Trzy medale na Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Bodziach Legionisci.com 30.05.2019 r. 06:58 Podczas XXI Mazowieckich Igrzysk Młodzieży młodzi badmintoniści Legii wywalczyli trzy medale. Antoni Jopkiewicz zdobył złoty medal, a Julian Kasprzyk i Łukasz Staszków srebrny. Gratulacje! REKLAMA tagi: Legia Warszawa badminton Julian Kasprzyk