Squash

Troje legionistów na DME

Sofija Zrażewska | fot. Polski Squash

Troje zawodników Legii znalazło się w składzie reprezentacji Polski w squasha na Drużynowe Mistrzostwa Europy dywizji 1, które w dniach 29 kwietnia - 2 maja odbędą się w Amsterdamie. Powołania otrzymali: Sofija Zrażewska, Jakub Pytlowany oraz Jan Samborski.

REKLAMA

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2026 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.