Siatkówka

BAS Białystok 3-0 Legia Warszawa

fot. Hugollek / Legionisci.com

W meczu 22. kolejki 1. ligi Legia Warszawa przegrała na wyjeździe z BAS-em Białystok 0-3. Wyniki setów: 25-18, 25-18, 25-17. Kolejne spotkanie legioniści rozegrają 25 lutego o godzinie 18, a ich przeciwnikiem będzie Avia Świdnik.

REKLAMA

BAS Białystok 3-0 Legia Warszawa
sety: 25-18, 25-18, 25-17


Fotoreportaż z meczu - 42 zdjęcia Hugollka


Centrum informacji o siatkarskiej Legii -> legionisci.com/siatka


fot. Hugollek / Legionisci.com
fot. Hugollek / Legionisci.com

fot. Hugollek / Legionisci.com
fot. Hugollek / Legionisci.com

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2026 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.