Komplet na meczu Termaliki z Legią

fot. Woytek / Legionisci.com

Mecz Termaliki z Legią, który 10 maja rozegrany zostanie w Niecieczy, obejrzy komplet widzów. Wejściówki na spotkanie rozeszły się błyskawicznie, a pierwszeństwo w ich nabywaniu mieli karneciarze "Słoni", a także fani, którzy byli obecni na ostatnich meczach Termaliki. 

REKLAMA

Wszystkie bilety na mecz Termaliki z Legią rozeszły się w miniony piątek. Spotkanie obejrzy zatem blisko 4600 kibiców.

 


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (14)

+dodaj komentarz
🙂 😊 😃 😁 😂 🤣 😇 😉 😜 😎 😍 🤩 😤 🤨 😐 🤔 🧐 🥳 😟 ☹️ 😢 😭 😡 🤬 🤯 👍 👎 💪 👏 🤝 🖐 🙏 🎉 👀 🤡 💩 ☠️ ❤️ 🤍 💚 🖤 🔥 💥 🚀 🔴 ⚪️ 🟢 ⚫️ ⭐️ ⚽️ 🏀 🏉 🏐 🥇 🥈 🥉 🏅 🏆 🍺 🍻 🕯

e(L)o - 29.04.2026 / 10:40, *.ksiezyc.pl

Coś czuję, że nas zleją

odpowiedz
MZ80 - 29.04.2026 / 05:49, *.centertel.pl

W polu kukurydzy Legia spadnie do pierwszej ligi 😁

odpowiedz
Pawełek - 28.04.2026 / 21:23, *.vectranet.pl

Ile biletów dostała Legia? Kiedy zapisy na specjal do Niecieczy?

odpowiedz
Kibic Legii - 28.04.2026 / 22:01, *.play-internet.pl

@Pawełek: w tym roku wyjazd tylko dla kumatych, za rok w 1 lidze będą dwa czartery dla otwartej

odpowiedz
Arek - 28.04.2026 / 20:41, *.tpnet.pl

Normalnie, same dziwy.

odpowiedz
LegiaFans - 28.04.2026 / 20:11, *.centertel.pl

No i klasyk — cała Nieciecza pełna tylko dlatego, że przyjeżdża Legia. Na swoje mecze to tam cisza jak w bibliotece, ale jak my wjeżdżamy, to nagle święto w wiosce.💪

odpowiedz
Danny - 28.04.2026 / 20:47, *.play.pl

@LegiaFans: to ak samo jak stadion Legii się zapełnia bo przyjezdza np Widzew

odpowiedz
pio - 29.04.2026 / 07:57, *.play.pl

@Danny: buhehe u nas zawsze pełno, zobaczymy czy z niecieczą za rok w 1 lidze w Łodzi będziecie mieli komplet

odpowiedz
pio - 29.04.2026 / 07:59, *.play.pl

@LegiaFans: ciekawy jestem ile bedzie wlaman do domów w niecieczy skoro cała wieś będzie na stadionie

odpowiedz
jak dobrze zagrają to w tym roku mogą jeszcze raz - 28.04.2026 / 19:04, *.166.125

mieć komplet ale piętro niżej

naszym gwiazdorom po wronkach psychika wróciła do poziomu z poprzedniej rundy

jak z rzydzewem chociaż nie zremisują to już mogą sprawdzać terminarz ramowy 1 ligi

odpowiedz
L - 28.04.2026 / 18:58, *.play.pl

Niesamowite, nawet wioska chodzi tylko na nas bo na innych meczach goscie sobie moga wejsc na cala trybune obok klatki gosci. My jako jedyni nie mozemy...

odpowiedz
(L) - 28.04.2026 / 20:13, *.ilabs.pl

@L:

Możemy, do zobaczenia :)

odpowiedz
Kriko - 29.04.2026 / 11:16, *.play-internet.pl

@L: jasne że można było ;) dużo osób tak kupiło ;)

odpowiedz
przemo - 28.04.2026 / 18:50, *.kolnet.eu

Działa wam podstrona konkursu wygraj kopa ?

odpowiedz
REKLAMA
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2026 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.