Młodzież

Szymon Chojecki podpisał kontrakt z Legią

Szymon Chojecki - fot. Legia Warszawa

Szymon Chojecki podpisał kontrakt z Legią Warszawa. Środkowy obrońca z rocznika 2007 związał się ze stołecznym klubem dwuletnią umową z opcją przedłużenia o kolejny rok.

REKLAMA


Chojecki szkoli się w Legii od lata 2019. Przeszedł z FFA Warszawa.


REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2026 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.