Młodzież

Denys Stoliarenko podpisał kontrakt z Legią

Denys Stolarienko - fot. Legia Warszawa

Denys Stoliarenko podpisał pierwszy kontrakt z Legią Warszawa. Bramkarz z rocznika 2009 szkoli się w Akademii Legii od lata 2018 - od kategorii U-10. Do stołecznego zespołu trafił z KS Ursus Warszawa.

REKLAMA


Umowa obowiązywać będzie do 30 czerwca 2027 roku.


REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2026 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.