Siatkówka: Legia 3-0 Czarni

Bodziach i Hugollek, źródło: własne - Wiadomość archiwalna

Siatkarze Legii pewnie pokonali Czarnych Pruszcz Gdański 3-0 (25-14, 27-25, 25-16). Pierwszy set gospodarze wygrali bardzo gładko. Najwięcej emocji przyniósł set drugi, który jak się wydawało, już był przegrany. Legioniści wybronili jednak dwie piłki setowe i ostatecznie wygrali 27-25. W trzecim nasza drużyna utrzymywała kilku punktową przewagę i pewnie pokonała rywala do 16. Spora w tym zasługa kibiców Legii, którzy przez całe spotkanie bardzo głośno wspierali swój zespół, a po meczu razem z siatkarzami zaśpiewali "Warszawę". Kolejny mecz siatkarska Legia zagra za tydzień w Kozienicach.

Fotoreportaż z meczu - 20 zdjęć Fumena

Więcej informacji w dziale Siatkówka
"Chciałbym bardzo serdecznie podziękować licznie przybyłym kibicom. Swoim głośnym dopingiem pomogli nam wygrać. Motywowali nas do skutecznej gry. Poprzednie spotkania rozgrywane były w grobowej ciszy, co z całą pewnością nam nie sprzyjało. Dzisiaj z kolei fani byli dla nas siódmym zawodnikiem" - mówił po meczu Cezary Żyłkowski, kapitan drużyny.