Spotkanie z Piastem Gliwice będzie jubileuszowym dla Ernesta Muciego. To 50. ligowy mecz Albańczyka w barwach Legii Warszawa. Niespełna 22-letni napastnik łącznie wystąpił w 65 spotkaniach z "eLką" na piersi, w których zdobył 10 goli. W Ekstraklasie zagrał 49 razy i strzelił 7 bramek.
REKLAMA
W obecnym sezonie ma na swoim koncie 22 występy, 4 bramki i 3 asysty.

