Młodzi Słowacy trafią do Legii

fot. Woytek / Legionisci.com

Dwóch młodzieżowców ze Słowacji ma trafić zimą do Legii Warszawa - informują media. Mają występować w drużynie CLJ U-19. Samuel Kováčik i Samuel Sarudi grają w MSK Żylina, a także w młodzieżowej reprezentacji Słowacji.

REKLAMA


Samuel Kováčik urodził sie 28 maja 2007 r. Gra na pozycji napastnika. Samuel Sarudi urodził się 26 stycznia 2006 r. Jest środkowym pomocnikiem.


REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2026 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.