Mateusz Lauryn podpisał kontrakt z Legią Warszawa. Obrońca z rocznika 2008 związał się ze stołecznym klubem umową obowiązującą do 30 czerwca 2027 roku.
REKLAMA
Reprezentant Polski szkoli się w Legii od lata 2022. Przyszedł z Concordii Elbląg.

