Młodzież

Maksymilian Sterniczuk podpisał umowę z Legią

Maksymilian Sterniczuk - fot. Legia Warszawa

Maksymilian Sterniczuk zostaje w Legii Warszawa. Napastnik z rocznika 2008 związał się ze stołecznym klubem umową na dwa lata z opcją przedłużenia o kolejny rok.

REKLAMA


Sterniczuk szkoli się w Legii od lata 2022, kiedy przeszedł z Pogoni Zduńska Wola. W minionym sezonie rozegrał 1 mecz ligowy w lidze U16 oraz 19 spotkań w starszym roczniku w CLJ U17, gdzie zdobył w sumie 10 goli, będąc trzecim strzelcem drużyny. Może grać zarówno jako wysunięty, jak i cofnięty napastnik.


REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2026 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.