Młodzież

Maciej Ruszkiewicz podpisał kontrakt z Legią

Maciej Ruszkiewicz - fot. Legia Warszawa

Reprezentant Polski Maciej Ruszkiewicz został zawodnikiem Legii Warszawa. Środkowy pomocnik z rocznika 2008 trafił do stołecznego klubu z Rakowa Częstochowa.

REKLAMA


Podpisał umowę obowiązującą do 30 czerwca 2026 z opcją przedłużenia o kolejny rok.


REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2026 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.