Wasze noty

Oceny legionistów za mecz z Lechem

Gabriel Kobylak - fot. Mishka / Legionisci.com

Wszyscy piłkarze Legii otrzymali niskie i bardzo niskie noty za mecz z w Poznaniu. Najwyższą z nich uzyskał Gabriel Kobylak - 2,6 w skali 1-6, a najniższą Tomas Pekhart 1,6. W sumie oceniało 1087 osób. Średnia ocena drużyny za to spotkanie to 2,0.

REKLAMA


Kobylak - 2,6
Augustyniak - 2,5
Wszołek - 2,3
Ruben Vinagre - 2,2
Gual - 2,1
Kapustka - 2,1
Pankov - 2,1
Ziółkowski - 2,0
Urbański - 1,9
Szczepaniak - 1,9
Luquinhas - 1,9
Kapuadi - 1,9
Chodyna - 1,9
Morishita - 1,8
Celhaka - 1,7
Pekhart - 1,6


Oceny legionistów za mecz z Lechem

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2026 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.