20-letni Oskar Szczepański, który dwa ostatnie sezony spędził w futsalowej Legii, został nowym zawodnikiem beniaminka futsalowej ekstraklasy - Śląska Wrocław. W barwach Legii, Szczepański rozegrał 32 mecze w ekstraklasie i zdobył 9 bramek.
Komentarze (0)
