Niedzielny wieczór na Bemowie fani koszykówki zapamiętają na długo. Legia Warszawa obroniła tytuł najlepszej drużyny w kraju - została mistrzem Polski w koszykówce w sezonie 2025/2026! Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z meczu, dekoracji i mistrzowskiej fety.
Koszykówka
Mistrzowski wieczór na Bemowie - fotoreportaże
poniedziałek, 22 czerwca 2026 16:55 galeria wideo
RedakcjaLegionisci.com
Komentarze (0)


