Reprezentant Polski Maciej Ruszkiewicz został zawodnikiem Legii Warszawa. Środkowy pomocnik z rocznika 2008 trafił do stołecznego klubu z Rakowa Częstochowa.
REKLAMA
Podpisał umowę obowiązującą do 30 czerwca 2026 z opcją przedłużenia o kolejny rok.

