Tomasz Rojkowski na kolejny rok w Legii

Tomasz Rojkowski - fot. Kuba Wydra/akademia.legia.com

Tomasz Rojkowski podpisał nowy kontrakt z Akademią Legii Warszawa. Napastnik Legii z rocznika 2006, parafował umowę, która obowiązywać będzie do 30 czerwca 2025 roku, z opcją przedłużenia o rok. Zawodnik szkoli się w Legii od 2018 roku, kiedy trafił do naszego klubu ze stołecznej Varsovii. W minionym sezonie zdobył wraz z Legią U-19 złoty medal mistrzostw Polski.

REKLAMA

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2026 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.