Nawrocki nie zagra w półfinale PP

Maik Nawrocki - fot. Woytek / Legionisci.com

W 6. minucie meczu 1/4 finału Pucharu Polski żółtą kartką ukarany został Maik Nawrocki. Obrońca Legii popełnił błąd, po którym musiał nieprzepisowo powstrzymać przeciwnika. Było to drugie tego typu upomnienie, co oznacza, że Nawrocki nie wystąpi w półfinałowym spotkaniu PP.

REKLAMA

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2026 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.