W 6. minucie meczu 1/4 finału Pucharu Polski żółtą kartką ukarany został Maik Nawrocki. Obrońca Legii popełnił błąd, po którym musiał nieprzepisowo powstrzymać przeciwnika. Było to drugie tego typu upomnienie, co oznacza, że Nawrocki nie wystąpi w półfinałowym spotkaniu PP.
REKLAMA

