eME U-19: Występy Kovacika i Mikanowicza

Samuel Kovacik - fot. Mishka / Legionisci.com

Dwaj zawodnicy Legii zagrali w meczach turniejowych kwalifikacji do Mistrzostw Europy do lat 19. Samuel Kováčik rozegrał pierwszą połowę w zremisowanym 0-0 meczu Słowacji z Albanią. W tym czasie ujrzał żółtą kartką. 

REKLAMA

Erik Mikanowicz natomiast wszedł na murawę od początku drugiej połowy w przegranym 0-2 meczu Białorusi z Turcją. 



REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2026 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.