Przed meczem z Cracovią trener Goncalo Feio został zapytany przez reportera Canal+ czy jego wygasający w czerwcu kontrakt z Legią Warszawa zostanie przedłużony.
- Myślę, że każdy nas chciałby wiedzieć, co będzie za miesiąc, za rok, za 10 czy 20 lat. Piękno życia polega na tym, że w niektórych sytuacjach stoimy przed decyzjami, pewną dozą niepewności - odpowiedział trener.
Szkoleniowiec przyznał jednak, że trwają rozmowy z Legią, ale decyzje jeszcze nie zapadły.
– Rozmawiam z klubem. W tym tygodniu dyskusje były bardzo owocne. W przyszłym tygodniu rozmowy będą kontynuowane. Niedługo się przekonamy, jaka będzie przyszłość, przede wszystkim Legii – bo ona jest najważniejsza – a w dalszej kolejności moja czy innych osób.
WYNIKI SONDYCzy Goncalo Feio powinien pozostać trenerem Legii na kolejny sezon?
SUMA GŁOSÓW: 21402
START: 03.05.2025 / KONIEC: 25.05.2025
START: 03.05.2025 / KONIEC: 25.05.2025
Wyniki z okresu:

