić trening na płycie głównej miejscowego stadionu. Niestety, z zajęć nic nie wyszło, ze względu na obfite opady deszczu. Boisko w Andrychowie było na tyle zalane, że przeprowadzenie na nim ćwiczeń było bezcelowe. Plan rezerwowy zakładał, że legioniści udadzą się na biegi po górach, ale ostatecznie i ten pomysł upadł. Tak więc wicemistrzowie Polski spod hotelu, w którym nocowali udali się na półgodzinną przebieżkę. W strugach deszczu, dodajmy.
Newsy
Terminarz
Tabela
Menu
MENU
Aktualności
Mecze
Drużyna
Historia
Klub
Multimedia
Kibice
Sporty
Redakcja
Polityka prywatności
Meczyki Lista Bukmacherów
Facebook
X / Twitter
Instagram
Telegram
TikTok
YouTube
RSS
Projekt i wykonanie:
24style.pl