Graffiti Nowe legijne graffiti: Bracia (277) Bodziach Legionisci.com 11.03.2023 r. 09:52 UZL przygotowali najnowsze graffiti podkreślające zgodę pomiędzy legionistami a fanatykami Olimpii Elbląg. Hasło "Bracia" wykonane zostało w barwach obu klubów, pomiędzy nimi znajdują się herby Legii i Olimpii oraz zaciśnięte dłonie. REKLAMA tagi: Legia Warszawa Olimpia Elbląg graffiti