Informacje nt. pociągu specjalnego do Zabrza

fot. Bodziach

W niedzielę kibice Legii pojadą do Zabrza na mecz ligowy z Górnikiem. Wyjazd pociągu specjalnego zaplanowano na godzinę 13:50 z dworca Warszawa Gdańska. Powrót po meczu na ten sam dworzec będzie miał miejsce o godzinie 4:17. Kibice, którzy kupowali bilety w otwartej sprzedaży, zajmują miejsca w wagonach 5 i 6.

REKLAMA



REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2026 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.